برگزیده های پرشین تولز

اولین استخر استخراج ایرانی برای بیت‌کوین - معرفی Pool ایرانی

davaran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
3.jpg

کسانی که با ارزهای دیجیتال اشنا هستند می دانند که برای بدست آوردن ارزهای دیجیتال یا باید آنها را بخرند و یا استخراج کنند، اما برای استخراج ، فارغ از اینکه از چه ماینر یا وسایل استخراجی استفاده کنند، نیاز دارند استخر یا محل استخراج مناسبی پیدا کنند، و البته سوال بسیاری از ماینرها (استخراج کنندگان) این است که چه استخری را برای استخراج ارز مورد علاقه خود استفاده کنند، که هم امنیت خوبی داشته باشد و هم اینکه سهم شان از بلوک حل شده بیشتر باشد و هم اینکه استخر مورد نظر درصد کمتری کمیسیون دریافت نماید، تقریبا چند وقتی هست که ماینرهای بزرگ دنیا دستگاههای استخراج خود را برای استخراج بیت کوین به روز می کنند
اما چرا استخر ایرانی؟

طبیعتا چون ایرانی است و صد البته تمامی سوالات و مشکلات ماینرهای ایرانی در آن پیش بینی می شود و نگرانی در مورد عدم پرداخت یا بسته شدن و یا عدم پاسخگویی و راهنمایی مناسب،نمی باشد و هرگونه تحریم یا بن کردن در آن وجود ندارد، ولی شاید مهمترین دلایل استفاده از استخر ایرانی این ها نباشد، در واقع سرعت تاخیرشبکه یا همان پینگ تایم، به دلیل حضور فیزیکی سرورها در ایران، زیر ۵۰ میلی ثانیه می باشد، به عبارت دیگر به دلیل سرعت بالا،پاسخ به مسایل زودتر ارسال می شود و این یعنی تقریبا تا ۱۰% درامد بیشتر.
از دلایل دیگر می توان به پخش هش ریت شبکه در ایران اشاره کرد که این موضوع باعث می شود استخراج ارزهای دیجیتال از انحصار استخرهای بزرگ دنیا خارج شود ، شما می توانید با بازدید از سایت https://mining.asiapool.org که در واقع اولین استخر ایرانی برای بیت کوین می باشد جواب بسیاری از سوالات خود را دریافت نمایید.
در این استخر از الگوریتم استخراج بیت کوین که(sha256) می باشد، قابل استخراج بیتکوین می باشد یعنی ماینر هایی که فقط الگوریتم استخراج sha256 را ساپورت می کنند می توانند در این استخر ایرانی شروع به استخراج ارز بیتکوین نمایند.

در پایان ضمن دعوت از ماینر ها برای شروع استخراج از این استخر ایرانی متذکرمی شویم که بوجود اوردن هش ریت بالا در استخر های ایرانی و یا استخر های کوچک، باعث تمرکز زدایی،عدم سوء استفاده و اطمینان بالا به شبکه استخراج ارزهای دیجیتال می شود.

daalloon.ir

Registered User
لایک‌ها
173
لطفا نحوه استفاده نیز توضیح دهید مثلا از سرور با لینک و ژورتی که سایت به من داده چگونه استفاده کنم

hat3f

Registered User
لایک‌ها
13
الان ماینر بیارم روی این استخر تعریف کنم محاسبه میکنه ؟

بالا