برگزیده های پرشین تولز

اولین انجمن برق و الکترونیک ایران

bandary

Registered User
لایک‌ها
18
دوستانی که الکترونیک و برق کار میکنن اولین انجمن برق و الکترونیک ایران باز شده منتظر حضور شما هستم
در ضمن دنبال مدیر فعال برای بخشهای الکترونیک هستیم
www.bamesabz.ir
forum.bamesabz.ir

mohammad123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از bandary :
دوستانی که الکترونیک و برق کار میکنن اولین انجمن برق و الکترونیک ایران باز شده منتظر حضور شما هستم
www.bamesabz.ir
forum.bamesabz.ir

سایتتون کار نمیکنه واسه من :the page cannot be displayed .

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از bandary :
www.bamesabz.ir
forum.bamesabz.ir
چه ربطي به برق داره؟!!!!

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
انجمن تخصصی الکترونیک یعنی ----->www.ireca.tk
سریعا به سوال شما پاسخ داده میشه
حتما نظرتونو دربارش بگین :D

bandary

Registered User
لایک‌ها
18
به نقل از mohammad123 :
سایتتون کار نمیکنه واسه من :the page cannot be displayed .
دوست عزیز آی پی آی اس پی شما توسط سرور مسدود شده شما آی پی آی اس پی خودت رو اعلام کن تا بررسی کنم
در ضمن در جواب دوستان دیگه هم بگم ما هم خواستیم خدمتی انجام بدیم به همین خاطر انجمن برق و الکترونیک
راه انداختیم و اگر هم دوست ندارید میتونید نگاه نکینید
به هر حال ما اومدیم و دنبال بچه های فعال با مدیر های فعال میگردیم چون هاست سایت http://www.ireca.tk/ یه هسات مجانی هست ما خواستیم که جای اون رو بگیریم چون هر لحظه ممکن که از بین بره اونم با اون همه اطلاعات
بخش های ما فعلا خام هستنند تا با جمع آوری اطلاعات از کاربران بتونیم زیر بخش ها رو ایجاد کنیم و یه انجمن کامل باشیم در شمن
دنبال اعضا فعال و مدیران فعالتر هم هستیم

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از bandary :
دوست عزیز آی پی آی اس پی شما توسط سرور مسدود شده شما آی پی آی اس پی خودت رو اعلام کن تا بررسی کنم
در ضمن در جواب دوستان دیگه هم بگم ما هم خواستیم خدمتی انجام بدیم به همین خاطر انجمن برق و الکترونیک
راه انداختیم و اگر هم دوست ندارید میتونید نگاه نکینید
به هر حال ما اومدیم و دنبال بچه های فعال با مدیر های فعال میگردیم چون هاست سایت http://www.ireca.tk/ یه هسات مجانی هست ما خواستیم که جای اون رو بگیریم چون هر لحظه ممکن که از بین بره اونم با اون همه اطلاعات
بخش های ما فعلا خام هستنند تا با جمع آوری اطلاعات از کاربران بتونیم زیر بخش ها رو ایجاد کنیم و یه انجمن کامل باشیم در شمن
دنبال اعضا فعال و مدیران فعالتر هم هستیم
سلام دوست عزیز
ببین یه چندتا نکته هستش می خواستم بگم البته این نظر من ها اول این که نام دامین که انتخاب کردی خیلی مناسب این کار نیست بطور مثال همین ireca مخفف Iranian Electronic Conversation Association هستش اگه بتونی اسم دامنه رو عوض کنی خیلی بهتر میشه بعد بخش هایی که زدی یه جورایی دیگه همه جا پیدا میشه فقط اون بخش الکترونیک که خیلی خیلی کم پیدا میشه اونم بصورت غیر حرفه ای اگه بطونی بخش های دیگرو یکم جمو جور ترش کنی و بهای بیشتری به بخش الکترونیکش بدی بهتر میشه چون خودتون دارین میگن انجمن تخصصی برق و الکترونیک و صفحه اول سایت هم همین طور ، به نظر من اگه این تغییرات رو بدی خیلی عالی میشه و مطمئن باش کارت میگیره راستی www.ireca.tk مطالبش چطور بود ؟؟ :D

yaghob

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
سايت مشكل داره وقتي ميري ميگه:
The service is temporary unavailable
Please contact the support department as soon as possible
به نقل از مهندس ميلاد :
سلام دوست عزیز
ببین یه چندتا نکته هستش می خواستم بگم البته این نظر من ها اول این که نام دامین که انتخاب کردی خیلی مناسب این کار نیست بطور مثال همین ireca مخفف Iranian Electronic Conversation Association هستش اگه بتونی اسم دامنه رو عوض کنی خیلی بهتر میشه بعد بخش هایی که زدی یه جورایی دیگه همه جا پیدا میشه فقط اون بخش الکترونیک که خیلی خیلی کم پیدا میشه اونم بصورت غیر حرفه ای اگه بطونی بخش های دیگرو یکم جمو جور ترش کنی و بهای بیشتری به بخش الکترونیکش بدی بهتر میشه چون خودتون دارین میگن انجمن تخصصی برق و الکترونیک و صفحه اول سایت هم همین طور ، به نظر من اگه این تغییرات رو بدی خیلی عالی میشه و مطمئن باش کارت میگیره راستی www.ireca.tk مطالبش چطور بود ؟؟ :D
منم با نظر ميلاد جان موافقم
به نقل از bandary :
ولي اين هم موضوع خيلي مهميه كه بايد دوستان براش يه فكري بكنند..

esata

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تقدیم به همه دانشجویان رشته های مهندسی برق در تمامی مقاطع از کاردانی تا دکترا و نیز

فارغ التحصیلان و مدرسین شاخه های مهندسی برق بسم الله . . .

از اینجا وارد شوید

Mehrdad001

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
0
بالا