برگزیده های پرشین تولز

اولین برنامه مدیریت محتوا کاملا ایرانی شروع به کار می کند !!!

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از phpkar :
خلاصه تاپیک :p :p :p :

یه بنده خدایی میخواد CMS بنویسه آگهی میزنه که اگر کسی دوس داره بیاد همکاری کنه . بعد یکی بلند میشه میگه تو اولین نیستی و آخرین هستی و من اولم و این حرفا ! بعدش یکی بلند میشه میگه من قبلا اینکار رو کردم ... اینم لینک دانلودش ... نسخه 3 اش هم اومده ..... بعد این وسط یه خورده دعوای شراکتی ( طبق معمول شراکت ایرانیا آخرش به اینجا منتهی میشه ) و بعدش بعضیای دیگه که هنوز نمیدونن چه به چیه با دیدن دعوای بزرگان هنوز عرق پستشون خشک نشده شروع میکنن به بد صحبت کردن با بعضیای دیگه

نتیجه اخلاقی :
1- فضولی توی بحث دیگران ممنوع
2-بزرگان پست بالا با بد صحبت کردن با هم به یه تازه وارد مثل من اجازه توهین به خودتون رو ندید !
3- سعی کنین به جای فخر فروشی به هم همدیگرو در انجام پروژه ها تشویق کنید
4- سعی کنید از این پوست ایرانیتون در بیاین !

با اینکه گفتم فضولی ممنوع ولی خودم فضولی کردم ... :D به این میگم ایرانی جماعت !!;)
اینم چیز خوبی هست ها !
آقا تو بعد از این با سالار و پدرام به تاپیکها برو و اونجا جمع بندی کن تا بقیه بفهمن موضوع دعوایی که راه میندازن چیه !!!
بعدش بعضیای دیگه که هنوز نمیدونن چه به چیه با دیدن دعوای بزرگان هنوز عرق پستشون خشک نشده شروع میکنن به بد صحبت کردن با بعضیای دیگه
این یک تیکت جالب بود !!

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از mamalionline :
اینم چیز خوبی هست ها !
آقا تو بعد از این با سالار و پدرام به تاپیکها برو و اونجا جمع بندی کن تا بقیه بفهمن موضوع دعوایی که راه میندازن چیه !!!

این یک تیکت جالب بود !!
آقا من میخوام تمومش کنم
شما بی خیال شید

carp3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با این پست من این تاپیک میشه 4 صفحه ای ( واسه من هر 40 تا رو تو به صفحه میزاره )
امید وارم این آخرین پست باشه من یه تاپیک دیگه شبیه این میزنم اونجا پیشنهاد بدین نه دعوا کنید

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از carp3 :
با این پست من این تاپیک میشه 4 صفحه ای ( واسه من هر 40 تا رو تو به صفحه میزاره )
امید وارم این آخرین پست باشه من یه تاپیک دیگه شبیه این میزنم اونجا پیشنهاد بدین نه دعوا کنید
باشه میزنم ولی به شرطی که کسی به کسی توهین نکنه

بالا