برگزیده های پرشین تولز

اولین بک لینک رو کی بگیرم

alons

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود بر شما عزیزان
من می خوام 4 تا 5 تا بک لینک با کیفیت برای سایت فیلم و سریالم بگیرم
می خواستم بدونم اولین بک لینک رو چند وقت بعد از شروع سایتم باید بگیرم و بک لینک های بعدی رو چند وقت بعدش باید بگیرم

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
;) با سلام و صبح بخیر

:general411: شرمنده اسپم نباشه ولی تنها پیشنهادی که میکنم من هیچ وقت از بکلینک استفاده نکردم به جای این که از بک لینک استفاده کنید و هزینه خودتونو دور بریزید :general206: راههای بهتری هم هست.

( موفق باشید )​

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323
;) با سلام و صبح بخیر

:general411: شرمنده اسپم نباشه ولی تنها پیشنهادی که میکنم من هیچ وقت از بکلینک استفاده نکردم به جای این که از بک لینک استفاده کنید و هزینه خودتونو دور بریزید :general206: راههای بهتری هم هست.

( موفق باشید )​
خود شما وقتی توی این فروم وسط پاسخهاتون به صفحه های سایت دکو وب لینک میدید، هدف چیزی غیر از بک لینک و لینکسازیه؟؟!

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
خود شما وقتی توی این فروم وسط پاسخهاتون به صفحه های سایت دکو وب لینک میدید، هدف چیزی غیر از بک لینک و لینکسازیه؟؟!

:general507: سلام و خسته نباشید

:general505: https://forum.persiantools.com/threads/منافع-فروم-از-ارسال-اسپم-و-رپورتاژ-؟.890216/

:general601: لطفا لینک بالا مشاهده کنید برای اطلاعات خودتون بهتره .....

:general402: در مورد این که بنده مطالب لینک داده شده بخواطر این هست این مقالات درون سایت من وجود داره و تمام لینک من لینک های داخلی هستند دوست عزیز بنده با بک لینک موافق نیستم و تا جایی کهیاد گرفتم از بک لینک داخلی استفاده میکنم .

:general205: موفق و پیروز باشید

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323
:general402: در مورد این که بنده مطالب لینک داده شده بخواطر این هست این مقالات درون سایت من وجود داره و تمام لینک من لینک های داخلی هستند دوست عزیز بنده با بک لینک موافق نیستم و تا جایی کهیاد گرفتم از بک لینک داخلی استفاده میکنم .
لینک از پرشین تولز به دکو وب لینک داخلی حساب میشه؟
من تا حالا فکر میکردم لینک از یک سایت به سایت دیگر لینک خارجی محسوب میشه. نمیشه؟

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
لینک از پرشین تولز به دکو وب لینک داخلی حساب میشه؟
من تا حالا فکر میکردم لینک از یک سایت به سایت دیگر لینک خارجی محسوب میشه. نمیشه؟

:general506::general506::general506::general506::general506::general506: شرمنده دیگه نمیتونم کلاس جمله بندی ارائه بدم ( عزیزم درون سایت خودم و کپی میشه و در اینجا ادائه داده میشه ، درون سایت من لینک شده به بخشهای سایت خودم )

موفق و پیروز باشید :general306: خوبه نخواستیم اسپم بشه :D دی

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323
:general506::general506::general506::general506::general506::general506: شرمنده دیگه نمیتونم کلاس جمله بندی ارائه بدم ( عزیزم درون سایت خودم و کپی میشه و در اینجا ادائه داده میشه ، درون سایت من لینک شده به بخشهای سایت خودم )

موفق و پیروز باشید :general306: خوبه نخواستیم اسپم بشه :D دی
خوب داداش گلم!
شما که خودت استاد سئویی

مطلب لینکدار خودت رو کپی میکنی اینجا میشه همون رپرتاژ دیگه :general208: (ریپورتاژی که توش چندتا لینکه، به اون لینک ها هم میگن بک لینک خارجی) چرا نمیخوای قبول کنی؟

شاد و پیروز باشید :D

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
خوب داداش گلم!
شما که خودت استاد سئویی

مطلب لینکدار خودت رو کپی میکنی اینجا میشه همون رپرتاژ دیگه :general208: (ریپورتاژی که توش چندتا لینکه، به اون لینک ها هم میگن بک لینک خارجی) چرا نمیخوای قبول کنی؟

شاد و پیروز باشید :D
این رفیقمون استاد سئو هست منو شما نمی فهمیم

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
ببین دوست عزیز شما حتی اگر یک هفته بعد از راه اندازی سایت هم بک لینک بگیری مشکل نداره
یکیش رو توی ماه اول بگیر باقیش روی بعد از 6 ماه بگیر

icepack38

Registered User
لایک‌ها
51
سلام، شما هر روز به تعداد مشخص لینک بسازید و هر ماه مقدار مشخصی رو به تعداد لینک ها اضافه کنین، مثلا این ماه بیاید روزی 6 لینک بسازید و ماه بعد روزی 12 لینک بسازید و الی آخر، سوالی بود در خدمت هستم حتما

بالا