برگزیده های پرشین تولز

اولین سفر خارجه برای 10 روز و با یک میلبون تومن + 200 دلار اسکناس

bestpatogh

Registered User
لایک‌ها
3
سلام

ممنون میشم از اونایی که تجربه دارن راهنمایی کنند منو من یک میلیون دارم برای این کار + 200 دلار امریکا هم از قبل دارم با خودم

کجا برم ؟ برای 1 هفته یا 10 روز؟

af.lomi

Registered User
لایک‌ها
20
با این مقدار پول فکر کنم حد اکثر 4 روز می تونی بری دوبی که فقط هم پولت رو خرج غذا بکنی نه چیز دیگه

bestpatogh

Registered User
لایک‌ها
3
ترکیه چی؟ یا مالزی؟

masod2000

Registered User
لایک‌ها
314
ترکیه قیمت روزش رو نمی دونم ولی باسه مالزی کلاً قیدش رو بزن چون با مخارج اونجا حداقل 3 تومنی آب میخوره
فکر مسافرت خارجی خاص رو باید بزنی نهایت 4 روزی دبی یا ترکیه یا ارمنستان که البته اونا هم اگه با مخارج کشور مبداء حساب کنی کمی مشکله
توصیه میکنم کمی بودجه رو بالا ببری

bestpatogh

Registered User
لایک‌ها
3
من میخوام

1: هوایی برم

2:با تور برم

3: میخوام { دیسکو برم - جاهای تفریحی برم در حد معمول }

حالا با اینا میتونم 1 میلیون 500 بزارم کنار با همون 200 دلار اسکناسه

؟

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
شما هرجایی بخوای بری .. حداقل 1000 دلار باید تو جیب ات باشه که اگر مشکلی برات پیش آمد تو دردسر نیفتی ..

af.lomi

Registered User
لایک‌ها
20
ترکیه چی؟ یا مالزی؟

مالزی رو که زیر 3 تومن روش حساب نکن
آنتالیا هم می شه رفت که اونجا دیگه هزینه غذا نداری چون هرچی توی هتل بخوری مجانیه اونم بیشتر از 4-5 روز نمیتونی با این پول بری

af.lomi

Registered User
لایک‌ها
20
من میخوام

1: هوایی برم

2:با تور برم

حالا با اینا میتونم 1 میلیون 500 بزارم کنار با همون 200 دلار اسکناسه

؟

شما هر کجا بری حد اقل 1.5 پول بلیط و هتلت میشه اون 200 دلار هم برای خوراک بقیش هم دیگه پیاده می تونی تفریح کنی

masod2000

Registered User
لایک‌ها
314
فک کنم با 1.500 استانبول بتونی بری البته به شرطی که اونجا معمولی ترین هتل مثلا 2 ستاره رو بگیری ارزون ترین موقع پرواز بری و معمولی ترین خرج رو بکنی ولی بازم مخارج استانبول برا تازه وارد ها سر به فلک می زنه چون اونجا از تاکسی گرفته تا کسایی که تو قسمت تورهای استانبول کار میکنن میخوان تا جایی که جا داره بچاپن
متاسفانه موقع بدی رو انتخاب کردی مثلا یه وقتی من با1500رفتم استانبول پرواز ماهان +هتل 5 ستاره تاپ +بهترین خرج و تازه برا 2 سالم هم لباس با جنس عالی خریدم که هنوزم که 3 سال گذاشته از کت شلوار و پالتویی که اونجا خریدم استفاده میکنم ولی الان همه چیز دقیقا 4 3 برابر شده
روی ارمنستان شاید بهتر بتونی مانور بدی کشور آرومی هست و جاهای تفریح برا جوون ها رو هم داره تایلند هم ارزون تر از مالزی هست ولی شما هر جا بری باید حداقل 800 تا هزار دلاری همراهت باشه چون هزاران کیلومتر دور از وطنت هستی و هر اتفاقی ممکنه بیوفته حتی اگر قصده خرج هم نداشته باشی این توصیه آخری رو جدی بگیر چون دیدم کسایی اومدن خارج و یه دفعه به مشکل برخوردن

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
استانبول رو با این پول میتونی سر کنی جای خیلی قشنگ و دیدنی هم هست ولی تنهایی و صرفا با همین پول یه کم ریسکش بالاس چون دیگه ایران نیست مشکلی پیش بیاد کارت به کارت کنن برات . ترجیحا هم با تورهای لحظه آخری بری خیلی بهتره .

af.lomi

Registered User
لایک‌ها
20
راستی شما به زبان خارجی تسلط داری؟

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410

؟

با 200 دلار؟؟
هوایی دبی 3 شب بدترین هتلش 900-800 قیمت 2 تخته هستش و شما اگه یه نفری بری 400-300 بذار روش
استانبول 3 شب 800-700 پایین ترین نرخش هست واسه 3 شب که اونم واسه اتاق 2 تخته هستش و یه تخته گرون تره
ارمنستان رو بیخیال که خیلی گرونه تورش!
مالزی هم 1300 هتل و صبحانه واسه 7 شب واسه اتاق 2 تخته و 1 تخته هم 500 حدودا بذار روش
توی اینا دبی از همه ارزون تره به نظرم بعدش استانبول.مالزی هم شدیدا گرونه اینا که میگن ارزونه توجه نکن!!!

یه نمونه از تفریحات(سالم:D) برات مثال میزنم:
وایلد وادی دبی حدود 60 دلار
سافاری دبی 60-50 دلار بستگی به این داره که با ایرانیا بری یا خارجیا.
تور کشتی تنگه بسفر 2 سال پیش 70 دلار بود الان رو نمیدونم(البته اگه از تور لیدر نگیری احتمالا ارزون تره)
دیسکو هم مجانی هست پولی هم هست که ورودی دارن و خوبش 60-50 تومن ورودی داره.

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
با 200 دلار؟؟
هوایی دبی 3 شب بدترین هتلش 900-800 قیمت 2 تخته هستش و شما اگه یه نفری بری 400-300 بذار روش
استانبول 3 شب 800-700 پایین ترین نرخش هست واسه 3 شب که اونم واسه اتاق 2 تخته هستش و یه تخته گرون تره
ارمنستان رو بیخیال که خیلی گرونه تورش!
مالزی هم 1300 هتل و صبحانه واسه 7 شب واسه اتاق 2 تخته و 1 تخته هم 500 حدودا بذار روش
توی اینا دبی از همه ارزون تره به نظرم بعدش استانبول.مالزی هم شدیدا گرونه اینا که میگن ارزونه توجه نکن!!!

یه نمونه از تفریحات(سالم:D) برات مثال میزنم:
وایلد وادی دبی حدود 60 دلار
سافاری دبی 60-50 دلار بستگی به این داره که با ایرانیا بری یا خارجیا.
تور کشتی تنگه بسفر 2 سال پیش 70 دلار بود الان رو نمیدونم(البته اگه از تور لیدر نگیری احتمالا ارزون تره)
دیسکو هم مجانی هست پولی هم هست که ورودی دارن و خوبش 60-50 تومن ورودی داره.

عکس هم میزاری؟
1هفته دبی چقدر میشه ؟

Sadhu

Registered User
لایک‌ها
499
baradar ba in pool na turkey boro na malezi, chon kharjha ye meghdar balast, makhsoosan, turkey ! jash boro vietnam, laos ,combodia, seri lanka , hend
ham 10 rooz mitooni bemooni , ham bishtar dastet baze baraye kharj kardan, vali injoor jaha ke dge tour o in chiza nadare ! khodet bayad tasalote nesbi be zaban dashte bashi, va tajrobeye safar

af.lomi

Registered User
لایک‌ها
20
baradar ba in pool na turkey boro na malezi, chon kharjha ye meghdar balast, makhsoosan, turkey ! jash boro vietnam, laos ,combodia, seri lanka , hend
ham 10 rooz mitooni bemooni , ham bishtar dastet baze baraye kharj kardan, vali injoor jaha ke dge tour o in chiza nadare ! khodet bayad tasalote nesbi be zaban dashte bashi, va tajrobeye safar

دوست عزیز استارتر نوشته اولین سفر خارجی

bazarche0098

Registered User
لایک‌ها
335
سلام

ممنون میشم از اونایی که تجربه دارن راهنمایی کنند منو من یک میلیون دارم برای این کار + 200 دلار امریکا هم از قبل دارم با خودم

کجا برم ؟ برای 1 هفته یا 10 روز؟

برو تایلند

ولی باید 4 میلیون برای بلیط هواپیما بزاری کنار

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
ارمنستان
گرجستان

در حد خیلی معمولی میتونید مسافرت برید

Sadhu

Registered User
لایک‌ها
499
دوست عزیز استارتر نوشته اولین سفر خارجی

sahih mifarmayid,man khodam avalin safarham tooye keshvarhaye nazdike khodemoon raftam mesle azarbayejan, armanestan, turkiye gorjestan , ozbakestan, va bad tasmim gereftam keshvar haye sharghe dooram bebinam,vali khob oon moghe doran joorasike arzi bood o dollar nazdike 3.5 nabood ! yadesh bekheyr,vali dar kol arzoontarin jayi ke raftam ! ke mishe bashabi 10-20 dollar 3 ghaza bokhori o ye otagham begiri ( budget travelling manzoorame , baraye hamin otaghe khoobo az fekresh bia biroon ye jayi ke beshe shabo sob kar) o ab talkhiam bokhorio ! party ham beri, vang vieng , dakhele laos boode !

ps: fekr konam aslan parvaze mostaghim baraye injahayi ke man goftam bashe ! chon man khodam aval raftam thailand va bad oonja ye seri keshvar ha ro az rahe havayi ye seri ham zamini raftam

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
والا این مقاصدی که شما گفتی البته به جز هند که حداقل 3 تومن فقط پول بلیطشه!!

بالا