برگزیده های پرشین تولز

اولین پستی که دادم

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
کی یادشه که اولین پستی که داده رو چی توش نوشته!!!
اونوقت تو کدوم تاپیک؟؟؟؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
من!! تو سوالات قبل خرید بود!!!!!!!!تاپیک شرایط هاست
شرایط هاست
سوال درمورد هاست

--------------------------------------------------------------------------------

با سلام درمورد هاست چند سوال داشتم
1 – چند دامنه را بدون هزينه اضافه می توان در يک جا هاست کرد؟
2 – ذکر آدرس چند سايت که از خدمات هاست شما استفاده می کنند ؟
3 – آیا امکان تغير در پهنای باند يا مقدار فضا به صورت آنلاين و مستقيم وجود دارد . (هر مگ اضافه بر پنل انتخابی يا هر گيگ اضافه باند چقدر هزينه دارد يا بايد به طور کلی پنل ارتقاء يابد ؟)
4 – شيوه و نحوه پرداخت وجه به چه صورت است (يک جا يا چند قسمتی)؟
5 - آيا امکان رفع اشکال به صورت تلفنی وجود دارد؟
6 –بک آپ گيری برای همه پلان ها انجام می شود ؟-در چه بازه زمانی و برای بازگشت داده ها آيا هزينه ای دريافت می شود ؟
7 – برای نصب ابزار های وبلاگ حداقل چه مقدار فضا را توصيه می کنيد ؟
8 – ssh به چه کاری می خورد؟

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من الان پيداش مى كنم!
78.gif

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
من اولین پستم تاپیک بود!!!
در قسمت سخت افزار

كسي از a-trend خبري داره؟
سلام و خسته نباشيد با اينكه من چند ماه است كه مطالب اين فوروم رو مي خونم اما تازه امروز به جمع با صفاي شما پيوستم اميدوارم كه قابل باشم
قديمي ها حتما مادربورد atc 1020 رو يادشون هست و شايد همگي شما اسم atc 6310 رو شنيده باشيد به نظر من يكي از مادر بورد هاي مطرح روز بودند البته نه براي حرفه اي ها مادر بوردهايي كه به تناسب قيمتشان كارايي خوبي داشتند و البته به نظر من از لحاظ كيفيت عالي بودند البته 6310 بعضا مشكلاتي داشت من حدود 2 سال پيش كه دستگاهم رو ارتقا دادم يه مادربورد atc 8020 انتخاب كردم به نظر من اون موقع از مادر بورد هاي ديگر بازار با اون قيمت سر تر بود(101 تومن حدودا) چون به كيفيتش اطمينان داشتم هنوز اين مادر بورد رو استفاده ميكنم و خيلي هم راضي هستم اما سوال من اينه كه شركت سازنده ي اين مادر بورد ها چرا غيبش زده سايت atrend.com.tw رو كه من نمي تونم مشاهده كنم و البته مادر بورد جديدي رو هم از اين شركت نديده ام البته به خاطر عقل ناقصم يه جوارايي فكر ميكنم كه xsonic همون شركته اما توي سايتش اثري از مدلهاي a-trend نديدم
ايا شما ميدونيد كه سرنوشت اين شركت چي شد؟

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
اين تاپيك باحال ميشه ! :D

به شرطي كه بشه اولين تاپيك رو پيدا كرد ... من رفتم بگردم !

zero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من فكر كردم ميگي سر اولين پست تو خدمت كي دادين؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
واييييييي !!! خيلي باحال بود ! :D :D :D :D

كم پشت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من اگه بخام اولين پستمو اينجا بزارم بايد بگردم اولين آي دي كه 2سال پيش ثبت كردم ببينم كودوم بوده: فعلا هميا رو داشته باشين تا بعد:

شما چي فكر ميكنيد/ گفتگوي آزاد
خيلي ها اينجا هم ديگرو مي شناسن, حتي بچه محل همديگه اند و اگه اتفاقي براي يكيشون بيفته و چند وقت ازش خبري نباشه اون يكي بقيه رو خبر مي كنه! حالا اگه يكي اينجا باشه كه همرو ميشناسه و با خيلي ها رفيقه ولي كسي اونو نميشناسه و براش اتفاق بيفته تكليف چيه؟

كريم كوراني:
مرامنامه قلف شكسته/ گفتگوي آزاد
پرشين تولز يك فروم تخصصي براي بحث و تبادل نظر پيرامون مباحث فني اينترنت و كامپيوتر به زبان فارسي - سرويسهاي ميزباني وب و رفع اشكالهاي فني در راستاي توسعه محتواي فارسي بر روي وب مي باشد.

قسمتهاي فني و تخصصي سايت هر كدام مسير خود را در جهت رسيدن به هدف خود طي مي كنند. بخشي هم تحت عنوان گفتگوي آزاد (همين بخش) به منظور بحثهاي عمومي و ايجاد روحيه دوستي و صميميت بين كاربران محترم سايت در نظر گرفته شده است. به جرات مي توان گفت اين قسمت يكي از فعال ترين قسمتهاي اين فروم است كه هميشه حاوي مطالب جالب ، خواندني و بحثهاي شيريني بوده است.

لذا از اعضاي محترم خواهشمند است در انتخاب موضوعات بحثهاي خود دقت كافي به عمل آورند. تلاش بر اين است كه از تاپيكهايي كه حاوي مطالب توهين آميز باشند ، جلوگيري شود. بحث در مورد دين ، سياست ، مذهب و مقدسات در هر نوع و روش آن ، هيچ كمكي در راستاي نيل به اهداف فني سايت نمي كند. لذا افراد علاقه من از سايتهاي ديگري كه به همين منظور ايجاد شده است استفاده كنند.

اين نكته فراموش نشود كه حذف يك نوشته يا تاپيك بد ترين راه ممكن است و هيچ يك از مديران سايت با نوشتن اين قوانين اين هدف را دنبال نمي كنند.
رعايت حس همكاري از طرف دوستان و اعضاي محترم بخش گفتگوي آزاد را به محلي خوب براي گفتگوهاي دوستانه تبديل ميکند.

با تشکر از همکاري دوستان.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
من اوليم پستم رو كه پيدا نكردم ... ولي اولين تاپيكي كه ساختم اينه :

خريد MySQL ( تو سوالات قبل از خريد )

http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=2048

نميدونم شايد اولين پستم هم همين بوده !

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
این اولین پست و اولین تاپیک ... تاپیک "با كدوم خواننده خارجي بيشتر حال ميكنيد؟" که هنوزم فعاله

به نقل از ....P30.... :
سلام دوستان اين پست اول منه :D
با كدوم خواننده خارجي بيشتر حال ميكنيد؟
دومین پست هم توی تاپیک " Online Party برای آواتار جدید شار " بود که پیدا میکنم الان

zero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا چه حوصله اي دارين

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8

zero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها