برگزیده های پرشین تولز

اونايي كه با anetwork.ir‌ كار ميكنن بيان

seoroot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
کلاهبرداری ای نتورک که کاملا اثبات شده هست البته این سایت محبوبیت قبل رو نداره چون سایت های جدیدی امدن ناگفته نماند که سایت های دیگر نیز نواقصی دارند البته اگر تخلفی حس کنند بصورت حتم نوع تخلف و کلیک های غیر واقعی را بر اساس مستندات ارائه میکنند و اون وقت درامد رو صفر میکنند یا در بعضی مواقع درامد تخلف رو صفر و ماباقی رو پرداخت میکنند مثلا سایت صباویژن درصورتی که سایت به هردلیلی رد شود و درصورتی مدرکی برای تخلف شما نداشته باشد سایت را مسدود میکند اما درامد را پرداخت می نماید
ای نتورک بدون هیچ مدرک و شواهدی فقط با بیان جمله ی "وبسایت شما به دلیل ارسال کلیک های غیر واقعی توسط سیستم ضد تخلف مسدود گردیده است." اکتفا کرده و هیچ سندی دیگری برای اثبات تخلف شما ارئه نمیدهد بنده تا اخرین مرحله اثبات اینکه تخلفی نداشتم پیش رفتم خب به طبع تقلب توسط ای پی هایی صورت گرفته هست که کلیک غیر واقعی کردند لیست این ایپی ها باید در پنل ای نتورک وجود داشته باشد همراه با جزییاتی مانند ساعت و تاریخ ارسال کلیک ها اما تقلب معمولا ب ای پی های خارجی باید صورت گرفته باشد بنده لوگ های مربوط به یک ماه سایت را برای ای نتورک ارسال کردم هم چنین میزان بازدید سایت و درصد ای پی های کشورهای خارجی در پایان از آن ها خواستم ای پی هایی که کلیک غیر واقعی داشتند را برای بنده ارسال کنند تا با ایپی های خودم طتبیق بدم و اثبات کنم این ای پی ها فیک نبودند اما جواب آن ها : بدلیل گسترش روش های تقلب از ارائه جزییات معذوریم اخه از خدا بی خبر وقتی من طبق گفته شما تقلب کردم دارین روش تقلب خودمو به من میدین یادگیری در این مسئله وجود ندارد و گسترشی بوجود نمیاد
جالب این هست این همه وبمستر میگن ای نتورک متقلب هست اما یکیشون از این سایت به ای نماد شکایت نمیکند وقتی 50 نفر با صرف 5 دقیق وقت از این سایت شکایت بکنند حداقلش این هست دوره بعد از این نماد دو ستاره ها به این سایت داده نمیشه و برخوردهایی صورت میگیره
بنده همین امروز از طریق ادرس https://www.enamad.ir/opinions.aspx شکایت این سایت رو کردم هرکسی دیگه ای که واقعا فکر میکنه حقش خورده شده سند و مدرک داره شکایت کنه

file3

Registered User
لایک‌ها
69
کلاهبرداری ای نتورک که کاملا اثبات شده هست البته این سایت محبوبیت قبل رو نداره چون سایت های جدیدی امدن ناگفته نماند که سایت های دیگر نیز نواقصی دارند...

سلام
منم میخام شکایت کنم اما برای اینماد چی باید بفرستم !
داخل توضیحات نوشته فاکتور و ... باید ارسال کنی اما داخل پنا ای نتورک سایت های که مسدود شده به اطلاعات هیچکدوم دسترسی ندارم !
ممنون میشم اگه یه توضیح کامل هم از نحوه شکایت بدی

seoroot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
برای اینماد تو قسمت فاکتور ایدی سایتتون رو بفرستید برای بدست اوردن ایدی سایت موس رو بر روی علامت حذف تو لیست سایت ها ببر اما روش کلیک نکن ایدی سایتت مشخص میشه مثلا به این شکل https://platform.anetwork.ir/websites/delete/68155 که 68155 میشه همون ایدی
تو شکایت هم توضیح بدین که بدون هیچ مدرکی پولی که حق شما بوده رو نمیدن اونا هم مجبور میشن مدارکی رو بفرستن تا ثابت کنند شما مرتکب تخلف شده اید حتما ازشون بخواهید لیست ای پی ها که تخلف کردند و جزییاتی مثل ساعت و تاریخ تخلف به همراه سایز بنرهایی که بر روی ان های کلیک غیر واقعی شده رو ارائه بدن که مطمئن باشید مدرکی ندارند شما هم به عنوان مدارک عکس از امار سایتتون بگیرید و هم چنین اگه هم زمان با سایت کلیکی دیگه ای کار میکردید عکس از فعال بودن سایتتون در پنل اونا بگیرید طوری که ثابت بشه هم زمان با مسدود شدن سایت شما بنرهای شرکت دیگه هم فعال بوده اینطور ثابت میکنید اگه تخلفی بوده باید هردوشرکت متوجه تقلب و تخلف می شدند هم چنین عکس از امار کلیک در شرکت دیگه هم گرفته بشه
مشکل ای نتورک این هست که تو ایمیل های تبلیغاتشون کاربران رو تشویق میکنند تا بنرهاشون رو طوری قرار بدن که درامد افزایش پیدا کنه و لایت باکس بذارند از اون طرف خودشون هم میدونند استفاده از لایت باکس و کد اسکرولی سی تی ار رو میبره بالا و سیستم مسدود میکنه خب یکی نیست به اینا بگه اخه وقتی سیستم رو سی تی ار حساس و مسدود میکنه چرا چنین کدهایی قرار میدید و تشویق میکنید استفاده بشن

seoroot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
معمولا باید به ازای هر 1000 نمایش 4 کلیک بشه خیلی از شزکت ها تا 8 کلیک رو هم بدون تخلف میدانند البته سایت هایی که تخصصی هستند و تبلیغات مزتبط به موضوع سایتشون رو نمایش میدن
خیلی از سایت ها خودشون به صراحت اعلام میکنند اگه سی تی ار تا 8 دهم هم باشد مشکلی ندارند
حال بماند که برای ما با 120 هزار نمایش 80 تا کلیک هم نمیشه بخصوص از وقتی که رو موبایل باید کاربر دوبار رو تبلیغات کلیک کنه تاز بشه

file3

Registered User
لایک‌ها
69
برای اینماد تو قسمت فاکتور ایدی سایتتون رو بفرستید برای بدست اوردن ایدی سایت موس رو بر روی علامت حذف تو لیست سایت ها ببر اما روش کلیک نکن ایدی سایتت مشخص میشه مثلا به این شکل https://platform.anetwork.ir/websites/delete/68155 که 68155 میشه همون ایدی

این عکس و ... رو که نمیشه برای اینماد فرستاد
متنی هم که تایپ میشه خیلی محدوده و باید کوتاه باشه !

من دقیقاااا آخر ماه بود همینکارو کردم برای 4 تا سایتم !
یعنی لایت باکس خودشونو قرار دادم بعد روز آخر ماه بود برای همه سایتام مسدودی اومد به دلیل افزایش کلیک ها !!!
خب وقتی لایت باکس بزاری معلومه که کلیک ها زیاد میشه

همزمان هم با کلیکیاب و صباویژن کار میکردم و کمترین درآمدم هم از همین ای نتورک بود...
خیلی راحت پول مردمو میخورن ...

خدایی کلیکیاب که خیلی باهام راه اومده خییییییییلی پشتیبانیش حداقل برای من عالی بوده.
صباویژن هم خوبه حداقل جوابتو میدن احترام بهت میزارن

seoroot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
عکس رو باید اپلود کنید تو یجا دیگه لینک عکسو بفرستید تو مرحله اول شما شکایت میکنید و منتظر پاسخ ای نتورک میمونید سپس بقیه مراحل شکایت از طریق ریپلی کردن ایمیل انجام میشه که محدودیت کاراکتر نداره

aharandi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من برای سایت خودم از سرویس تبلیغاتی anetwork استفاده کردم و بعضی وقت ها پول کلیکی برای من در نظر گرفته میشه
البته خیلی زیاد نیست ولی خوب بهتر از هیچیه :)

Last edited by a moderator:

rezaweb

Registered User
لایک‌ها
24
همکاری با انتورک = تن به ذلت دادن
حتی اگه واقعا شما دوست عزیز چهار بار واست واریز کرده گولشو نخور
یه روز زهرشو میریزه بهت

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام و احترام
چرا چند تا وبمستر قدرتمند که هم توان مالی داشته باشند و هم در مکانی مثل تهران باشند و بتونند از شرکت ها تبلیغ بگیرند یک سایت درست و حسابی کلیکی نمیزنند تا هم خودشون سود خوبی داشته باشند که دارند و هم وبمسترا خیالشون راحت باشه و درآمد خوبی داشته باشند .
نمیفهمم که چرا هیچکس قانع نیست و هر کی یه مقدار شرکتش میگیره شروع میکنه به خوردن پول خلق الله .
وقتی آدم سود میکنه چرا راضی نمیشه و دوست داره حق بقیه رو هم بخوره ؟

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
اغا این استرس اخر ماه از هر چیزی بدتره دوستان چندتا نکته
1- اصلا ترکیب بنر ها رو کم و زیاد نکنید خواستید اضافه کنید از سیستم دیگه بزارید چون کلیک بره بالا مسدود میکنند!
2- سایز بنر ها رو تغییر ندید
3- سعی کنید 2 روز مونده به اخر ماه اگر حس میکنید بنر اضافی گذاشتید بردارید
4- موقع ثبت درخواست برداشت رو سایتتون پاپ اپ یا هر چیز دیگری که باعث مسدودی بشه نباشه
اینا چون تعداد سایتها زیاد هست شاید موقع واریز یه چک بکنند
شاید هم به صورت راندوم شانسی در روز سایتها رو چک بکنند
بقیش پای ربات هست که یه چیز تعریف شده ای هست
حالا شما تا صبح بشین توضیح بده کد لایت باکس گذاشتم تبلیغات بنری خودتون رو اضافه کردم کلیک ها رفته بالا
حالیشون نمیشه که
-
والا نمیدونم چجوری هست این ای نتورک مجبورم باهاش کار بکنم
درامدم از این سایت قشنگ 5-6 برابر سایتهای دیگه مثل کلیکس-کلیک یاب-صبا ویژن و ... هست!!!
یجوری شده که با خودم میگم اگر این ماه حسابم رو مسدود کردن ضرر نکردم چون ماه قبلی جبران 2-3 ماه رو کرده نسبت به سایتهای دیگر!!!!!!

file3

Registered User
لایک‌ها
69
به اینماد شکایت کردم ازشون
همه مدارک هم ارسال کردم
اما ای نتورک شرکتی بزرگی هست داخل توضیحاتش به اینماد فقط نوشته بود همون اول ما تو قوانینمون نوشتیم که بی دلیل میتونیم درآمد 0 کنیم و ایشون هم قبول کرده... در ادامه یجوری نوشته بودن که اگه شکایتو ادامه بدم میتونن ازم شاکی هم بشن و ...

حواستون باشه دوستان.

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام و احترام
دوستان بی انصافی نکنیم .
در مورد برخی از دوستان که میگن ای نتورک بلاکشون کرده چون درآمدشون به جایی رسیده و نخواستند بهشون پرداخت کنند خداییش ما در این مدت که باهاشون کار کردیم هیچوقت همچین مشکلی نداشتیم .
یک میلیون به بالا هم دریافتی داشتیم .
بین سایت های کلیکی ایران هم ای نتورک از همه شمارشش بهتره و پرداختیش به ازای کلیک با انصاف تره اما خب یه مدته تو آبان ماه کلیک های غیرقابل شمارششون بالا رفته که با پیگیری که داشتیم پشتیبانیشون قبول کردند که مشکل از سیستمشونه و یه سری از سایت ها این مشکل رو پیدا کردند .
پشتیبانی ای نتورک فرمودند که کل فعالیتشون رو این موضوع گذاشتند که مشکل رو پیدا کنند و حلش کنند .
بی انصافیم کار درستی نیست .

file3

Registered User
لایک‌ها
69
با سلام و احترام
دوستان بی انصافی نکنیم .
در مورد برخی از دوستان که میگن ای نتورک بلاکشون کرده چون درآمدشون به جایی رسیده و نخواستند بهشون پرداخت کنند خداییش ما در این مدت که باهاشون کار کردیم هیچوقت همچین مشکلی نداشتیم .
یک میلیون به بالا هم دریافتی داشتیم .
بین سایت های کلیکی ایران هم ای نتورک از همه شمارشش بهتره و پرداختیش به ازای کلیک با انصاف تره اما خب یه مدته تو آبان ماه کلیک های غیرقابل شمارششون بالا رفته که با پیگیری که داشتیم پشتیبانیشون قبول کردند که مشکل از سیستمشونه و یه سری از سایت ها این مشکل رو پیدا کردند .
پشتیبانی ای نتورک فرمودند که کل فعالیتشون رو این موضوع گذاشتند که مشکل رو پیدا کنند و حلش کنند .
بی انصافیم کار درستی نیست .

ماهم اول حرف شمارو میزدیم تا اینکه لایت باکس گزاشتیم و بنر زیاد کردیم (طبق ایمیل های خودشون که اصرار داشتن بنر سایز بزرگ بزاریم و ... تا در آمد بیشتر شه) بعد که درآمد روزانه مثلا از 5 تومن شد 10 تومن گفتن خب حالا ربات ما شمارو متقلب شناخته چون درآمدت یهو از 5 شده 10 !!! و جالب اینجاست که کل درآمد اون ماه رو 0 کردن
بعد از شکایت و پیکیری و ... درآمد بقیه سایتامم 0 کردن...

شما هم فعلا که برات مشکل پیش نیومده طرفشو میگیری - شایدم از خودشون باشی :)

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
ماهم اول حرف شمارو میزدیم تا اینکه لایت باکس گزاشتیم و بنر زیاد کردیم (طبق ایمیل های خودشون که اصرار داشتن بنر سایز بزرگ بزاریم و ... تا در آمد بیشتر شه) بعد که درآمد روزانه مثلا از 5 تومن شد 10 تومن گفتن خب حالا ربات ما شمارو متقلب شناخته چون درآمدت یهو از 5 شده 10 !!! و جالب اینجاست که کل درآمد اون ماه رو 0 کردن
بعد از شکایت و پیکیری و ... درآمد بقیه سایتامم 0 کردن...

شما هم فعلا که برات مشکل پیش نیومده طرفشو میگیری - شایدم از خودشون باشی :)
با سلام و احترام
نه عزیز . من خودمم زودتر از بقیه گفتم که یه مدته داره کلیک ها رو غیر قابل شمارش میشماره و از خودشونم نیستم .
ببینید دقیقا اتفاقی که برای شما افتاده برای بنده هم افتاده البته خیلی بیشتر اما 0 نکردند .
درآمد من از روزی 10 الی 15 هزار تمن رسید به روزی 30 هزار تمن اما بلاکمون نکردند .
من نمیگم شما جرمی مرتکب شدید . میگم که برای ما تا حالا اینطور نبوده و نباید یه اتفاق رو اینطور بولد کنیم .
اول از خودتون میپرسم که آیا دقیقا به شما گفتند چون درآمدتون از 5 تمن شده 10 تمن بلاک شدید ؟؟؟؟؟
مطمئنید ؟

file3

Registered User
لایک‌ها
69
سلام
نخیر فقط میگن : توسط سیستم ضد تخلف مسدود گردیده است
من هرچی میگم آقا خودتون گفتین بنر هارو زیاد کنم - خودتون صدبار ایمیل زدین - با خودتون در مورد اضافه کردن بنر صحبت کردن - خودتون گفتین لایت باکس بزار - منم تو همه سایتام همزمان بنر های بزرگ گذاشتم - لایت باکس گذاشتم و و و و
بعد 2 روز مسدود ...

متن تیکت ها هم بد نیست بخونید:
دوست دارم این به گوش خود ای نتورکی ها برسه ببینم مشکل سایت من کجا بوده - فقط یه دلیل بگن و ثابت کنن
شماهاهم اگه از خود ای نتورکی ها هستین حتما بهشون اطلاع بدین - من تا بتونم این پستمو همه فروم ها پخش میکنم

--------------------------------
سلام
من لایت باکس شمارو به تازگی روی همه سایتام قرار دادم اما یدفه سایت ..... مسدود شد !!!
میشه بفرمایین علت چیه و چرا ؟؟؟
اگه موردی هست بفرمایید تا همه لایت باکس های شما رو بردارم.
من دارم با ۳ شرکت بزرگ دیگه کار میکنم سایت هامم هیچ مشکلی ندارند.
--------- رامین شجاعی
با سلام
جناب ... عزیز وبسایت شما به علت ارسال کلیک های غیر واقعی توسط سیستم ضد تخلف مسدود گردیده است.
شما می توانید حداقل پس از گذشت یک ماه از تاریخ انسداد وبسایت تان، درخواست رفع انسداد خود را از طریق تیکت ارسال نمایید.
با احترام
----------
سلام
شما کل درآمد ماه گذشته منو ۰ کردید - سایت بیا ... لایت باکسشو ۲ روزه قرار دادم
لطفا بفرمایید چرا اینکارو کردید؟
از نظر شما قرار دادن لایت باکس کلیک غیر واقعی هست !!!
بدون علت که نمیشه درآمد ۱ ماه گذشتمو ۰ کنید!!!
----------- فرشته نویدی ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۴
جناب آقای .... مشخصاً مسدودیت سایت به معنای تخلف مجموعه شما نیست بلکه به این معناست که کلیک های غیرواقعی از سایت شما دریافت شده و ادامه ی این موضوع مسلماً می تواند موجب افت اثربخشی تبلیغاتی که در این سایت نمایش داشته اند شود.
حال آنکه شما میتوانید پس از بررسی این موضوع پس از یک ماه درخواست رفع مسدودیت سایت خود را از طریق تیکت اعلام نمایید و ما از ادامه همکاری با شما روی این سایت خوشحال خواهیم شد.
با احترام
--------
مگه شما نمیفرمایین:
"مشخصاً مسدودیت سایت به معنای تخلف مجموعه شما نیست"
خب شما کل درآمد سایت منو ۰ کردین !!!! کل درآمد ۱ ماه گذشته رو !!!
لطفا شماره تماس بدین من با مدیر ای نتورک صحبت کنم.

------------- افشین بیداری ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۹
جناب آقای ... "مشخصاً مسدودیت سایت به معنای تخلف مجموعه شما نیست" اما به هر حال از وبسایت شما کلیک های غیر واقعی و تکراری دریافت شده است و از آنجایی انسداد بصورت اتوماتیک و از طرف سیستم ضد تخلف Anetwork صورت گرفته است، متاسفانه امکان رفع انسداد دستی آن حداقل تا ۳۰ روز پس از تاریخ مسدودیت وجود ندارد.
با احترام
----------------
اصلا رفع انسداد مهم نیست برام
کلیک های تقلبی و ... هم کذب محض هست و اصلا تکراری نداشتم چون لایت باکس یبار باز میشه فقط
به هر حال من اصلا و ابدا قصد ادامه همکاری با شما رو ندارم و یه اشتباه بزرگم این بود که به حرف همکارانم تو فروم ها توجه نکردم و فکر کردم اونا دارن الکی میگن که بدون دلیل درآمدمو پرداخت نمیکنید.

تنها حرف منه اینه که چرا درآمد ۱ ماه گذشته من که ... هزار تومان بوده رو ۰ کردین !!!!!!!
چند ماه تبلیغات شما رو پخش کردم هیچ مشکلی نبود همین روزای آخر ماه یهو کلیک تقلبی یافتین...

--------------- فرهاد بهشتی ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۵
سلام؛ وقت بخیر
جناب آقای ....، شما می توانید پس از ۳۰ روز درخواست رفع انسداد وبسایت خود را از طریق تیکت اعلام نمایید.
با احترام

من صدتا تیکت دیگه هم بزنم مطمعنا همینو میگن

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
سلام
نخیر فقط میگن : توسط سیستم ضد تخلف مسدود گردیده است
من هرچی میگم آقا خودتون گفتین بنر هارو زیاد کنم - خودتون صدبار ایمیل زدین - با خودتون در مورد اضافه کردن بنر صحبت کردن - خودتون گفتین لایت باکس بزار - منم تو همه سایتام همزمان بنر های بزرگ گذاشتم - لایت باکس گذاشتم و و و و
بعد 2 روز مسدود ...

متن تیکت ها هم بد نیست بخونید:
دوست دارم این به گوش خود ای نتورکی ها برسه ببینم مشکل سایت من کجا بوده - فقط یه دلیل بگن و ثابت کنن
شماهاهم اگه از خود ای نتورکی ها هستین حتما بهشون اطلاع بدین - من تا بتونم این پستمو همه فروم ها پخش میکنم

--------------------------------
سلام
من لایت باکس شمارو به تازگی روی همه سایتام قرار دادم اما یدفه سایت ..... مسدود شد !!!
میشه بفرمایین علت چیه و چرا ؟؟؟
اگه موردی هست بفرمایید تا همه لایت باکس های شما رو بردارم.
من دارم با ۳ شرکت بزرگ دیگه کار میکنم سایت هامم هیچ مشکلی ندارند.
--------- رامین شجاعی
با سلام
جناب ... عزیز وبسایت شما به علت ارسال کلیک های غیر واقعی توسط سیستم ضد تخلف مسدود گردیده است.
شما می توانید حداقل پس از گذشت یک ماه از تاریخ انسداد وبسایت تان، درخواست رفع انسداد خود را از طریق تیکت ارسال نمایید.
با احترام
----------
سلام
شما کل درآمد ماه گذشته منو ۰ کردید - سایت بیا ... لایت باکسشو ۲ روزه قرار دادم
لطفا بفرمایید چرا اینکارو کردید؟
از نظر شما قرار دادن لایت باکس کلیک غیر واقعی هست !!!
بدون علت که نمیشه درآمد ۱ ماه گذشتمو ۰ کنید!!!
----------- فرشته نویدی ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۴
جناب آقای .... مشخصاً مسدودیت سایت به معنای تخلف مجموعه شما نیست بلکه به این معناست که کلیک های غیرواقعی از سایت شما دریافت شده و ادامه ی این موضوع مسلماً می تواند موجب افت اثربخشی تبلیغاتی که در این سایت نمایش داشته اند شود.
حال آنکه شما میتوانید پس از بررسی این موضوع پس از یک ماه درخواست رفع مسدودیت سایت خود را از طریق تیکت اعلام نمایید و ما از ادامه همکاری با شما روی این سایت خوشحال خواهیم شد.
با احترام
--------
مگه شما نمیفرمایین:
"مشخصاً مسدودیت سایت به معنای تخلف مجموعه شما نیست"
خب شما کل درآمد سایت منو ۰ کردین !!!! کل درآمد ۱ ماه گذشته رو !!!
لطفا شماره تماس بدین من با مدیر ای نتورک صحبت کنم.

------------- افشین بیداری ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۹
جناب آقای ... "مشخصاً مسدودیت سایت به معنای تخلف مجموعه شما نیست" اما به هر حال از وبسایت شما کلیک های غیر واقعی و تکراری دریافت شده است و از آنجایی انسداد بصورت اتوماتیک و از طرف سیستم ضد تخلف Anetwork صورت گرفته است، متاسفانه امکان رفع انسداد دستی آن حداقل تا ۳۰ روز پس از تاریخ مسدودیت وجود ندارد.
با احترام
----------------
اصلا رفع انسداد مهم نیست برام
کلیک های تقلبی و ... هم کذب محض هست و اصلا تکراری نداشتم چون لایت باکس یبار باز میشه فقط
به هر حال من اصلا و ابدا قصد ادامه همکاری با شما رو ندارم و یه اشتباه بزرگم این بود که به حرف همکارانم تو فروم ها توجه نکردم و فکر کردم اونا دارن الکی میگن که بدون دلیل درآمدمو پرداخت نمیکنید.

تنها حرف منه اینه که چرا درآمد ۱ ماه گذشته من که ... هزار تومان بوده رو ۰ کردین !!!!!!!
چند ماه تبلیغات شما رو پخش کردم هیچ مشکلی نبود همین روزای آخر ماه یهو کلیک تقلبی یافتین...

--------------- فرهاد بهشتی ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۵
سلام؛ وقت بخیر
جناب آقای ....، شما می توانید پس از ۳۰ روز درخواست رفع انسداد وبسایت خود را از طریق تیکت اعلام نمایید.
با احترام

من صدتا تیکت دیگه هم بزنم مطمعنا همینو میگن
ببینید همونطور که عرض کردم خدمتتون من از ای نتورکی ها نیستم که خبر ببرم و بیارم .
در مورد اتفاقی هم که برای شما افتاده هیچ اطلاعی ندارم .
منم مثل شما وبمسترم و قطعا ناراحتیتون رو درک میکنم چون میدونم صفر شدن ینی چی .
من در پی حرف های شما که فرمودید از فلان تمن شدید بهمان تمن و اکانتتون رو بستند عرض کردم که برای ما هم افزایش درامد داشتیم اما همچین اتفاقی نیفتاده . پس این دلیل موضوع نیست و خوب میدونیم ای نتورک اینقدر بزرگ هست که خودشو با بلاک کردن شما بخاطر افزایش درامدتون زیر سوال نبره .
چرا تیکت میدید و تماس نمیگیرید که مستقیما باهاشون حرف بزنید و مشکل رو بررسی کنید ؟
پیشنهاد من اینه که باهاشون تماس بگیرید و بپرسید که دلایلشون چیه .
امیدوارم مشکلتون حل بشه .

file3

Registered User
لایک‌ها
69
ببینید همونطور که عرض کردم خدمتتون من از ای نتورکی ها نیستم که خبر ببرم و بیارم .
در مورد اتفاقی هم که برای شما افتاده هیچ اطلاعی ندارم .
منم مثل شما وبمسترم و قطعا ناراحتیتون رو درک میکنم چون میدونم صفر شدن ینی چی .
من در پی حرف های شما که فرمودید از فلان تمن شدید بهمان تمن و اکانتتون رو بستند عرض کردم که برای ما هم افزایش درامد داشتیم اما همچین اتفاقی نیفتاده . پس این دلیل موضوع نیست و خوب میدونیم ای نتورک اینقدر بزرگ هست که خودشو با بلاک کردن شما بخاطر افزایش درامدتون زیر سوال نبره .
چرا تیکت میدید و تماس نمیگیرید که مستقیما باهاشون حرف بزنید و مشکل رو بررسی کنید ؟
پیشنهاد من اینه که باهاشون تماس بگیرید و بپرسید که دلایلشون چیه .
امیدوارم مشکلتون حل بشه .

تاریخ تیکت ها رو ببینید مال اردیبهشته
اون مبلغ هم من قیدشو زدم و فدای سرم باشه صدقه
اگه هم اینجا دارم اطلاع میدم فقط برای اینه که بقیه وبمسترا اطلاع داشته باشن ممکنه روز شماریشون برای آخر ماه و هرروز چک کردن درآمد و ... همون آخر ماه 0 شه...
تا الانم خیلی وقت کذاشتم - پیگیری کردم - تماس گرفتم - به ای نماد شاکی شدم و ... تا ازم دزدی نکنن اما دیگه زورم نمیرسه بهشون ...
ایشالا درآمد شما روز ب روز بهتر شه

با بالا کشیدن پول امثال من بزرگ شده - از هر وبمستر فقط 100 هزار تومان بالا بکشه و 1000 وبمستر باشن خودت حساب کن چه عددهایی داره بالا میکشه
تازه معلوم نیست تو شمارش کلیک و ... چقد دزدی میکنه

به هرحال کافیه برادر حوصله بحث ندارم - اونی که میخاد این شرکتو بشناسه بیاد همین تاپیک رو بخونه متوحه میشه.

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
فعلا که درامد این ماه رو هم واریز کردن
تا ببینیم چی پیش میاد

rezaweb

Registered User
لایک‌ها
24
دیر نیست اون روزی که حساب بعضی از دوستانی که این قدر حمایت میکنن مسدود کنه
خدا ازشون نگذره