برگزیده های پرشین تولز

اونایی که سایت وردپرسی دارن بیان

azbddk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان من امروز این نرم افزار رو ساختم که می تونید با اون یه پست جدید تو وردپرس ارسال کنید لطفاً اونو یه تست کنین و اگه خطا داد بهم بگین

ضمناً برای استفاده از این نرم افزار باید افزونه ی Si-captcha رو رو وردپرس نصب کنین

نظراتتون هم بگین و بگین چه امکاناتی باید بهش اضافه کنم

لینک دانلود

desiner_web

Registered User
لایک‌ها
97
شما که وقت گذاشتین و برنامه رو نوشتین پس چند دقیقه هم وقت بزارین برنامه خود را تست کنید مسلماً این منطقی تر است .
بدون درک مطلب هر قدر هم در جهت رفع و حل مشکل تلاش کنیم نتیجه ای جز به هم ریختگی و اغتشاش فکری در بر نخواهد داشت .

azbddk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شما که وقت گذاشتین و برنامه رو نوشتین پس چند دقیقه هم وقت بزارین برنامه خود را تست کنید مسلماً این منطقی تر است .
بدون درک مطلب هر قدر هم در جهت رفع و حل مشکل تلاش کنیم نتیجه ای جز به هم ریختگی و اغتشاش فکری در بر نخواهد داشت .
خودم تست کردم ولی میخوام بدونم روی کامپیوتر کاربرای دیگه هم جواب میده یا نه

desiner_web

Registered User
لایک‌ها
97
حتماً جواب میده چون بستگی به کامپیوتر نداره و اگر برنامه واقعاً درست کار کنه نیازی به تست روی کامپیوتر ثانویه ندارد .و برنامه شما وابسته به نت است نه به رایانه

eslamzadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
خو چند سوال! اول اینکه به چه زبانی طراحی شده؟ و اینکه آیا ایمن هست چون کسی دلش نمی خواهد یوزر و پسورد سایتش برای کسی ارسال بشه! اگر امکانش هست شفاف سازی کنید!

azbddk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خو چند سوال! اول اینکه به چه زبانی طراحی شده؟ و اینکه آیا ایمن هست چون کسی دلش نمی خواهد یوزر و پسورد سایتش برای کسی ارسال بشه! اگر امکانش هست شفاف سازی کنید!
زبان طراحی:VB.NET

برای ایمنیش هم اینطور باید بگم که من به اطلاعات شما هیچ احتیاجی ندارم اگه هم نمی خواید رو سایت واقعی خودتون امتحان کنید می تونید یه سایت وردپرسی تست ایجاد کنید یا روی لوکال هاست اون رو امتحان کنید

من فقط می خوام بدونم که چه چیزایی رو باید بهش اضافه کنم چون این خیلی ساده هست و فقط متن ارسال میکنه

Film_iran

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
483
با سلام کار افزونه رو متوجه نشدم لطفا یه توضیح میدید؟

azbddk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
افزونه ی Si-captcha همونطور که از نامش پیدا هست کد کپچا تولید میکنه

Film_iran

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
483
خب مگه خودمون نمیتونیم بریم داخل وردپرس مطلب بزاریم؟؟؟؟

عزیز کامل توضیح بده ببینم کارش چیه؟

ربات مطلب گذار؟

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
احیانا از وب بروزر که استفاده نکردید؟ چون جواب نمیده...

azbddk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خب مگه خودمون نمیتونیم بریم داخل وردپرس مطلب بزاریم؟؟؟؟

عزیز کامل توضیح بده ببینم کارش چیه؟

ربات مطلب گذار؟
توی ورد اون قسمت رو دیدی که می تونی سایتت رو بهش وصل کنی بعد از تو ورد مطلب بفرستی؟

اینم مثل همونه ولی خیلی ساده تر و ابتدایی تر یعنی فقط مطلب

eslamzadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام. اگر با زبان php آشنایی دارید می توانید فایلی که با آن مطلب ارسال می شود را باز کنید و از آن در نرم افزار خودتون استفاده کنید! اگر با زبان #C می نوشتید قدرت زیادی داشت! موفق باشید

aminbrlee

Registered User
لایک‌ها
15
دوست عزیز به عنوان یک برنامه نویس عرض میکنم خدمتتون که این نرم افزار رو باید با سورس میزاشتین چون بسیار این کار امنیت پایینی داره - در ضمن اونجایی که گفتین یک وردپرس تست بزارین بازم امنیت نداره به این وسیله کسی مینونه یک کد php که واسه اپلود سایت هست رو در پوسته یا به وسیله افزونه های مختلف بزاره و هرچی می خواد اپلود کنه و دسترسی به پایگاه های داده داشته باشه

بالا