برگزیده های پرشین تولز

اونهائی که ماشین 50 میلیون به بالا میخرن شغلشون چیه؟

darbee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز من متولد سرزمین نفت و گاز امیدیه هستم و 24 سال سن دارم الان هم مقیم شیراز هستیم
مدرک تحصیلی بنده فوق دیپلم برق صنعتی هست
خوب در مورد من اصلا دوست ندارم ماشین گرون قیمت توی خیابان های ایران ببنیم با این وضع تورم و ارزانی بنزین و ناز کشیدن دولت برسر مردم همین اوضاع میشه
هرکسی با یک کشتی مثل کمری2007 بیاد توی خیابون و فضای خیابون رو اشغال کنه
توی همین وقت اداری ایران عقب افتاده ترین کشور جهان است توی کشور های اروپایی مردم شعور دارند برای اینکه حق الناس رو رعایت کنند در وقت اداری با وسایل نقلیه عمومی جابجا میشن در صورتیکه توی خانه هاشون بهترین ماشین رو برای سفر گذاشتند

ولی توی ایران یه بچه سوسول 19 19 ساله یه هندفری بلوتوث روی گوش گذاشته سوار هیوندای یا پرادو یا کمرینشسته داره قیافه میداد ولی خودش نمیدونه عقب افتاده ترین انسان روی ایران است
همین ها به کشور خیانت میکنند و حق الناس توی ایران پشم میشه

darbee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ابران بهشتی که در هیاهو گم شد

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
دوست عزیز من متولد سرزمین نفت و گاز امیدیه هستم و 24 سال سن دارم الان هم مقیم شیراز هستیم
مدرک تحصیلی بنده فوق دیپلم برق صنعتی هست
خوب در مورد من اصلا دوست ندارم ماشین گرون قیمت توی خیابان های ایران ببنیم با این وضع تورم و ارزانی بنزین و ناز کشیدن دولت برسر مردم همین اوضاع میشه
توی همین وقت اداری ایران عقب افتاده ترین کشور جهان است توی کشور های اروپایی مردم شعور دارند برای اینکه حق الناس رو رعایت کنند در وقت اداری با وسایل نقلیه عمومی جابجا میشن در صورتیکه توی خانه هاشون بهترین ماشین رو برای سفر گذاشتند

ولی توی ایران یه بچه سوسول 19 19 ساله یه هندفری بلوتوث روی گوش گذاشته سوار هیوندای یا پرادو یا کمرینشسته داره قیافه میداد ولی خودش نمیدونه عقب افتاده ترین انسان روی ایران است
همین ها به کشور خیانت میکنند و حق الناس توی ایران پشم میشه
ایول داربی
ایول
با اینیکی پستت حال کردم

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
ابران بهشتی که در هیاهو گم شد...درست میگی ...اما پست قبلی...
(وب در مورد من اصلا دوست ندارم ماشین گرون قیمت توی خیابان های ایران ببنیم با این وضع تورم و ارزانی بنزین و ناز کشیدن دولت برسر مردم همین اوضاع میشه

همین ها به کشور خیانت میکنند و حق الناس توی ایران پشم میشه)

کیا خیانت میکنن؟!کسی که پشت پرادو هست؟درست نیست این حرف رو بزنی فردا باید جوابشون بدی...خودتم اگه جاشون بودی چیکار میکردی؟
یک کم دیدت رو مثبت کن...اینی که من ثروتمندم و میخوام ماشین گرون قیمت بشینم تو خیابون چه ربطی داره که شما خوشت نیاد؟و چه ربطی به فرهنگ ادارات و اروپا داره؟الان خود مردم دارن به این نتیجه میرسن که باید از وسایل عمومی استفاده کنن...اما این ترافیک تقصیر مردم نیست...البته چرا فرهنگ رانندگی نداریم...اما این تعداد ماشین که تو تهران هستن رو چطور توجیح میکنی؟
یعنی هر بچه 19 ساله که پشت پرادو بشینه سوسوله؟؟!!!من حرفت رو قبول دارم که تورم و اینها داره کمر همه رو میشکنه...حتی ثروتمنداشم صداشون در اومده....
الان کسایی که اجاره نشین هستن واقعا نمیدونن باید چی کار کنن با این گرونی؟
فقط ما میگیم انرژی هسته ای میخوایم....آخه چه ربطی داره...هرروز داره زیر خط فقر بیشتر میشن...همه که خودشون رو نمیتونن بکشن بالا...
در مورد اون دوستمون که گفته بحث به سیا ست و اینها کشیده میشه باید بگم خب ربط داره که کشیده میشه....وضع مملکت خراببببههه.
منی که این حرف ها رو میزنم خودم بچه 2 تا آدم فرهنگیه بازنشسته هستم...خودتون بقیش رو متوجه شین...
اما دید آدم هم خیلی مهمه.
یعنی اون دوست خوبمون انتظار داره من اینجا نگم که بچه ها توکلتون بهه خدا باشه؟ ما که تا حالا بوده بد که ندیدیم هیچ خوب هم دیدیم

darbee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میدونی چرا میگم سوسول هر اسنانی که از دست رنج حلال مالی رو بدست بیاره هیچ وقت نمیتونه پرادو سواری کنی
بخاطر همین میگم سوسول البته بحث رییس کارخانه و رییس کل گنده ها و مهمتر از اون شرکت نفتی های حرام خور جداست اون ها از پایه حروم خور هستند

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اقای داربی اثلا حرفت رو قبول ندارم اثلا.....ربطی نداره
من کسی رو میشناسم که 30 میلیارد تومن فقط ماشین های ساختمانی و عمرانی داره اما آدمی هست که همش از راه حلال بدست آورده 1 ریال هم رشوه نداده...
به کارگراشم بیشتر از حقشون حقوق میده همه ازش راضین....
البته طرف تهران زندگی نمیکنه....
راستی اگر همه کمری سوار شن خیلی خوب میشه چون مصرف بنزین ایران یک سوم میشه !!!!

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
اقای داربی اثلا حرفت رو قبول ندارم اثلا.....ربطی نداره
من کسی رو میشناسم که 30 میلیارد تومن فقط ماشین های ساختمانی و عمرانی داره اما آدمی هست که همش از راه حلال بدست آورده 1 ریال هم رشوه نداده...
به کارگراشم بیشتر از حقشون حقوق میده همه ازش راضین....
البته طرف تهران زندگی نمیکنه....
راستی اگر همه کمری سوار شن خیلی خوب میشه چون مصرف بنزین ایران یک سوم میشه !!!!
کاملا درسته

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اون فردی که میگم کلی دست خونواده های یتیم و بی بضاعتم گرفته....خیلی انسان پاک و خوبیه...اثلا هم دنبال پول نیست زندگی میکنه معمولی در صورتی که میتونه بهترین زندگی رو داشته باشه...

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
اون فردی که میگم کلی دست خونواده های یتیم و بی بضاعتم گرفته....خیلی انسان پاک و خوبیه...اثلا هم دنبال پول نیست زندگی میکنه معمولی در صورتی که میتونه بهترین زندگی رو داشته باشه...
ایول .....

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
منم همینطور
واقعا لذت پولدار بودن هم به همینه و الا پولدار بدن الکی فقط مشکلات آدم رو زیاد میکنه و راحتی نمیاره
اگه از اون نفر هم بپرسی میبینی که خیلی احساس خوشبختی میکنه ولی پولدارهایی که همش رو برا خودشون میخوان معمولا همینطور سگدو میزنن و یه لحظه راحت نیستن

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
من بلاخره یافتم ... از یکیشون پرسیدم ... جدی میگم :
برای شوخی بهش گفتم ...
گفت: رفتم دزدی . گفتم : تو خونه کودوم بدبختی اینهمه پول بوده ؟
گفت : حالت خوبه ؟
گفتم : ممنون شما چطورین ؟
گفت: انرژی هسته ای حق مسلم ماست.
همین :blink:

gheymeh

Registered User
لایک‌ها
67
[IMG]http://khatati.com/draw.aspx?st=54221[/IMG]
من بلاخره یافتم ... از یکیشون پرسیدم ... جدی میگم :
برای شوخی بهش گفتم ...
گفت: رفتم دزدی . گفتم : تو خونه کودوم بدبختی اینهمه پول بوده ؟
گفت : حالت خوبه ؟
گفتم : ممنون شما چطورین ؟
گفت: انرژی هسته ای حق مسلم ماست.
همین :blink:

عکستو عوض کردی بچه جهرمی

به قول یکی از بچه ها :: من تو کف عکس این بچه جهرمی موندم ::

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527

darbee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینو بدون خیلیا توی ایران هستند که ادعای مسلمونی دانر و با این ثروت بدست اومده از راه حرام دچار غرور میشن
توی ایران هیچ کسی با دست رنج حالش صاحب پول و ثروت نمیشه
یا باید خودتو مسلمان جابزنی یا با خدا معامله کنی و فقیر بمونی

اون سیبیلت منو کشته

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اینو بدون خیلیا توی ایران هستند که ادعای مسلمونی دانر و با این ثروت بدست اومده از راه حرام دچار غرور میشن
توی ایران هیچ کسی با دست رنج حالش صاحب پول و ثروت نمیشه
یا باید خودتو مسلمان جابزنی یا با خدا معامله کنی و فقیر بمونی

اون سیبیلت منو کشته

داربی جان...هیچ وقت قضاوت نکن مخصوصا اینکه راجع به موضوعی که دیده منفی داری...من خلی ها رو میشناسم...حالا تو 1000 بار حرف خودت رو بزن....فقط داری بار قیامتت که باید جوابشون رو بدی سنگینتر میکنی...نکن اینکار رو...هرکی داره خدا 100 برابرش کنه اگرم از راه حرومه مطمئن باش خدا خودش میدونه چه میکنه و به نظر من و تو نیازی نداره!

hooligan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

فقط در صورتی میتونی این حرف رو بزنی که خودت اون شخص باشی
وگرنه بهترین و نزدیکترین دوستش هم نمیتونه این حرف رو بزنه ;)

بالا