برگزیده های پرشین تولز

ايا با اعدام ساكوراي خون اشام موافقيد!؟

چه مجازاتي برا ساكورا مناسبه!؟

• Total voters
    23
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
من برادر شيان به عنوان دادستان كيفرخواست زير رو متوجه ساكورا مي كنم!باشد كه عدالت در مورد او اجرا گردد!
1.ضرب شتم و تحقير مكرر روباهي مظلوم به اسم ناراتو
2.بي استفاده و بيخود بودن!(بجز ساسكه ساسكه كردن كارديگه اي نكرد!)
3. گاز گرفتن ناجوانمردانه يك نينجاي سوند كه دليل اصلي جنگ بين سوند و سند با كوناها شد!
4. زشتي مفرط!وبذد لباس بودن!!
5. نقض حقوق هيناتا و مانع شدن در رسيدن هيناتا به ناراتو
6. دزددين عشق دوستش!(واقعا نامردي نيست دوستش بهش ژسر مورد علاقشو نشون داد اون افتاد دنبال ژسره!)

لازم به ذكر است كه اين جنايات تا قسمت 213 سري يك صورت گرفت ه وبقيه شواهد رو قراره همكار عزيزمون جناب لرد برامون بفرسته!
بنابراين از مهظهر شما اعضاي هيات نمصفه برا متهم ساكورا ملقب به ساكورا خون اشام تقاضاي اشد مجازات رو دارم!:happy:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
نميدونم سريه جديد رو ديدی يا نه؟:) ولی ساکورا ديگه اون ساکورای قديمی نيست:rolleyes: و به قول ناروتو تو قسمت 11 همين هفته پيش:

ساکورا چان کاکّويی :happy:

shadow.arash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:) :) :) :rolleyes: :) :specool: :goatee:
برادر شيان . اگه همينجوري پيش بري يه چيزي ميشي:thumbsup:

به نام عدالت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر جا که شما قرار بزارید: یه قرار بزار نَبینمت
من برادر شيان به عنوان دادستان كيفرخواست زير رو متوجه ساكورا مي كنم!باشد كه عدالت در مورد او اجرا گردد!
3. گاز گرفتن ناجوانمردانه يك نينجاي سوند كه دليل اصلي جنگ بين سوند و سند با كوناها شد!
6. دزددين عشق دوستش!(واقعا نامردي نيست دوستش بهش ژسر مورد علاقشو نشون داد اون افتاد دنبال ژسره!)

لازم به ذكر است كه اين جنايات تا قسمت 213 سري يك صورت گرفت ه وبقيه شواهد رو قراره همكار عزيزمون جناب لرد برامون بفرسته!
بنابراين از مهظهر شما اعضاي هيات نمصفه برا متهم ساكورا ملقب به ساكورا خون اشام تقاضاي اشد مجازات رو دارم!:happy:
چه دادگاهی

متهم در درفت؟؟؟

وکیل مدافع نمی خواهد ؟؟

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چون هنوز ندیدمش پس تا تابستون تبرئه:D :D

sharifgame

Registered User
لایک‌ها
2
اون مورده 5 باهات موافقم.

cupid.

Registered User
لایک‌ها
0
نميدونم سريه جديد رو ديدی يا نه؟:) ولی ساکورا ديگه اون ساکورای قديمی نيست:rolleyes: و به قول ناروتو تو قسمت 11 همين هفته پيش:

ساکورا چان کاکّويی :happy:

چون شما وساطت کردین یه درجه تو مجازاتش تخفیف دادم!;)

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2

باز تو چشه منو دور دیدی اومدی تاپیک زدی؟;)
حالا دیگه ساکورا رو اعدام میکنی؟ ظاهرا اینطور نمیشه باید بگم ریوک اسمتو تو دفترش بنویسه:p

در مورد موارد فوق :
1- اگه بدونی کلمه Prankster معنیش چیه ، این حرفو نمیزدی ، چون ناروتو دقیقا آخر ضایع هستش ( البته در سیزن 1);)
2- اوهوم اهم تو که کل انیمه رو ندیدی ، برای چی نظر میدی؟ همونطور که گفتم تو شیپودن یکی از اعضای آکاتسوکی یعنی ساسوری رو شکست میده;)
3- اولا اون منجر به جنگ کونوها و ساوند نشد ، بلکه اون اوروچیمارو نامرد خیلی وقت پیش جنگو با حمله به گروه کاکاشی شروع کرده بود، خودشم بد کاری کرد نزاشت اون ناروتوی چرمنگ رو بکشند:hmm:
4 و 5 - اگه زشت بود ناروتو اینطور کشته و مرده اش نمیشد:p
6- عشق که از اول بنام کسی زده نمیشه ، بعدشم میتونی بگی اون اینو(Ino) عشق ساسکه رو کی داشت؟;)

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
من اعتراض دارم

چرا همه گزینه هایی که در رای گیری هستش ، بر علیه ساکورا هستش؟:hmm:

من از شما شکایت میکنم ( در همین دادگاه ) و از طرف ساکورا غرامت میگیرم:eek:

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
باز تو چشه منو دور دیدی اومدی تاپیک زدی؟;)
حالا دیگه ساکورا رو اعدام میکنی؟ ظاهرا اینطور نمیشه باید بگم ریوک اسمتو تو دفترش بنویسه:p

در مورد موارد فوق :
1- اگه بدونی کلمه Prankster معنیش چیه ، این حرفو نمیزدی ، چون ناروتو دقیقا آخر ضایع هستش ( البته در سیزن 1);)
2- تو که کل انیمه رو ندیدی ، برای چی نظر میدی؟ همونطور که گفتم تو شیپودن یکی از اعضای آکاتسوکی یعنی ساسوری رو شکست میده;)
3- اولا اون منجر به جنگ کونوها و ساوند نشد ، بلکه اون اوروچیمارو نامرد خیلی وقت پیش جنگو با حمله به گروه کاکاشی شروع کرده بود، خودشم بد کاری کرد نزاشت اون ناروتوی چرمنگ رو بکشند:hmm:
6- عشق که از اول بنام کسی زده نمیشه ، بعدشم میتونی بگی اون اینو(Ino) عشق ساسکه رو کی داشت؟;)

تا خود در رگ ماست ساکورا دشمن ماست!!ذر مورد ضایع بازی هم باید بگم ساکورا اعتماد به نفس ناراتوررومکرر می شکست!:( ّبعدشم زشت بود دیگه !ناراتو مظولم یتیم بود و خوب زیاد دختر ندیده بود!یه جورایی اقر کمبودهای عاطفیش باعث شده بود ساکورا اغفالش کنه!بعدم اوراچیساما الکی که به کوناها حملاه نکرد!شما میگین دلیل دیگه ای داشت ثابت کنیذ!;)
در ضمن یه گزینه تبرئه براش گزاشتم!;)

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
من که هنوز ندیدم اینا رو ولی چون با اعدام مخالفم به حبس ابد رای میدیم ، آخه خیلی کارای بدی کرده این آقاهه ;)

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
تا خود در رگ ماست ساکورا دشمن ماست!!ذر مورد ضایع بازی هم باید بگم ساکورا اعتماد به نفس ناراتوررومکرر می شکست!:( ّبعدشم زشت بود دیگه !ناراتو مظولم یتیم بود و خوب زیاد دختر ندیده بود!یه جورایی اقر کمبودهای عاطفیش باعث شده بود ساکورا اغفالش کنه!بعدم اوراچیساما الکی که به کوناها حملاه نکرد!شما میگین دلیل دیگه ای داشت ثابت کنیذ!;)
در ضمن یه گزینه تبرئه براش گزاشتم!;)

من آخرشم نفهمیدم تو چه پدر کشته گی با این ساکورای بدبخت داری؟:eek: اعتماد به نفس؟ :blink: کجا اعتماد بنفس ناروتو رو میشکست؟ :blink: من اینو نگرفتم!!!! خودشم اگه یه دختر نخواد با یه پسر ضایع حرف بزنه و از قضای تقدیر ، باهاش هم تیمی بشه ، چیکار باید بکنه؟;) و همچنین ناروتو دختر ندیده بود؟ حداقل 4 تا دختر دوروبرش بودن ;) !!!! که ناروتو فقط به ساکورا گیر داده بود :f34r: ساکورا اغفالش کنه؟ چطور اونوقت؟ چیکار کرده که ناروتو اغفال شده؟:wacko:

خودت خواستی;)

و اما حمله اوروچیمارو :f34r: :

اوروچیمارو از قدیم قدیما با کونوها مشکل داست ، چرا؟ چون بجای اون کس دیگه ای ( استاد کاکاشی یعنی آواتار بنده ;) ) رو بعنوان چهارمین هوکاگه انتخاب کردند ، برای همین از اونوقت ها کینه هوکاگه سوم تو دلش بود ، و همچنین چون بسیار خواستار داشتن Sharingan بود و نتونسته بود ایتاچی رو شکست بده ( میدونی که ساسکه و ایتاچی تنها بازمانده های قبیله اوچیها هستند) ترجیح داد بره سراغ ساسکه ;) و خواست با یک تیر دو نشان بزنه که هم کونوها رو از بین ببره و هم ساسکه رو با خودش برداره و بره ، که شکست خورد.

خودشم تبرئه رو من قبول ندارم. حق ساکورا اینجا ضایع شده :hmm:

من که هنوز ندیدم اینا رو ولی چون با اعدام مخالفم به حبس ابد رای میدیم ، آخه خیلی کارای بدی کرده این آقاهه ;)

آقاهه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! :blink: :blink: :blink: :blink: مطمئنی میدونی ساکورا کیه؟:f34r:
تو که هنوز انیمه رو ندیدی از کجا میدونی حبس ابد حتما حقشه؟:hmm:

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
در مورد موارد فوق :
2- تو که کل انیمه رو ندیدی ، برای چی نظر میدی؟ همونطور که گفتم تو شیپودن یکی از اعضای آکاتسوکی یعنی ساسوری رو شکست میده;)
لطفا موضوع را لو ندهید . یا احداقل اهمی اهومی چیزی قبلش بزارید
جای شینوبی خالیه

در این مورد باید اعتراف کنم بجز اینو ، ناراتو تا حلا هر دختری را دیده ازش خوشش امده:happy:

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
58.gif
58.gif

107.gif

کلا تاپیک بامزه ای است

گزشته ناراتو نامعلوم بود ، ولی مثل اینکه یه رگ شیرازی هم داره

سلام جناب لرد :happy:

مبگم جربان چیه :eek: ؟ رگ شیرازی؟:blink:

جای استاد شینوبی که بشدت خالیه :( ، ولی مگه من چی گفتم ؟ (دروغ که نگفتم;) )

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
مبگم جربان چیه ؟ رگ شیرازی؟
بله دیگه خواهر فریدا شفاف سازی کردند :D
فقط این بنده خدا ناراتو همه را به چشم برادری نگاه میکنه

ساکورا چان کاکّويی

جای استاد شینوبی که بشدت خالیه ، ولی مگه من چی گفتم ؟ (دروغ که نگفتم )
هیچی اخه ناراتو شخصیت محبوب شینوبی بود بد نبود میامد یه خورده توضیح میداد

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
راستی؟:eek: من خودم هم نفهميدم؟! :p کاکّويی به لحظه شيرازی چی ميشه؟:eek:

جای شينوبی بسيار خاليست:( من به جای شينوبی خدمت هر کسی که هر گونه بدگويی اي از ناروتو بکنه ميرسم .....
36_1_15.gif
:D

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

ساکورا دختره!ولی یکی دیگه از جرایمکش اسمشه ساکورا!!:wacko: هم اسمش بیخود هم خودش بیخاصیت!فقط برا این تو داستان اومده که بزنه تو سر ناراتو تا نویسنده ها بتونن به قول خودشون طنز بریزن تو داستان!

خودشم بد کاری کرد نزاشت اون ناروتوی چرمنگ رو بکشند
ببخشید هدف ساسکه بود !;)
عشق که از اول بنام کسی زده نمیشه ، بعدشم میتونی بگی اون اینو(Ino) عشق ساسکه رو کی داشت؟
اینو مظلوم طفلکی دوستشو برد بهش عشقشو نشون بده !ولی ساکوراشیطان صفت .........

آقاهه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! :blink: :blink: :blink: :blink: مطمئنی میدونی ساکورا کیه؟:f34r:
تو که هنوز انیمه رو ندیدی از کجا میدونی حبس ابد حتما حقشه؟
اینم رای ناظر بی طرف مبنی بر گناه کاری ساکورا!
خودشم تبرئه رو من قبول ندارم. حق ساکورا اینجا ضایع شده
حق ساورا قدر نشناس اینه که ناراتو می زاشت گارا به خدمتش برسه!یا اون نینجاها غرقش کنن!
126fs2276283.gif

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
راستی؟:eek: من خودم هم نفهميدم؟! :p کاکّويی به لحظه شيرازی چی ميشه؟:eek:

جای شينوبی بسيار خاليست:( من به جای شينوبی خدمت هر کسی که هر گونه بدگويی اي از ناروتو بکنه ميرسم .....
36_1_15.gif
:D

شینوبی کجایی!:(

دقیقا منم اونجا که روباهکم اشتباهی .. اون دختره رو که نجات داده بود!(همون که دوست پسرش رفته بود روستای سند اخرشم طنماب قلب یکی از همشریاشو برید!)ساکورتا زدش ناراحت شدم!:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا