برگزیده های پرشین تولز

ايا ميشه از با سي دي رام دي وي دي توش گذاشت استفاده كرد؟

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
ايا ميشه از با سي دي رام دي وي دي توش گذاشت استفاده كرد يا جوري يه دي وي دي رام مجازي درست كرد؟؟

اگر ميشه بگيد چطوري؟

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
مجازی میتونی با virtual CD بسازی اما اونی که اول گفتی نوچ

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از Mehrzad6262 :
مجازی میتونی با virtual CD بسازی اما اونی که اول گفتی نوچ
بيشتر توضيح مي دي چطوري؟

MahdiΩ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ايا ميشه از با سي دي رام دي وي دي توش گذاشت استفاده كرد يا جوري يه دي وي دي رام مجازي درست كرد؟؟

اگر ميشه بگيد چطوري؟

نمیشه ! خوندن دی وی دی یه کار سخت افزاریه و با برنامه نمیشه سی دی رام رو کرد دی وی دی رام .
قضیه ویرچوال درایو ها هم چیز دیگه ای هست .اونها اول سی دی رو میخونن و یه جا ذخیره میکنن و بعد هر وقت برنامه یا بازی اون سی دی رو خواست مسیر اون فایل رو بع عنوان سی دی رام بهش معرفی میکنن.

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
راستيتش يه گيج بازي در اوردم :D
رفتم همه اطلاعات فايل ها كامپيوترم رو توي دي وي دي پر كردم الان مشكلي كه پيش اومد اول براي دي وي دي رايتر بعد براي سيستمم كل سيستم رو فرمت كردم:(
الان اصلا حواسم نبود اول اين دي وي دي رو بگذازم تو دي وي دي رايتر وهمه اطلاعات رو بريزم تو سيستمم همينجوري بردم دي وي دي رايتر دادم گارانتي كه درست كنند
براي همين نياز شديد دارم كه اين فايل هاي داخل دي وي دي رو توي هارد كامپيوتر بريزم:(
ايا ميشه چنين چيزي؟:wacko:
راهنمايي كنيد چطوري؟

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
اگه میشد که کسی نمی رفت dvd رام بخره

MahdiΩ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست گرامی بدون دی وی دی رام که نمیشه
از یکی از دوستات که DVD ROM داره قرض بگیر یا کامپیوتر و DVD ها رو ببر یه خدمات کامپیوتری برات بریزه تو هارد.

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
خب اگه میشد که دیگه dvd رام معنی نداشت همه میرفتن سی دی رام میخریدن dvd میزاشتن توش
شما برو بیرون dvd رو بده برات بزنن رو چندتا cd

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
البته محض اطلاع دوستان بگم كه اينكاري كه ايشون ميخوان ميشه ولي اما.......
اماشم اينه كه بايد دستكاري سخت افزاري روي سي دي درايو كرد و فاصله هد رو تنظيم كرد براي خواندن دي وي دي چوت چگالي ذخيره سازي اطلاعات روي دي وي دي بسيار بالاتر از سي دي هست و فاصله هد تا سي دي بيشتر از فاصله هد تا دي وي دي است بنايراين با تنظيم اين فاصله ميشه كه البته من خودم اينكارو نكردم ولي دوستان توي همين تاپيك (شايدم جاي ديگه ) در اي مورد بحث كرده بودند

yin-yang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اماشم اينه كه بايد دستكاري سخت افزاري روي سي دي درايو كرد و فاصله هد رو تنظيم كرد براي خواندن دي وي دي چوت چگالي ذخيره سازي اطلاعات روي دي وي دي بسيار بالاتر از سي دي هست و فاصله هد تا سي دي بيشتر از فاصله هد تا دي وي دي است بنايراين با تنظيم اين فاصله ميشه كه البته من خودم اينكارو نكردم ولي دوستان توي همين تاپيك (شايدم جاي ديگه ) در اي مورد بحث كرده بودند
شما هم عجب حرفی میزنیا
یعنی فرق dvd و cd فقط فاصله هد هست؟
کلا لنزا فرق داره اگه بخوای Cd-rom رو dvd rom کنی هم باید لنزشو عوض کنی هم ایسی دیکدرشو هم پورتای خروجیشو
خب چه کاریه

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
این چیزی که شما میگی امکان نداره. عزیزم این که آفتابه برقی نیست DVD هست. DVD سیستم لیزر و دیگر سیستمهای سخت افزاریش با CD فرق میکنه!
شما هم پرسشت خودش یک معما است!

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
اوكي
ممنون از دوستان
خودم مي دونم كه ميشه برد تبديل كنند وبه سي دي بزنند دي وي دي رو
اما توش يه سري اطلاعات است كه نميخوام اون طره ببينه يا براي خودش برداره:D :blink:

بالا