برگزیده های پرشین تولز

ايجاد فايل XML با استفاده از يک بانک اطلاعاتی

lelina

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چطوری با sql میشه یک فایل xml ایجاد کرد؟
یک منوی محصولات میخوام با xml درست کنم که عنوانهای محصولات را از دیتابیس sql بخونه

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
یک for xml هست که خروجی select رو بصورت xml میده ولی من نتونستم درست ازش استفاده کنم -خروجی رو با کد توی یک فایل xml ریختم و فایل رو بعنوان دیتاسورس تریویو قرار دادم.

lelina

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک for xml هست که خروجی select رو بصورت xml میده ولی من نتونستم درست ازش استفاده کنم -خروجی رو با کد توی یک فایل xml ریختم و فایل رو بعنوان دیتاسورس تریویو قرار دادم.

میشه بیشتر توضیح بدید......
من یک منوی محصولات میخوام شبیه منوی این سایت www.rayaneh.com با xml منتهابه جای اینکه هر محصول رو تو یک webform قرار بدم با یک query string کد گروه محصول را به یه صفحه دیگه بفرسته تا محصولات گروه انتخابی را نشون بده .وقتی مدیر سایت جدول گروهها را تودیتابیس تغییر میده این تغییرات تو منوی xml اعمال بشه

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
خوب treeview انتخاب خوبی برای منو هست ولی datasource اون باید ساختار xml داشته باشه که ساختن اون هم راهکارهای مختلفی داره که یکیش همین بود که گفتم.

ولی از همه راحتتر این هست که بجای فایل xml خودتون با کد node ها رو بسازین.

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
شما میتوانید با دات نت یک دیتاست بسازید و ازش یک خروجی xml با استفاده از متد exporttoxml بگیرید

علی جان ورودت رو تبریک میگم . خوش آمدی . امیدوارم بیشتر بتونیم از تجربیاتت استفاده کنیم .

بالا