برگزیده های پرشین تولز

ايجاد يك ياچند صفحه جديد داخل وبلاگ ؟؟!

سیاوش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آيا ميشه صفحات جديدي رو در همان آدرس وبلاگ ايجاد كرد يا خير؟براي مثال اگر آدرس وبلاگ www.1234.blogspot.com باشه ‘ چه جوري ميشه مثلا صفحه اي رو در آدرس www.1234.blogspot.com /photo/321.html ايجاد كرد؟؟؟

ابی

Registered User
لایک‌ها
0
فكر نكنم
درسته كه بلاگر به شما فضا رايگان ميده تا وبلاگتونو درست كنين ولي به شما اجازه دسترسي و مديريت اون فضا رو نميده. واسه همين شما بايد براي فايلها وعكسها و.. از يه هاست كه ميتونين مديريتش كنيد استفاده كنيد مثل
www.sharemation.com
بلاگر اين اجازه رو به شما نميده.همين
براي اينكه چندين صفحه داشته باشين ميتونين چند تا وبلاگ داشته باشين و اونا رو به لينك كنيد.
باز هم سوالي هست بپرس.
:rolleyes:

Sassan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
34
آيا ميشه صفحات جديدي رو در همان آدرس وبلاگ ايجاد كرد يا خير؟براي مثال اگر آدرس وبلاگ www.1234.blogspot.com باشه ‘ چه جوري ميشه مثلا صفحه اي رو در آدرس www.1234.blogspot.com /photo/321.html ايجاد كرد؟؟؟

[left:5f17ec4e4b]you can FTP it to your server and make new pages!![/left:5f17ec4e4b]

[left:5f17ec4e4b]If you have a server this is the best way.[/left:5f17ec4e4b]

سیاوش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ساسان جون ..بی سباتی ما رو ببخش .....اين قضيه FTP و server رو میشه یه کم توضیح بیشتری بدی حالیمون بشه......دمت گرم

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

سیاوش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
داش احسان....میشه جهت مزید اطلاع ما بفرمائین علت اینکه تو وبلاگ نمیشه همچین کاری رو کرد چیه؟.....یعنی اینکه وبلاگ چه خصوصیتی داره که با این وضعیت مغایره؟؟!

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
چون سرويسهايي مثل بلاگر يا بلاگ اسكاي ويژگي One Page Weblog رو دارن. يعني اينکه امکان تعريف کردن يا داشتن صفحه جديدي نيست.

سیاوش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من با استفاده از آرشيو خودم يه جورايي اومدم مشكل رو براي خودم حل كردم و مطالبم رو موضوعي كردم اگه يه سري به وبلاگم بزني در قسمت " وبلاگ من " اون كار رو مي بيني.....دوست دارم نظرتون را در اين مورد بدونم....متشكرم

<a href='http://www.rangarrang.blogspot.com' target='_blank'>http://www.rangarrang.blogspot.com</a>

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من ديدم ولي سوال من اينه كه تو چجوري ميتوني توي اون قسمتهاي مطلب جديد بنويسي؟
چون مطالب به تاريخ وابسته هستن و اگه بلاگر پرو نداشته باشي نميتوني مطلب جديدي توي آرشيو اضافه كني؟!

سیاوش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
احسان خان سلام....
مي دونم چي ميگي......فكر كردم يكي از راههاي زير را براي انتقال مطالبم تو آرشيو انتخاب كنم:
1- setup رو طوري تنظيم كنم كه مثلا در صفحه اصلي فقط 4 متن آخر رو نمايش بده
2- با افزودن متن پنجم . متن اولي را با يك حركت كپي +past ببرم اضافه کنم به انتهای یکی از متن هام تو آرشیو...یعنی یه جورایی دستی خودم آرشیوم رو بر اساس موضوع درست بکنم
3- با اینکار هم آخرین مطالبم رو در صفحه اصلی دارم و هم یه جورایی آرشیو موضوعاتم مرتب می مونه
4- اینجوری البته دیگه باید بی خیال آرشیو بر اساس تاریخ شد.
روش دوم که هنوز امتحانش نکردم ولی به فکرم رسیده و دوست دارم نظرت رو در این مورد بدون اینه که:
فرض کن برای مثال برای موضوع "ضرب المثل ها" آرشیو ماه 6 رو انتخاب کردم و برای موضوع "عکس " آرشیو ماه3 .....حالا اگر بخوام فرضا یک عکس به بخش "عکس" یا همون آرشیو چند ماه پیشم اضافه کنم ...تاریخ کامپیوتر رو تنظیم کنم روی ماه 3 و متن رو بنویسم و بعد آرشیو کنم......حالا نمی دونم که آرشیو بر اساس تاریخ کامپیوتر من انجام میشه یا مثلا سرور!!...و یا اینکه اصلا آرشیو بلاگر میذاره راه دوم رو پیاده کنم یا نه...امیدوارم منظور منو متوجه شده باشی و همچنین ضمن اینکه دوست دارم نظرتو بدونم....می خوام بدونم آیا هیچ راهی برای ایجاد آرشیو موضوعی اصلا هست یا نه؟

بالا