برگزیده های پرشین تولز

ايجاد يك گلچين كامل و جامع اينترنتي در رابطه با موضوعات مختلف

boreir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
حقيقتش گفتم يك تاپيك بزنم براي ثبت بهترين سايت هاي ايراني و خارجي.
تاپيكي كه ميتونه يك گلچين جامع و كامل از سايت هاي كاربردي باشه.
براي هر موضوعي تقريبا يك سايت در اينترنت وجود داره.
البته من اعتقاد دارم كه خود انجمن پي تي هم كم كم داره تبديل ميشه به يك دائره المعارف مجازي از آموزشهاي مختلف و ......
اما اينها نياز به انتشار داره و براي انتشار معرفي به ديگران هم بايد دسته بندي موضوعي بشه و بعد مورد استفاده قرار بگيره.
شما براي موضوعات زير سايت معرفي كنيد. من هم دسته بندي ميكنم و خلاصه مثل يك بسته نرم افزاري لينك دانلودش رو در اختيار عموم قرار ميدم.
در ابتدا ميخواستم خودم به تنهائي اين كار رو انجام بدم اما متوجه شدم كه تجربيات شخصي ام جوابگوي ايجاد نياز تمامي كاربران نيست.
خلاصه دوستان هرچي به ذهنتون ميرسه حتما در اين تاپيك معرفي كنيد از قبيل:
سايتي براي اپلود فايل به صورت رايگان
سايتي براي ايجاد ايميل
سايتي براي اموزش نرم افزارها به صورت فارسي زبان
سايتي براي دانلود موزيك
سايتي براي دانلود نرم افزارها
سايتي براي ايجاد وبلاگ به صورت رايگان
سايتي براي دانلود قالبهاي رايگان مخصوص:
ام تي
ورد پرس
ميهن بلاگ
بلاگفا
كاسپين بلاگ
پرشين بلاگ
و..............

بهترين انجمن هاي فارسي زبان براي پرسش و پاسخ
بهترين نرم افزارها براي ساخت ومديريت سايت
سايتهاي خبري فارسي زبان
سياسي
ورزشي
فرهنگي
اجتماعي و....
سايتهاي خبري معتبر و بين المللي
البته نيازي نيست كه شما براي مثلا اپلود فايل نزديك به 20 سايت رو معرفي كنيد چون اينطوري انتخاب بسيار سخت ميشه. پس خواهشا بهترين ها رو معرفي كنيد.
موضوعاتي كه من مطرح كردم تمامي موضوعات در بر گرفته در اينترنت نيست پس خودتون به انتخاب خودتون ميتونيد ليست رو كامل كنيد.
از همين حالا لينك بديد. لينكهاي مفيد و به درد بخور و مطمئن باشيد كه بعدا به صورت كامل همه اينها دسته بندي موضوعي ميشه و....
پس خواهشا در اين امر مهم من را ياري كنيد. :( يا يه چيزي تو مايه هاي شادي هامونو قسمت كنيم

ديگه واقعا جستجوهاي وقت گير و بيهود در اينترنت فكر ميكنم همه رو حسابي كلافه كرده

بالا