سایت ساز وبزیخرید بک لینک

ايده براي قسمت سخت افزار

شروع موضوع توسط MohammadR ‏12 آگوست 2004 در انجمن سخت افزار

1. MohammadR

MohammadR مدیر بازنشسته کاربر فعال

سلام.
    دوستان حتما مي دانيد كه در چند وفت اخير اين قسمت چندان فعال نبوده و سوالات چنداني پرسيده نمي شود.
    اگر طرح و ايده اي داريد و يا بحث هاي جالبي مي توانيد مطرح كنيد ويا مقالات خوبي مي توانيد بنويسيد دريغ نكنيد! تا بتوانيم با هم فروم جالب و فعالي بسازيم.
    اگر طرح و نظري داريد كه باعث فعال تر شدن اين قسمت مي شود لطفا در همين قسمت بيان كنيد.
    متشكرم.

2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
  3. mehrdad1355

mehrdad1355 Registered User

برایه هر قطعه مثلا پرینتر اسکنر یه تاپیک - رایتر سی دی رام یه تاپیک مادر برد و سی پی یو یه تاپیک!!!! یعنی پر تقاضاها رو تو یه تاپیک و جدا جدا بزاریم

4. MohammadR

مهرداد جان پيشنهاد خوبيه اما يك عيب داره.
    اونم اينكه در اين صورت سه تا تاپيك Sticky خواهيم داشت كه شلوغ ميشه يك كم اين قسمت!
    ضمن اينكه پرينتر/اسكنر/رايتر/سي دي رام خيلي كمتر از مادربرد/سي پي يو/رم مراجعه كننده داره تا حالا كه همه در يك تاپيك بوده مشكل چنداني پيش نيومده. اگر بعد از مدتي شلوغ شد اين قسمت حتما به گفته ات عمل مي كنم.
    اما در مورد تقاضا به نظرم يك كارايي ميشه كرد. يك سري مقالات فعال كه جذب كننده ي افراد و عامل ايجاد بحث در فروم هست! اما احتياج به همكاري شما و بقيه ي دوستان داره
    باز هم از نظرت ممنونم مهرداد

5. MohammadR

در واقع هدف اصلي اينه كه اگه بشه يك قسمتي ايجاد بشه براي اخبار جديد سخت افزار كه من يا دوستان ديگر اين جور حرفها را بيان كنيم و در موردش بحث كنيم.
    اگر موافق يا مخالفيد بر اين قضيه و همين طور اگه مي تونيد همكاري كنيد در زمينه ي خبرها خواهش مي كنم بگيد وگرنه اين طرح باطل ميشه.

6. mehrdad1355

خوب نظر من هم همینه که قسمتهایه شلوغ رو رو تجزیه و خلوتها رو ادغام کنیم تا یه سر و سامونی بگیره!!!!در مورد اخبار سخت افزار هم اگه مربوط به بازار ایران باشه خوبه و مفید و اگرنه تو خارج چی هست و چند به کار ما نمی یاد!!!!

7. MohammadR

خب منظورم از اخبار جديد مثلا در مورد PCI Express!
    مي تونيم اول PCI EXP رو معرفي كنيم.
    بعدش در مورد مادربردها و كارتهاي گرافيك مربوط به اون حرف بزنيم.
    بعدش در مورد جايگاه PCI Expres و اينكه مي صرفه توي ايران PCI Express بخريم يا نه حرف بزنيم.
    دقيقا همه ي اخبار خارج يك جوري به ايران ربط پيدا مي كنه. مثلا صحبت در مورد Priscott يا Pentium 5 كه به زودي مياد خب شما مايل نيستي بدوني چيه؟ به هر حال روزي مياد ايران و شما بايد با آگاهي حرف بزني.
    به هر حال اگه به اصطلاح پايه هستين بگين

8. pay

pay کاربر تازه وارد

من واسه بخش خبر هستم!
    اگه راه بيفته سعي مي كنم روزي لاقل يه خبر درست حسابي از سايت هاي معتبر بنويسم اينجا.

9. MohammadR

Pay جان خيلي عاليه اگه بتوني اين كارو بكني . البته من و بقيه هم هستيم و كمك مي كنيم. مي تونيم يك بخش به اسم اخبار سخت افزار راه بندازيم و در مورد هر خبري كه ميدي اظهار نظر كنيم.
    به هر حال هر وقت آماده اي شروع كن و من هم Sticky اش مي كنم.

10. ali206speed

ali206speed Registered User

دمت گرم اميدوارم حد اقل تو جاي خوبي كن ( اشكان ) رو پر كني

11. Mashaheer

Mashaheer مدیر بازنشسته کاربر فعال

من چند پيشنهاد براي بهتر شدن اين بخش و ديگر بخشها دارم:
    1. براي اين بخش قانوني بگذاريد
    2. يه بخش اختصاص بدهيد به مسايلي چون اخبار سخت افزار، آموزشهاي شخت افزاري
    3. يك بخش هم براي راهنماي خريد كه در آن راهنمايي در رابطه با قطعات سخت افزاري باشه
    اين چند تا را بچسپون بالاي بخش

موفق باشيد.

12. mehrdad1355

قیمتها و وضع ریمارک ها تو بازار رو پس کی می خواد دنبالش بره!!!!!! کلی از جنسای تو بازار ریمارکند!!!!!

13. MohammadR

اميدوارم. در ضمن اميدوارم اشكان هم برگرده
    مشاهير از پينهادهاي خيلي خوبت متشكرم.
    مورد دوم و سوم تقريبا اجرا شده. و دو تا Sticky بالاي صفحه ايجاد شده.
    در مورد قوانين خب قوانين سخت افزار با قسمتهاي ديگه هم يكي هست يعني كسي پست بد نزنه و اينها توي قسمت بحث و تبدل عمومي بيان شده و يك مشكلي هست كه اگه اينو بچسبونم بالا خيلي شلوغ ميشه. ضمن اينكه الان همه بايد قوانين را اجرا كنند. وگرنه پستها پاك ميشه يا بن ميشن.
    اين بخشي كه شما گفتي توي بخش مشاوره خريد كامپيوتر بررسي ميشه. در واقع قسمت مشاوره متعلق به مساول مربوط به بازار ايران هست و اگر شما هم در اين زمينه اطلاعات خوبي داري و تجربه كردي(!) و مي دوني چيا ريماركه بد نيست مطرح كني.
    در مورد قيمتها هم ميخوام يك كسي كه هميشه توي كار بازار هست يا يك سايت خوب و.... اگه پيدا بشه خيلي خوبه در اين مورد با بقيه ي اعضاي فروم احتمالا در همين تاپيك مشورتي انجام ميشه كه كسي توانايي داره يا نه. البته ميشه از روزنامه ها اطلاعاتي به دست آورد در مورد قيمتها كه مايل باشين مي ذارم.

14. mehrdad1355

محمد جان چشم ولی الان تا هفته اول شهریور یعنی 6-7 شهریور چنان سرم شلوغ و دستم بنده که نمی تونم ولی بعدش چشم !!مخصوصا کارت تی وی و کارت ویدئو!!

15. MohammadR

متشكرم مهرداد عزيز .
    اين تاپيكو اصلا براي اين زدم كه هر كدام از دوستان كه در يك زمينه اي مهارت داره دست به كار بشه و يك لطفي در حق ما و اين فروم بكنه
    مهرداد عزيز هر وقت كه خواستي و وقت كردي بنويس.
    موفق باشي.

16. aref6464

aref6464 کاربر تازه وارد

[FONT=&quot]دنبال یه کارت تی وی واسه سیستم عامل اندروید بودم.یعنی یک دی وی بی تی اکسترنال که بشه تلویزیون دیجیتال رو داخل تبلت یاموبایل دید.اگه جایی دیدید یاامکانش بود توسایت بذارید.من می گم اصلااینوبه عنوان یه طرح توسایت بذارین شاید کسی تونست اختراع کنه.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot]یه کارت تی وی [/FONT][FONT=&quot]dvb-t[/FONT][FONT=&quot]که متناسب باسیستم عامل اندروید باشه وازطریق وای فای بتونه بادیوایس موردنظرارتباط برقرارکنه.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot]یه دنیا ممنون ازاینکه حوصله کردید وخوندید.
    یه کسی هست منوراهنمایی کنه.می خوام این ایده روبه یک مخترع یایه شرکت بدم(باهاشون درمیون بذارم شاید استقبال کردند)[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot] [/FONT]

17. sabz1

sabz1 Registered User

از تمام دوستان کمال تشکر را دارم.

عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخرید و فروش اتوماتیک ارزهای الکترونیکی