برگزیده های پرشین تولز

ايرادهاي گوشي سامسونگ

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
از اونجايي كه از samsung متنفرم ... اينجارو درست كردم براي اينكه فقط ايراداشو بگيم !!!

اوليشم خودم ميگم ! مثل لاكپشت كنده !!!

وقتي 1 شماره ميگيري و به هر دليل بايد قطع كني و دوباره بگيري ( كه تو ايران هميشه اينطوريه ) 2 ساعت طول
ميكشه ...

someone1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا شايان تو يكي از تايپيكا گفتي ميخاي t68i بگيري چي شد ؟
راجع بهش چي فهميدي؟ اصلا خريدي يا نه و چند ميارزه؟ :)
ببخشيد ربطي به موضمع نداره اما جون من بگو چون خود منم تو خطشم عجيب

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
نه هنوز !!! كسي كه جواب نداد ! ولي الان با هزار بد بختي يكي 2 نفر رو پيدا كردم كه يه چيزايي بيشتر از من ميدونستن در موردش ... خوبه فكر كنم ! ولي فولي فونيك نداره !!!! نميدونم چرا عقلشون نرسيده بذارن !!!

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اما اين سامسونگ هر چي باشه خوش دست تر از نوكيا هست. نوكيا خيلي گوشت كوبيه!
من عاشق سامسونگ نيستما :blush:

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
بيييييييييخيييييييييال !!! حرف سامسونگ و نزن ! اينكه نوكيا گوشت كوبه بحثش جداست !

نوكيا گوشيه خوب كوچيك و خوش دست هم داره .... ولي سامسونگ ... آشغاله به تمام معني !

يه كاراييه درست حسابي نداره ! هي تبليغه WAP ميكنه ... ميدون اينجا خبري از اين چيزا نيست ... احتمالا اونم يه چرت و پرتيه مثل همين چيزايي كه داره !

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
درسته كه سامسونگ گوشي كاملي نيست ولي امكاناتش براي وپ خيلي خوبه ، از جمله امكان استفاده از يونيكد . من خودم تست كردم ... امكان استفاده از وپ در ايران هم وجود داره ...

- شايان جان ، قوانين اين بخش رو رعايت كن ...

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
آقا كجا تست كردي ؟!؟!

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
هم در ايران تست كردم و هم امارات ... همه چيزش بخوبي كار ميكنه ... راجع به اينكه در ايران چگونه سرويس وپ رو فعال كنيم و هزينه هاي مربوطه هم مطالبي قبلا نوشتم كه ميتوني مطالعه كني ...

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
اهوم !!! ولي هر شيرين كاريه ديگه اي هم كه بكنه ، گوشي نيست !!!

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
373
من از استفاده کننده های قدیمی سامسونگ هستم یکی از ایراد های اون در طراحی و شکل گوشی هاست خیلی به گوشی های تاشو اهمیت میدن .....
سری های ایکس شون هم که از نظر قیافه یک فاجعه به تمام معنای تصویری است....

mori

Registered User
لایک‌ها
14
فاير جان به هر حال من هم سامسونگ داشتم ازش تعريف ميكردم :D
يه اشكالي كه اولا تو n500 بود يادمه كه وقتي ميرفتي تو بازي هاش(چه بازي هايي هم داشتا!!!!) بعد ميرفتي تو options و يكي از قسمت هارو on/off ميكردي ميومد "لطفا چند لحظه صبر كنيد..." بعد هم هنگ:D

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
373
به نقل از شايان :
از اونجايي كه از samsung متنفرم ... اينجارو درست كردم براي اينكه فقط ايراداشو بگيم !!!

اوليشم خودم ميگم ! مثل لاكپشت كنده !!!

وقتي 1 شماره ميگيري و به هر دليل بايد قطع كني و دوباره بگيري ( كه تو ايران هميشه اينطوريه ) 2 ساعت طول
ميكشه ...

فقر نرم افزاري و مموري هم يكي از بزرگترين ايراداتشه كه ظاهرا دارن روش كار ميكنن . من يه موقعي تي 400 داشتم هميشه صداي خودم رو چند ثانيه بعد از حرف زدن ميشنيدم ....

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
فقط يه چيز رو نميدونم !!!! گه چرا با اين همه ايراد و مشكل ... اين همه سامسونگ ميخرن ملت !

البته فكر ميكنم كسائي كه سامسونگ دارن ... قبل از خريد اصلا در مورد گوشي ها اطلاعات نميگيرن و ندارن !

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
373
به نقل از شايان :
فقط يه چيز رو نميدونم !!!! گه چرا با اين همه ايراد و مشكل ... اين همه سامسونگ ميخرن ملت !

البته فكر ميكنم كسائي كه سامسونگ دارن ... قبل از خريد اصلا در مورد گوشي ها اطلاعات نميگيرن و ندارن !

اصلا مديريت فروش و بازاريابي كلا يه مبحث جدايي هستش تو كمپانيا و اين تبليغات است كه مثلا به ما ميفهمونه كه كدوم گوشي بهتره!!!!!!!!!!!! و ملت بايد چي بخرن! در مجموع سامسونگ از نظر تبليغات و شبكه گسترده خدمات(!!!!!!!) و فروش فعلا تو ايران رقيب نداره. خوب مردم عزيزي هم كه ما باشيم عقلمون به چشمونه ديگه؛ نه؟؟؟

در ضمن اينم بگم خيليا از سامسونگ همچين ناراضي هم نيستن كه هيچ حتي بعضيا تعصب هم دارن!!!!!!! :blink: :blink: :blink: :blink:

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
آره ! اون كه معلومه ! تبليغاتش بد نيست !

اون كسائي هم كه رو سامسونگ تعصب دارن ... فكر كنم اسم سوني اريكسون رو نشنيدن ! :D

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
373
به نقل از شايان :
آره ! اون كه معلومه ! تبليغاتش بد نيست !

اون كسائي هم كه رو سامسونگ تعصب دارن ... فكر كنم اسم سوني اريكسون رو نشنيدن ! :D

طفلك سوني اريكسون بجز چند تا روزنامه هيچ تبليغي تو ايران نداشته اونوقت با اين بمباران تبليغاتي سامسونگ از ملت چه انتظاري ميشه داشت .پايين من يكي از ايميل هاي سوني اريكسون رو رو كه در پاسخ به چند تا سوال من برام فرستاده بودن آوردم . اينا بگفته خودشون اصلا تو ايران مركز فروش و سرويس ندارن.

اينم جوابيه سايت رسمي سوني اريكسون به ايميل من:

Dear Ms.Taraneh,

Thank you for contacting Sony Ericsson Call Center. To strengthen its mobile phone business, Sony Ericsson manufactures its products in more than one factory all around the world, such as Sweden, China and Malaysia.

This helps Sony Ericsson to achieve better economies of scale and increased flexibility in its mobile phone business. This creates a sound basis for long term probability and confirms SonyEricsson commitment to remain a top player in mobile phones.

There is no Sony Ericsson Authorized Distributors in Iran. The availability and pricing of Sony Ericsson Products is different from country to country. In order to receive the best support on your request, contact one of our authorized distributors in UAE:

Jumbo 97143367999 97143360526 PO Box 3426, Dubai UAE
Axiom 97143318555 97143318855 P.O. Box 9266/ 16th Floor WTC Dubai
Aptec 97143341166 97143341177 Aptec Gulf Zabeel Road Al Safina Bldg PO Box 33550, Dubai UAE
Harman House 97142950030 97142950032 Deira City Center, 12B, Citygate
97143211121 97143211120 Shaikh Zayed Rd. 88 Al-Hawai Tower
Citadel 97142220777 97142247694 PO Box 51320, Dubai UAE
Celecum 97142995252 97142994778 PO box 20356 ,Airport free zone, Dubai UAE

To find out more on Sony Ericsson latest amazing new products: K700i, S700, P910, MMV-100 and Sony Ericsson 3G Z1010, visit our web site. Also, if you wish to receive the latest news on Sony Ericsson products visit: http://www.sonyericsson.com/fun/. Select the "Sign Up" option and register to receive Sony Ericsson e-mail newsletter.

Best regards,
Hoda

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
پس اين الرمس چيه قضيش ؟!

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
373
به نقل از شايان :
پس اين الرمس چيه قضيش ؟!

والله من هم موندم چيه؟ ولي هر چي كه باشه الرمس يه شركت اماراتي (با نام اصلي Alrams Group of Companies) احتمالا بخاطر نداشتن مركز خدمات و فروش اينا اومدن بعنوان Reseller دفتر واكردن...

KingMKH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من سامسونگ هم مثل اکثر گوشیها
البته بجز اریکسون عزیز از حماقت نرم افزار داخلی بشدت رنج میبره
مثلا در نوکیا و سامسونگ و.... برای اینکه از آلارم برای بیدار شدن از خواب در صبح استفاده کنید
باید تا صبح گوشی روشن باشه :lol:

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از KingMKH :
به نظر من سامسونگ هم مثل اکثر گوشیها
البته بجز اریکسون عزیز از حماقت نرم افزار داخلی بشدت رنج میبره
مثلا در نوکیا و سامسونگ و.... برای اینکه از آلارم برای بیدار شدن از خواب در صبح استفاده کنید
باید تا صبح گوشی روشن باشه :lol:
كي گفته؟!! من 8210 دارم و هيچ مشكلي ندارم!

بالا