برگزیده های پرشین تولز

ايميل به همه ايرانيان! اين ممكن است؟

paknejad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام و عرض ادب
چند سئوال بسيار حياتي دارم: آيا من ميتوانم به همه ايرانيان كه با اينترنت كار مي كنند ايميل بفرستم؟جطور؟
آيا من ميتونم براي همه ايميلهاي يك دامين يا يك سرور ايميل . ايميل بفرستم؟مثلا براي noavar.com @* اگر ميشه چطور؟
لطفا كمك كنيد من يك پرسشنامه براي پايان نامه كارشناسي ارشد دارم و حتما بايد سريع به تعداد زيادي از افراد ارسال كنم...
راستي چطور ميشه ايميل افرادي كه روي سرور خاصي ايميل دارند را پيدا كرد؟ يا اينكه بدون پيدا كردن تك تك ايميلها بتوان براي همه شان ايميل فرستاد؟
اگر ميتوانيد كمكم كنيد جواب را به [email protected] بفرستيد . ممنونم

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از paknejad :
سلام و عرض ادب
چند سئوال بسيار حياتي دارم: آيا من ميتوانم به همه ايرانيان كه با اينترنت كار مي كنند ايميل بفرستم؟جطور؟
آيا من ميتونم براي همه ايميلهاي يك دامين يا يك سرور ايميل . ايميل بفرستم؟مثلا براي noavar.com @* اگر ميشه چطور؟
لطفا كمك كنيد من يك پرسشنامه براي پايان نامه كارشناسي ارشد دارم و حتما بايد سريع به تعداد زيادي از افراد ارسال كنم...
راستي چطور ميشه ايميل افرادي كه روي سرور خاصي ايميل دارند را پيدا كرد؟ يا اينكه بدون پيدا كردن تك تك ايميلها بتوان براي همه شان ايميل فرستاد؟
بعيده اين كار فايده داشته باشه چون اكثرشون پاكش ميكنن در ضمن اين كار اسپمه و غیر قانونیه.
اينو كه مطمئنم نميشه براي همه ايميلهاي يه mailserver ایمیل فرستاد چون اگه این کار عملی بود شرکت ها برای گرفتن آدرس ایمیل افراد از کسایی که ایمیل میفروشن کلی پول پرداخت نمیکردن.

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از paknejad :
سلام و عرض ادب
نون اضافه نميخواي ؟ اگه دنبال جوابي بايد برگردي همينجا و جوابتو بگيري !!!

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
شما می تونین اجازه ارسال به آدرس های پست الکترونیکی رو که مایل به دریافت برفرض یک نامه تبلیغاتی هستن رو از بعضی سایت ها که به انجام این کار می پردازن بخرین.
شما با پرداخت یک مبلغ ثابت می تونین نامه و پیام خودتون رو به طور مثال به آدرس 30000 آدرس پست الکترونیک ارسال کنین.
اینکار نه غیر قانونیه و نه مزاحمت به حساب می یاد چون با رضایت همه صورت می گیره.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
آخرش دست به دامان احسان شدي!
خوشم اومد فقط بالا شهر كار ميكني و پاييني ها رو آدم به حساب نياوردي!

meli

Registered User
لایک‌ها
23
به نقل از a Truth Seeking :
شما می تونین اجازه ارسال به آدرس های پست الکترونیکی رو که مایل به دریافت برفرض یک نامه تبلیغاتی هستن رو از بعضی سایت ها که به انجام این کار می پردازن بخرین.
شما با پرداخت یک مبلغ ثابت می تونین نامه و پیام خودتون رو به طور مثال به آدرس 30000 آدرس پست الکترونیک ارسال کنین.
اینکار نه غیر قانونیه و نه مزاحمت به حساب می یاد چون با رضایت همه صورت می گیره.

خوب چند نفر از اینا رو که باهاشون کار کردین رو معرفی کنین.

meli

Registered User
لایک‌ها
23
دستت درست
ببینم اینا چطوری کار می کنن؟
آدرسا رو تو آدرس بار اد می کنن یا از سیستم خاصی استفاده می کنن؟

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
سیستمشون قائدتا باید یه سیستم خبرنامه باشه که آدرس های پست الکترونیک افراد رو به اون اضافه می کنن یا هر کس هم که مایل نبود بتونه آدرس پست الکترونیکش رو از این سرویس پاک کنه.

بالا