برگزیده های پرشین تولز

اينترنت آسان, آسان نمود اول اما افتاد مشكلها

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
قيمت اين اينترنت آسان كوفتي چنده!
اين قبض ها تركيده با اين قيمتهاش. اين چه مدل دوشيدن هست ؟ بايد چي كار كرد ؟ اعتراضي چيزي؟ چطور ميشه برخورد كرد؟

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
همین 10 رقمی ها؟ چند زده چند باید میزده؟

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
ساعتی 300 تومان.

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
برو مخابرات بگو یه پرینت از خط تون بدن

یا از تو سایتشون ببین

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
تعرفه مخابرات برای سرویس اینترنت IN در تهران ساعتی سیصد تومان تعیین شده - فعلا همه شبکه هایی که از IN استفاده میکنن قیمتشون همینه (البته در تهران)

اگر قیمت کم بشه احتمال ضعیفی هست که بحساب بستانکاری کاربر منظور بشه چون این قیمت علی الحساب هست نه قطعی

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
مازولاق جان شما يه چيزايي در مورد شكايت و اين حرفا تو مشهد تو 7- 8 ماه پيش گفته بودين .
من فكر كنم براي من رو ساعتي 800 تا 1000 تومن حساب كرده كه اينجوري اومده . رقم خيلي نجوميه براي يه اينترنت.
به نظرتون راهي داره كه اين مشكل حل بشه؟ ميترسم مجبور شم اين پول رو پرداخت كنم.

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از fireboy :
مازولاق جان شما يه چيزايي در مورد شكايت و اين حرفا تو مشهد تو 7- 8 ماه پيش گفته بودين .
من فكر كنم براي من رو ساعتي 800 تا 1000 تومن حساب كرده كه اينجوري اومده . رقم خيلي نجوميه براي يه اينترنت.

میشه بپرسم چقدر اومده

منم از این سرویس استفاده میکنم

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
حالا چقدری اومده ؟
توش ننوشته چند ساعت کار کردی ؟

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
ّبرو مخابرات همون جا بگو

منم این ماه 3 دقیقه از اینا استفاده کردم چون یه میل قرار بود بزنم که یه ip دیگه باید میداشت!... باید بیاد 15 تومان بیشتر بیاد چک چونه امده پایین :D

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از fireboy :

تو مشهد این سرویس قبل از تهران راه افتاد ولی 2 ماه بیشتر کرد نکرد و جمع شد - اول اینطور گفته میشد که بدلیل شکایت تعدادی از مصرف کننده ها بوده بخصوص پدران بچه هایی که بدون موافقت پدر از این سرویس روزی 7-8 ساعت استفاده میکردن. ظاهر قضیه هم منطقی بنظر میاد چون یک خلاء قانونی در این زمینه ظاهرا وجود داشته و شبکه هوشمند نمیتونسته بزور پول کارکرد رو بگیره!

البته 3-4 هفته پیش که با مسئول IN صحبت میکردم گفت که مشکلات فنی بوده و الآن اون مشکلات فنی رفع شده ولی یک سری مشکلات حقوقی البته داخل مجموعه مخابرات وجود داره که بزودی اونهم حل میشه و IN دوباره در مشهد راه میفته. صحبت علی الحساب ساعتی 300 تومن در تهران هم از دوستان مخابراتی تهران شنیدم.

شما مطمئن باش که ساعتی 800 یا 1000 محاسبه نشده - بهترین کار گرفتن ریز مکالمات شهری است و مقایسه اون با صورتحساب خود شبکه هست. این صورتحساب امکان نداره (یعنی قابل پیگیری هست) از نظر ساعتها مشکوک و دارای اختلاف باشه چون هم ریز مکالمات شما و هم ریز تماسهای ISP و هم ریز تماسهای IN بعنوان واسطه ثبت میشن و این 3 تا باید بدون اختلاف باشن. حتما میدونین که سرویس دهنده های اینترنت بخصوص در تهران تمامی خطوط E1 شون ویژگی CallerID دارن و شماره تماس شما رو هم نگه میدارن.

از طرفی هیچ ISP معتبری حساب سازی برای مشترکینش نمیکنه چون براحتی مشخص میشه و در این بازار رقابتی آبرو از هر چیزی مهمتره!

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
والا يكم حدوداي 170 تومن فقط براي اينترنت اومده كه اين مبلغ باعث شده مبلغ ماليات رو هم بالا ببره.
خيلي پول زوره.
حالا من ميخوام بدونم ميشه ما هم بريم و همون جريان مشهد و اينا رو پيدا كنيم و بگيم اين سرويس و ... يا نه؟ يا يه راست بريم سراغ زير مكالمات؟
البته آخر آخر آخرش اينكه من پول رو داده شده حساب ميكنم اما بايد پيگيري كنم ببينم جريان اين مبلغ بالا چيه! چون يكي از دوستان هم ميدونم كه حد اقل روزانه نصف من مصرف داشته اما اون زير 20 تومن اومده. براي همينه كه اين قضيه منو به شك انداخته و ميخوام پيگيري كنم. اگر پول رو ندم كه مخابرات بعد از مدتي , ظاهرا در تصرف خودش در مياره و اگر اينطور بشه ديگه فكر نكنم به ما دوباره خط بدن چون يك بار سابقه داشتيم ديگه!
با يه چيز ديگه هم مشكل دارم مازو... جان و اونم اينكه, خوب ريز مكالمه در مخابرات قابل پرينت هست اما تماس با isp ها كه يكي 2 تا هم نبودن نميشه كه چطور ميشه از اونجا پيگيري كرد اين خودش مصيبتيه!!

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
پس وضع من خوبه باز با این حال این پدره پدر مارو در میاره به خدا
فقط 38 تومن پول تلفن این برجمون شده این سری حسابی حالمو گرفته
یه 20 اومن هم فقط واسه اس ام اس حالا پول خوده مبایل بماند به کنار
با این حال در این برج شدیم وبال خانه و خانواده یه نون خور اضافی قلمداد شدیم در این برج
عجب وضعیه ها.
آخ یکی نیست بگه ...
البته اینترنت من برای همیشه رایگان هستش حیف که E1 هست و از این وایرلسا ندادن که لذت ببریم.

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
خوب بالاخره جریان مشخص شد كه از چی هست.
در اصل مبلغی كه تو جزییات ثبت شده حدود 1 میلیون و 800 هزار تومن هست كه نمیدونم چرا برای ما با تخفیف شده حدود 177 تومن كه یه ذره میذاشتیم روش میشد یه دكل با تجهیزات بزنیم.
چیزی كه تو لیست معلومه اینه كه شركتی با شماره 9092303031 و شماره واقعی 9971213 مبلغ هر دقیقه اون 500 تومن بوده و باعث شده به این صورت در بیاد. كه باید پیگیری كنم ببینم این شركت كجا هست و ...
انشالله كه كسی گرفتار نشه.

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
wow 500 بلا به دور
دزد کلاس پیدا شد :D

9092303031

برای من امروز قبض امد (3 دقیقه استفاده کرده بودم) 30 تومان(تکی) زده یعنی میشه ساعتی 600 به جای 300

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
هزینه این سرویس هر دقیقه 50 تومان میباشد و مبلغ کارکرد شما به هزینه قبض تلفنتان در آن دوره افزوده خواهد شد.

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
به نقل از mazoolagh :
دقیقه ای 500 تومن!:blink:

نه بابا
اگه با موبایل با امریکا هم صحبت کنی 270 تومن میشه
حالا چطوری دقیقه ای 500 در میاد هان؟

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
اون شماره مال مروا بود یعنی 9092303031
http://www.morva.net/
همین جوری که تو سایتش امده هم میشه تلفن زد هم اینترنت شاید یه جوری شده که اونجوری زده که اون دقیقه 50 هه و این دقیقه 5
شایدم همه سر کاریم اقا firboy اشتباه میکنه :D

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
9092303031

92303031 اینکه هشت رقم تهران ولی اون نود که بالا اشاره کردم ای یعنی چیه؟ نکنه کد هستش که میزنه برا ترکیه شاید تکنولوجیشو از اونا گرفته باشن (علامت سوال گنده)

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
مشكل از همون شماره 3031 شركت مروا بود كه گفتم.
طبق گفته خودشون , مخابرات در محاسبه اين شماره اشتباه كرده و 500 تومان منظور كرده. اين رقم تصحيح شد و قبض جديد هم داده شده :)

بالا