برگزیده های پرشین تولز

اينجا غزنه ستمديده است

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
اون عکس اول ! صفحه قبل --> پس میخای هیچی نداشته باشن حالا یعنی یه میوه فروشی دارن یعنی همه چیز دارن؟

زود قضاوت نکنید....

pany

Registered User
لایک‌ها
19
البته این تاپیک بزودی نابود میشه ولی فقط در این مورد ، این موضع گیری ها متاسفانه دو طرفست . من با چند تا لبنانی ها که آنچنان با کل فرهنگ ایران آشنایی نداشتن صحبت کردم و با یکیشون حتی در این مورد دعوام شد . اونها هم میگن که ایرانی ها تر*و*ریست هستن !!! و شاید باورش مشکل باشه ، یه بنده خدایی بود لبنانی ، اتفاقا دختر هم بود . گفت شما ها رو لبنان راه میدن ؟ گفتم چی؟؟؟ مگه لبنان کجاست که راه ندن؟ گفت اینجا میگن ایرانیا ترو*ر*یستن !! راشون نمیدن !!!! حالا کاری نداریم ما هم مقابله به مثل کردیم! :D ولی به هر صورت خواستم بگم موضوع اینه که خانه از پایبست ویران است ! موضع گیری خصمانه چند تا یوزر پرشین تولز ! یا شایدم ملت ! آنچنان تاثیری فعلا نخواهد داشت ! چه مثبت ! چه منفی! پس حالا که با چند تا فحش دادن کسی آروم میشه...چه خیالیه؟

این نیز بازتابی از سیاست خارجی **** کنونی هست . انتظار ان همبستگی نژادی موجود بین بخشی از اعراب را نباید داشت و همواره برخی از منافع ما در تضاد با یکدیگر بوده اما نقش

مخرب ایران کنونی در بازی های منطقه ایی را نیز نباید نادیده گرفت . به هر حال پست قبلی من مبنی بر نگاهی دوستانه در ان سوی نبوده .

باشه خیالی نیست , ادامه بدن ...

Last edited:

mohrefilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اون عکس اول ! صفحه قبل --> پس میخای هیچی نداشته باشن حالا یعنی یه میوه فروشی دارن یعنی همه چیز دارن؟

زود قضاوت نکنید....

نه داداش آخه وقتی هیچی ندارن واقعا تعجب داره که یه میوه فروشی کوچه بازاری از یه میوه فروشی سمت تجریش هم باکلاستر و چه بسا میوه مرغوب تر دارن والا ما کشوری هستیم که جنگ هم دیده اونم نه 33 روز بلکه هشت سال براتون تعجب آور نیست که یه کشوری که در محاصره هست این همه امکانات داره یکمی فکر بد نیست و چه بسا کاواره و کازینو و صادرات دخملان کلاس بالا و غیره هم که جای خود داره نمیدونم کشوری که تو جنگ هست استخر مد بالا و روباز رو از کجا داره شواهد نشون میده وضعشون خفن خوبه و شوی لباس زیر هم گرفته میشه نه اینکه آهنگ ممد نبودی بخونن گاهی شک میکنم نکنه اخبار هم برعکس هست خلاصه اینکه من هم با محاصره از بیخ و بن مشکل دارم ولی ما کجای پیاز هستیم که باید پول مملکت کیلو کیلو بپره تو حلق کسایی که زمان جنگ واسه صدام حسین نیرو میفرستادن البته این گفته نیرو فرستادن از یکی از رزمندگان جنگ هست که به عینه دیده بود و حتی اسیر لبنانی هم داشتن جهت اطلاع گفته شد و کلام آخر اینکه به قول خود دوستانی که واسه لبنان سینه چاک میکنن کمی بصیرت کافی هست که آدم به تمام قضیه پی ببره اگر دروغ بگم بفرمائید بگید دروغ میگویی

_P30_

Registered User
لایک‌ها
89
همین چند وقت پیش بود که یه روز از حقوق کارمندها رو اجباری کم کردن دادن به همین حروم زاده ها.. خیلی ظلمه..

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
چرا حرومزاده؟ آدمن دیگه! حالا اگر شما میبینید پولتون صرف کارهایی میشه که برخلاف منافعتون هست اون بدبخت ها که عمرشون رو روی اینکار گذاشتن. اگر هم کسی از کسی ناراحت باشه اونها باید از شما ناراحت باشن که چرا اجازه میدید دولتتون توی کار ما دخالت کنه.

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
با سلام

باید چه کرد؟

بعضی ها تصاویر مربوط به جنگ رو نشون میدند ( اشک ، گریه ، کشته ،زخمی ، زن ، کودک ، پیر ، ویرانی ، آتش و ... )

gaza-children-2008.jpg

ادامه تصاویر را اینجا ببینید

بعضی های دیگه تصاویر از آرامش رو نشون میدند ( طراوت ، جریان زندگی ، شادی مردم ، خنده کودکان و مردان و زنان ، بازارها و خرید و...)

091126132618uVxE.jpg

ادامه تصاویر را اینجا ببینید

تصاویر و لحظات واقعی ( از یک زندگی ) هستند ، و ناشر تصاویر دنیای خود را از دید خود به دیگران می شناساند .

- این مثال رو همه بلدند اما :

( یک جنگل را می توان به 2 صورت برای یک کودک تعریف کرد :
1- جایی که پروانه ها، خرگوش ، بلبل ، گل ، دریاچه ، برکه ، سرسبزی و ... در انتظار توست .
2- جایی که مار های سمی ، گرگ ، ببر ، شیر ، تاریکی ، گم شدن و ... در انتظار توست.
که هر دو گوشه ای از واقعیت جنگل است . )

-همیشه در زندگی ام ترجیح داده ام یه دید کلی به همه جوانب مسائل داشته باشم ( منطقی تره )

ما همون ایرانی هایی هستیم که شاعر ما گفت:
بنی آدم اعضاء یکدیگرند

برای همه افراد این کره خاکی ( کودکان، زنان و مردان )
در غمتان ، غمگین و در شادیتان ، شاد هستم .

باتشکر
فردی از
سرزمین مهر و محبت ، مردان و زنان والا ، فرهنگی غنی ، ایــران .

Last edited:

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
فقط به این فک کنید اگر ما کشوری توی جنگ بودیم(که البته اونا زیاد تو جنگ نمیشه گفت هستن فقط تلویزیون ایران داره همه چیو بزرگ میکنه)آیا اونا به ما کمکی میکردن؟
نه مطمئن باشید نیرو هم به ضد ما میفرستادن
هیچوقت این عربها انسان های خوب و بشر دوستی نبودن!
با اون نژاد ضایعشون جزو نژاد پرستترین ها هم هستن تازه!

shervin_r

Registered User
لایک‌ها
5
باید گفت به ما چه.
بزار همدیگرو بکشن

فقط به این فک کنید اگر ما کشوری توی جنگ بودیم(که البته اونا زیاد تو جنگ نمیشه گفت هستن فقط تلویزیون ایران داره همه چیو بزرگ میکنه)آیا اونا به ما کمکی میکردن؟
نه مطمئن باشید نیرو هم به ضد ما میفرستادن
هیچوقت این عربها انسان های خوب و بشر دوستی نبودن!
با اون نژاد ضایعشون جزو نژاد پرستترین ها هم هستن تازه!

کاملا" تایید میشه، مرگ بر هر چی عرب و عرب پرسته!

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
آقا میگم لبنان بهمون اقامتی چیزی نمیده بریم؟:دی

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
نه خیر! باید گفت چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است!

امیدوارم فقط برای یک لحظه با این عکس ها همزاد پنداری کنید خودتون جای اینا بذارید
مطمئنم اگه اینکارو بکنید اشک از چشماتون سرازیر میشه ...

n2lgqt.jpg

faghr.jpg

opjl0pfxf74rxoysez17.jpg
ضمن تایید منصور عکسهایی رو هم ضمیمه میکنیم باشد که بعضی های ها به خود بیایند ....

45545_517.jpg

kid.jpg
چ

_41508558_head416afp.jpg

4ef675954d58ece8d16771ee8adc368a.jpg

zobaleh-avril.jpg

childseller.jpg

faghr22.jpg

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
خوب اون غزه تو روزهای معمولی بود که فکر نمیکنم خود غزه باشه. باید مربوط به لبنان یا مناطقی که فعلا صلح هست باشه.

اینم مربوط به غزه در حال حاظر : http://gaza.tumblr.com/post/402855311/world-press-photo-2010-we-blogged-the-photo

اینم بقیه عکس هاش به نقل از خود حارجی ها ! : http://www.google.nl/images?q=gaza+attacks&um=1&hl=en&safe=off&tbs=isch:1&sa=N&start=20&ndsp=20

babies-killed-gaza_56362g.jpg

child_injured_in_israeli_attack_on_the_gaza_strip__file_2007.jpg

gaza_0.jpg

8CCDD02A-9CAB-4261-F8E187FCACD03CE4.jpg

824FA392-BD10-10E8-14466837C13114B2.jpg

mhek

Registered User
لایک‌ها
125
بنده هم با حرف منصور خان در مورد چراغی که به خونه رواست به مسجد حرومه موافقم....
ولی باید یک سری مسایل دیگر را هم در نظر گرفت....
کمک های ایران به فلسطین و لبنان دو جنبه داره
اولین جنبش بحث اینه که ما به حکم دینمون و به حکم انسانیت باید به ملت هایی که بهشون طلم میشه کمک بکنیم و پشتیبانشون باشیم
و دومین جنبش هم بحث مصالح مملکتیست
شکی در این نیست که تفکر صهیون هدفش گرفتن عرض موعود هستش و لحظه ای هم از این اعتقادش خودش عقب نشینی نمیکنه....اگر در مورد مبانی اعتقادی و فکری صهیونیسم مطالعه بکنید(میتونید تو آمازون سرچ کنید و بخرید) مطمئن میشید که تا خاورمیانه رو نگیرند ول کن نخواهند بود....پس شکی نیست که اسراییل اگه سرش خلوت بشه به ایران حمله میکنه....اگه کمی به استراتژی های نظامی آگاه باشید و مطالعه کنید در این موارد خواهید فهمید که یکی از محکم ترین اصول این هست که کشوری موفق خواهد بود که جنگ رو به بیرون از خونش هدایت بکنه....کاری که ایران داره میکنه....عملا لبنان به نفع ما داره میجنگه و فعلا تونسته اسراییل رو عقب بزنه....به نظر من کمک به لبنان عاقلانه ترین کار هستش

یکی از دوستان عنوان کرد که بحث عرب و عرب پرستی هستش....بنده خودم از نردیک با اعراب وهابی بودم و ازشون بسیار متنفرم....ولی بحث ما هیچ موقع بحث نژاد نباید باشه....بحث بحث تفکره....بله بنده از تفکر وهابی که فعلا متاسفانه قالب بر اعراب هست متنفرم....ولی این جدای تنفر از عرب هستش....
در مورد لبنان هم میتونید مطالعه بکنید.....خاطرات شهید چمران رو بخونید یا زندگی نامه امام موسی صدر یا .......
لبنان کشوری هستش که همه نوع تفکر و مذهبی درش هست و باید بگم تا همین 30 یال پیش شیعیان لبنان بدبخت ترین مردم لبنان بودند و هر روز توسط کتائبی ها(نوعی فرقه مسیحی که در لبنان زیاد هستند) کشتار میشده اند و از یک طرف هم مسلمانان سنی اونها رو میشکتند و ارامنه هم بهشون حمله میکردند و .........از پایین هم که اسراییل هر روز رو سرشون بمب میریخت.....شیعیان لبنان عملا هیچ قدرتی نداشتند ولی الان قدرت اصلی لبنان هستند.....هر چند که تعدادشون نسبت به سنی ها و مسیحی ها کمتره ولی جلوی اسراییل رو گرفته اند...اینها همش مرهون زحمات امام موسی صدر و شهید چمران هستش.....

باید بگم که بله خواسته من هم همین هست که مسئولین به مردم فقیر کمک کنند و دست قشر ضعیف رو بگیرند...واقعا این عکس هایی که دوستان گذاشتند خیلی غم انگیز بود.....امیدوارم روزی ایرانی بدون اختلاف طبقاتی و بدون فقر داشته باشیم.....

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
بنده هم با حرف منصور خان در مورد چراغی که به خونه رواست به مسجد حرومه موافقم....

ما به حکم دینمون و به حکم انسانیت باید به ملت هایی که بهشون طلم میشه کمک بکنیم و پشتیبانشون باشیم

فکر نمیکنید حرفاتون باهم تناقض داره؟

mohrefilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب اون غزه تو روزهای معمولی بود که فکر نمیکنم خود غزه باشه. باید مربوط به لبنان یا مناطقی که فعلا صلح هست باشه.

اینم مربوط به غزه در حال حاظر : http://gaza.tumblr.com/post/402855311/world-press-photo-2010-we-blogged-the-photo

اینم بقیه عکس هاش به نقل از خود حارجی ها ! : http://www.google.nl/images?q=gaza+attacks&um=1&hl=en&safe=off&tbs=isch:1&sa=N&start=20&ndsp=20

babies-killed-gaza_56362g.jpg

child_injured_in_israeli_attack_on_the_gaza_strip__file_2007.jpg

gaza_0.jpg

8CCDD02A-9CAB-4261-F8E187FCACD03CE4.jpg

824FA392-BD10-10E8-14466837C13114B2.jpg

ای داداش مثل این که نگرفتی برادر ما خودمون جنگ هم دیدیم از اون گنده هاش رو هم دیدیم هشت سال کل دنیا رو سر ما بمب خراب میکرد ساختمان نبود که سالم مونده باشه تو تهران همین خود من یادمه یه بار یه بمب فرانسوی زده بودن خیابان آسیا تو **** آباد کلی کشته دادیم ولی همین برادران با صدام بودند بخره تو سرشون نیرو هم واسش میفرستادن و اون زمان جالبه بدونید شعارشون این بوده که اسلام رو داریم از تفکر دروغین شیعه که در ایران حاکم هست نژاد میدیم یکی از دوستان در مورد انواع مذاهب در لبنان گفت باید بگم بله درسته ولی ببخشید بمبهایی که تو لبنان میخوره مذهب شناس نیستن و به همه آسیب میزنه ولی هیچ وقت اینطور نبوده که گفته شده به من شما همه دارن دروغ میگن قضیه رو فقط و فقط خود ایران داره بزرگ میکنه و اما در مورد اینکه جنگ رو دور از خونه نگهداریم باور کنید نمیدونم کجا بود که خوندم هزینه جنگ هشت ساله خیلی کمتر از هزینه کمک به لبنان برای ما تمام شده دیگه کار به جایی کشیده که تو فروش ماشین و وسایل نقلیه سهمیه بلیط هم سهم لبنان محفوظ هست تازه اسرائیل خیالتان راحت همین الان کشورهای عربی رو زیر سلطه داره ولی باز جرات حمله به ایران خیلی بعیده جنگ هشت ساله زهر چشمی بوده برای تمام دنیا من به شما قول میدم تا 20 سال آینده کسی جرات حمله نداره جنگ اصلی الان جنگ رسانه هست که فرهنگ این مملکت رو نشانه رفته بهتره واسه اون فکری بشه نه واسه این همین الان شما لطف کنید ماهواره رو باز کنید شبکه های سکسی رو آینه تر از خود اروپا براتون میگیره و هیچ پارازیتی هم در کار نیست ولی خدا نکنه یه نفر یه حرف انتقادی زده باشه از فردا پارازیت خلاصه اینکه چشمها رو باید شست جور دیگر باید دید

مارمولک

Registered User
لایک‌ها
3
...اینها همش مرهون زحمات امام موسی صدر و شهید چمران هستش.....

هر چی بدبختی می کشیم از دست همین تروریست هاست.

برادر Mhek عزیز که احتمالا حقوق بگیر حکومت هستی. شما پا روی دم اسراییل و آمریکا و دنیا بردار تا ببینی دیگه کسی با ما دشمنی نداره تا بخوای جنگ رو به اصطلاح به بیرون مرز هدایت کنی. سایه جنگ رو امثال شما بر سر این ملت آوردن وگرنه ملت ایران با هیچ کشوری از جمله اسرائیل دشمنی نداره. اصلا من متوجه نمیشم که دلیل منطقی دشمنی دولت ایران با اسرائیل چیه ؟ اسرائیل تا حالا چه کار با ایران کرده ؟ مثل عراق مثلا به ما حمله کرده ؟

بالا