برگزیده های پرشین تولز

اينجا چرا اينقدر خلوت شده

وضعیت
موضوع بسته شده است.

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ehsan :
لطفا بحث حاشیه ای نکنید.

جناب good_pesar عزیز... چرا اینجوری به قضیه نگاه میکنید؟
بین دو نفر (که اتفاقا یکیش مدیر بوده و یکیش هم قدیمیتر و با سابقه تر از اون مدیر) یه مشکلی پیش اومده. بینشون نامه رد و بدل شده و خلاصه ادعا کردن نسبت به همدیگه. این موضوع به هیچ وجه به من و مدیرهای دیگه و فروم ربطی نداره. مشکلیه که بین دو نفره و ما وظیفه حلش رو نداریم. نباید هم به فروم کشیده میشد یا بشه.
این همه عضو با مدیرها یا من مشکل پیدا میکنن. کسی میاد برای هر کدوم تاپیک بزنه؟ در هر صورت نه من و نه بقیه حوصله بررسی پیامهای رد و بدل شده بین دو نفر رو نداریم. اگه مدیری تو سایت یا فرومش اینجوری رفتار میکنه اینجا از این برنامه ها نداریم. خلاصه اینکه شما که مدعی عدل و عدالتی خارج از فروم مشکل این دو عزیز رو حل کن. کلی آدم اینجا دعات میکنن چون این بحث تموم میشه.

باور کنید این بحثها به این راحتی به نتیجه نمیرسه و خلاصه فقط کدورت ایجاد میکنه. دو نفر دیگه دعوا کردن، من و شما که نباید دردسر بکشیم. بذارید تو این محیط مجازی از نوشته های همدیگه لذت ببریم و واسه هم دشمن درست نکنیم.

باشه قبول موضوع خصوصی بوده و نباید به فروم کشیده میشد که شد (خیلی دوست دارم بودنم چه جوری و چرا کشیده شد ) و حالا که موضوع علنی شده بهتر این بود که یه جوری به صورت علنی مشگل حل میشد (که نشد) .

حالا از تمام این مسائل هم که بگذریم این وسط یه چیزی میمونه اونم اینکه اصولا مدیر باید چه شاخصه هایی داشته باشه تا جایی که عقل ناقص من قد میده باید اطلاعات داشته باشه وقت داشته باشه قدرت مدیریت داشته باشه ادب فهمم و شعور داشته باشه و غیره حالا وقتی یه مدیر مثلا ادب نداره چرا باید مدیر باشه فکر نمیکنید یک مدیر با ادب بهتر از یک مدیر بی ادب باشه ؟ این مساله ام فکر میکنم مستقیما به ادمین ها مربوط بشه این طور نیست ؟ آیا حق و عدل این نبود که حداقل حالا که این قضیه علنی شده یه تذکر خشک و خالی به مدیر مربوطه میدانین ؟ نه این که بیان تاپیکی که داشت مدیر مورد بحثو رسوا میکردو پاک کنین و یا تاپیک های مربوطه رو قفل کنین این باند بازی نیست ؟

حالا شما داری میگی به نتیجه نمیرسه چرا نمیرسه عزیز من ؟ همه چیز مثل روز روشنه و میشه خیلی راحت این قضیه رو تموم کرد که حالا چرا شما سعی دارین این قضیه فراموش بشه نمیونم .

و در آخر شاید خیلی ها بگن آخه به تو چه که چی شده و چرا انقدر این بحثو کش میدی ولی اینو بدونین که آرامش و امنیت اونجایی که عدالت باشه و هر جا ام که نباشه جنگو جدالو درگریو کدورت اونجاست پس چه بهتر که تو همین محیط مجازی هم یوزر هم مدیر هم ادمین به دنبال عدالت باشن و اونو فدای هیچ چیز نکنن .

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نقل از mostafa_gm :
منم خيلي ناراحت شدم. فكر ميكردم يه جايي تو اينترنت پيدا كردم كه بتونم با كاربرا راحت حرف بزنم و كمي رفيق بشم ولي خوب اشتباه ميكردم. شايد اونا اينطوري راحت تر هستن. همونطوري كه خودشون هم گفتن اين به من و امثال من مربوط نميشه. ولي من آخرش نفهميدم مشكل اينجا ادمينها بودن، مديرها بودن، كاربرا بودن، فيلتر بود، گفتگوي آزاد يا تعداد...؟!!

كي گفته مربوط نميشه....شما بگو كي تا حلش كنيم :lol:

كي دلش ميخواد جواب بشنوه...دلايلش 1000 تا بود...در ضمن مگه چي شده...مگه كي از اينجا رفته كه شما نميتوني باهاش حرف بزني.. :D

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نقل از knowhow :
.
در مورد اون یکی سایت من چند دفعه گفتم بابا اون ها هم سایت زدن دیگه ! مشکلش چیه که ناراحت می شین.
البته نمی تونی اون سایت رو با فروم عابر مقایسه کنی. قبول کن که اون فروم از روی این فروم کپی شد. همین اتفاق در forum.persiannetworks.com افتاد. ولی با دوستی و صلح و صفا . یعنی کورش عزیز به ما خبر داد موضوع رو گفت و ما هم کل دیتابیس رو در اختیارش گذاشتیم. ولی این کاری که الان کردن درست نبود همه هم می دونند !
حداقل یه خبر می دادن بد نبود. مثلا من اگه برم یه سایت بزنم Fexons.com و همون کاری رو بکنم که fexon.com داره می کنه فکر نمی کنید mori و همه زحتماش رو زیر پا گذاشتم ؟!
بگذریم.

من ميدونم خبر داده شده......كار ديگه همشده...ميخواي جواب احسانو ريپلي كنم اينجا... :lol:

در مورد صلح و صفا از اين بدتر كه اصلا علني نشد اين موضوع...همه ميدونن..ولي من ميدونم همه چيو ميدونن... :D

همه ميدونن تا دو هفته پيش كه اين فروم كوفتي راه نيوفتاده بود كسي اينجا به مقابله با فيلترينگ دومين ريدايركت نميكرد و قوه قضاييه نميرفت.. :D
يا مثلا 300 نميشد پيغامها... :D
يا مثلا مديري كه سالي 1 پست نميزد يهو ظرف 2 هفته از تمام سال گذشتش بيشتر پست نميزد....
يا مثلا در مورد علم و دانش مديرا نظر نميدادن...
يا مثلا از كاربرا نميخواستن برن دنباله فيلترينگ باشن...
يا شما محمد رضاي عزيز دم از معرفت نميزدي و فقط تذكر ميدادي.. :D

اون موقع كه اين فروم خراب شده لامصب نبود
تاپيك افزايش ظرفيت پيغامها 3 ماه خاك ميخورد..(سايان بدبخت بي خيال قضيه شد.. :lol: )
قوه قضاييه رفتن و زنگ زدن افتاده بود گردن اقا وحيد گل... ;)
در 100 كيلومتري اينجا مديري ديده نميشد..اگر هم ميشد فقط ميگفت در راستاي تاپيك.. :D
تو علم دانش هم 20 تاپيك سامان دهي زده شده بود دريغ از 1 پست مديرا.. :D
و از همه مهمتر بقول مهدي :قال احسان..كسي حق نداره در مورد فيلترينگ بحث كنه...شما اوستاي دور زدنيد..
اگه فيلتر نوش جون انوريا ..اگه فيلتر نيست نوش جون شما...(معذرت كه دقيق يادم نيست) و در ادامه كسيتاپيك بزنه پاك ميكنم...و اگه زده باشيد قفل ميكنم(و كردن)

خوب اگه دروغ ميگم يكي بگه دروغ ميگم.. :lol:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نقل از ehsan :
در مورد سایت persiantoolZ هم من تو یه تاپیک نظرمو نوشتم. اینجا عینا نقلش می کنم:
" من خودم به شخصه از اين حركتي كه يه سايت ديگه به اسم پرشين تولز زدن خوشم نيومد. بهتر بود به يه اسم ديگه ميزدن...! اينجوري رسم معرفت حفظ ميشد. مگرنه تو اينترنت جا واسه همه هست و 100 تا فروم ديگه مثل اينجا بزنن هم من براي تك تكشون خوشحال ميشم. "

خدايش من ميدونم چرا دومينشون اين شد..بي پولي.. :lol: شما خوشحالي همه خوشحالن...كاش يادتون ميومد
قبلا راجع به اونجا چي نوشته بودين..تاپيك عوض شده ادرس... ;)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از knowhow :
مهرداد جان !
بی خودی گیر الکی نده ! تو خودت شصتاد تا مشکل داری که من بارها دیدم و چشم پوشی کردم. بی خودی شلوغش هم نکن من که این ور هستم می دونم توی فروم چه خبره. یه جوری برخورد نکن انگار ما از پشت کوه اومدیم. من طرف هیچ کس رو نمی گیرم و قضاوت هم نمی کنم چون بین خودتون بوده و من هم دخالتی نداشتم و نخواهم داشت. .
درسته دقیقا مشکل به خودم بر می گرده تا الان همه چیز رو به تلاونگ می گرفتم تا الان که جریانی رو یکی ایجاد کنه و جرعت کنه به همچین جریاناتی برسونه! که حالا من به شما هم بدهکار هم بشم(هم به قول ایشون ملجک شما بشم )درضمن چیزی هم بین ما نبوده حتی از قبل و این کار ایشون هم بدون سابقه قبلی بوده
در هرحال کسانی حضورشون مثل من اینجا کم شده که به قول شما شصتاد تا مشکل دارن و دیگه مشکلاتتون کمتر میشه و شما هم همینو می خواهید
درضمن کسای که اونور رفتن گول تشابه اسمی رو نخوردن و همه می دونستن و رفتن و جلوی کسی رو نگرفتن که برگرده .
من هم دیگه هیچ حرفی ندارم و همه چی هم گفته شده و بهتره این تاپیک رو هم ببیندید چون کسی که همه جریاناتو ندونه خواجه حافظ شیرازی هست و برا من هم دیگه تموم شده

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
خب من هم چيزي نميگم ديگه تا good_pesar و بقیه به نتیجه برسونن بحث رو.
تعداد pm ها و بقیه چیزا رو هم بر میگردونم به حالت قبل تا دیگه از این فکرهای مسخره نکنین. به چه چیزایی فکر میکنین شما!

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
Rax جان چقدر باهوشی تو !
قبل از Dec 2004 کجا بودی ؟!!!!!؟!!!!

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
به نقل از mehrdad1355 :
درسته دقیقا مشکل به خودم بر می گرده تا الان همه چیز رو به تلاونگ می گرفتم تا الان که جریانی رو یکی ایجاد کنه و جرعت کنه به همچین جریاناتی برسونه! که حالا من به شما هم بدهکار هم بشم(هم به قول ایشون ملجک شما بشم )درضمن چیزی هم بین ما نبوده حتی از قبل و این کار ایشون هم بدون سابقه قبلی بوده
در هرحال کسانی حضورشون مثل من اینجا کم شده که به قول شما شصتاد تا مشکل دارن و دیگه مشکلاتتون کمتر میشه و شما هم همینو می خواهید
درضمن کسای که اونور رفتن گول تشابه اسمی رو نخوردن و همه می دونستن و رفتن و جلوی کسی رو نگرفتن که برگرده .
من هم دیگه هیچ حرفی ندارم و همه چی هم گفته شده و بهتره این تاپیک رو هم ببیندید چون کسی که همه جریاناتو ندونه خواجه حافظ شیرازی هست و برا من هم دیگه تموم شده
خوب خوشحالم که تموم شده.
تازه تو که می دونی مشکل کجاست ! دیگه چرا اینقدر اصرار داری که ما از بالا باییم مشکل رو حل کنیم !!!!!!؟

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
90.gif
90.gif
90.gif
90.gif
90.gif
90.gif
90.gif
90.gif

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
دوستان بهوش باشيد كه جواب اين:
من ميدونم خبر داده شده......كار ديگه همشده...ميخواي جواب احسانو ريپلي كنم اينجا...

در مورد صلح و صفا از اين بدتر كه اصلا علني نشد اين موضوع...همه ميدونن..ولي من ميدونم همه چيو ميدونن...

همه ميدونن تا دو هفته پيش كه اين فروم كوفتي راه نيوفتاده بود كسي اينجا به مقابله با فيلترينگ دومين ريدايركت نميكرد و قوه قضاييه نميرفت..
يا مثلا 300 نميشد پيغامها...
يا مثلا مديري كه سالي 1 پست نميزد يهو ظرف 2 هفته از تمام سال گذشتش بيشتر پست نميزد....
يا مثلا در مورد علم و دانش مديرا نظر نميدادن...
يا مثلا از كاربرا نميخواستن برن دنباله فيلترينگ باشن...
يا شما محمد رضاي عزيز دم از معرفت نميزدي و فقط تذكر ميدادي..

اون موقع كه اين فروم خراب شده لامصب نبود
تاپيك افزايش ظرفيت پيغامها 3 ماه خاك ميخورد..(سايان بدبخت بي خيال قضيه شد.. )
قوه قضاييه رفتن و زنگ زدن افتاده بود گردن اقا وحيد گل...
در 100 كيلومتري اينجا مديري ديده نميشد..اگر هم ميشد فقط ميگفت در راستاي تاپيك..
تو علم دانش هم 20 تاپيك سامان دهي زده شده بود دريغ از 1 پست مديرا..
و از همه مهمتر بقول مهدي :قال احسان..كسي حق نداره در مورد فيلترينگ بحث كنه...شما اوستاي دور زدنيد..
اگه فيلتر نوش جون انوريا ..اگه فيلتر نيست نوش جون شما...(معذرت كه دقيق يادم نيست) و در ادامه كسيتاپيك بزنه پاك ميكنم...و اگه زده باشيد قفل ميكنم(و كردن)

خوب اگه دروغ ميگم يكي بگه دروغ ميگم..
يه نمور منطقي باشيد وقتي هم كم آورديد سوت بزنيد!!(الان منو بن ميكنه!
68.gif
)

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
راستي ممد رضا جان من فردا ميام برگه تصفيه حسابمو بگيرم!!ميخوام برم بالا شهر كار كنم!!
22.gif
شما نا مردا اينا بيمه ام هم نكردين!!!باشه..
خب
16 ماه من اينجا بودم هر ماه هم ميشه 30 روز حدودا بنا بر اين ميشه 480 روز
73.gif

حالا ضرب در 5 ساعت ميكنيم ميشه 2400 ساعت!من اينجا بودم!!خب ساعتي 1 تومن براي شما ارزش داشت كه ميشه 2400 تومن!!
73.gif
حالا من 4000 تا ژست هم زدم كه با كم شدن بيمه و ماليات شده 1500 تا!!اگه اينم به ما بدي ميشه 1500 تومن!!
73.gif

سزجمع ميشه 3900 تومن!
73.gif

دستت درد نكنه!!
14.gif

فردا ميام اونجا پولمو ميگيرم!!
15.gif

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
راستي ركس فكر كنم پول دومينم داره درست ميشه!!
8.gif

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
بیا شرلوک جون بیا
کی گفته نمی دیم. خوبش رو هم می دیم به قول مهرداد اینجا اصولش مادی بوده ! خوب زوتر می گفتی پول می خوای :D

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
من كه هي ميگفتم شما پول نميدادين!!
60.gif

البته جو نگيردتونا!!!الان مهرداد بخواد پول بگيره كه بيچاره ميشين!!
22.gif

لووووووووووووووول

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
چقدر جو فروم اين چند روزه رومانتيك شده!
24.gif
34.gif

nima178

Registered User
لایک‌ها
12
شرلوك گرون حساب كردي

آخر شب نصفه قيمته

تازه بعضي شبها بخوص جمعه شبها كار دومم داشتي

پول اونم از ما مي خوبي بگيري؟:blush:

nima178

Registered User
لایک‌ها
12
خب من هم چيزي نميگم ديگه تا good_pesar و بقیه به نتیجه برسونن بحث رو.
تعداد pm ها و بقیه چیزا رو هم بر میگردونم به حالت قبل تا دیگه از این فکرهای مسخره نکنین. به چه چیزایی فکر میکنین شما!
مي خواي همون كاري رو بكني كه دشمنان عزيز مي خوان؟

كسي رو كه با يه شكلات خريدن مي شه با يك بستني برگردوند

اما مسئله مهم رفتن افراد با ارزشي مثله خوبي كن و الكترونيكه كه به سادگي بر نمي گردند

تنها راهش همونه كه به محمدرضا خان گفتم

تعداد پي ام را لطفا دست نزن كه من فحش بلدم

nima178

Registered User
لایک‌ها
12
يا مثلا 300 نميشد پيغامها...
يا مثلا مديري كه سالي 1 پست نميزد يهو ظرف 2 هفته از تمام سال گذشتش بيشتر پست نميزد
درسته كسي رو كه با يك شكلات خريدند با يك بستني مي شه برگردوند

اما مسئلهه مهم رفتن افراد با ارزشي مثله خوبي كن و الكترونيكه كه به اين سادگي بر نمي گردند

شايد با حربه اي گه به عزيزي گفتم بشه دوباره اعتمادشونو جلب كرد

صادقانه بگم من ناراحت رفتن اينطور افرادم كه ازشون چيز ياد مي گرفتيم

و بار فتن اونايي كه ملت به فحش مي كشيدند پي تي نفس راحتي كشيد

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از rax :
كي گفته مربوط نميشه....شما بگو كي تا حلش كنيم :lol:

كي دلش ميخواد جواب بشنوه...دلايلش 1000 تا بود...در ضمن مگه چي شده...مگه كي از اينجا رفته كه شما نميتوني باهاش حرف بزني.. :D
وحيد جان، راستش من خيلي دوست داشتم بيان مشكلاتو مطرح كنن حالا قرار نبود كه همه مشكلات يه جا حل بشه ولي خوب حداقل ما هم ميفهميديم قضيه چيه.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از nima178 :
درسته كسي رو كه با يك شكلات خريدند با يك بستني مي شه برگردوند

اما مسئلهه مهم رفتن افراد با ارزشي مثله خوبي كن و الكترونيكه كه به اين سادگي بر نمي گردند

شايد با حربه اي گه به عزيزي گفتم بشه دوباره اعتمادشونو جلب كرد

صادقانه بگم من ناراحت رفتن اينطور افرادم كه ازشون چيز ياد مي گرفتيم

و بار فتن اونايي كه ملت به فحش مي كشيدند پي تي نفس راحتي كشيد
دقيقا... منم واسه بچه باحالاي فوروم ناراحتم كه چرا رفتن و ديگه اينجا نميان والا بعضيها همون به كه برن.
ولي عجب امضايي داري ها!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا