برگزیده های پرشین تولز

اينجا چرا اينقدر خلوت شده

وضعیت
موضوع بسته شده است.

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا بی خیال شین
158.gif

دیگه وقتی احسان خان بعد از اون همه تحلیل تفصیر تنها فرموند من و بقیه که این جا هیچ کاره هستیم بحثو به نتیجه برسونیم
107.gif
خودتون باید تا ته قضیه رو بخونین دیگه حالا اگه کسی نمیتونه بخونه بگه من براش میخونم
118.gif
14.gif

ولی خوب میدونین دیگه مهم نیست که چرا ادمین ها این جوری کردن و چرا نمیخواهن این بحث تموم بشه و عدالت اجرا بشه و اینم اصلا مهم نیست که در این راستا از اختیاراتشون سو استفاده کردن و به قول خودشون برای خراب نشدن جو این کارارو کردن این مهم نیست که مدیر نور چشمی ادمینها مورد توبیخ قرار نگرفت که هیچ تازه یه چیزم طلبکار شد مثل قضیه مرده و کفن مهم اینکه همه فهمیدن اینجا چه خبره و چی به چیه .

جناب اسفندیار خان مدیر محترم فروم پر محتوا و تخصصیه سایت ابزار های فارسی نیازی نیست که شما به خودتون زحمت بدین و بعد از نودو بوقی که این تاپیک در حال فعالیته به یک باره ظهور کنین و به ثفثطه کردن بپردازین میتونین با خیال راحت به کار خودتون در این فوروم ادامه بدین و خدایی ناکرده خونه خودتونو کثیف کنین برای تک تک اعضای این فروم کاملا واضح و مبرهنه که شما یکی از بهترین با شخصیت ترین و موادب ترین مدیران این فوروم میباشد و برای همه طی چندین تاپیک که تقریبا تمام آنها به جز تاپیک حاضر از سوی حضرات و به قصد آرام نمودن جو نا کارشد همچون شب روشن است که مهرداد یوزری بی ادب و دورو بیشتر نیست .

و احسان عزیز اینو بدون که با این قبیل(خب من هم چيزي نميگم ديگه تا good_pesar و بقیه به نتیجه برسونن بحث رو.) حرفا نمیتونه شونه از زیر بار مسئولیتی که اینجا به گردنته خالی کنی همه میدونن
که فقط و فقط شما ادمین ها مسئول همچین مسائلی هستین ولا غیر .

nima178

Registered User
لایک‌ها
12
اينقد ديگه پي قضيه رو نگيرين

تو همين پي تي تو روز روشن فحش موش سياه هرچي فحش بود بار ما كرد

ولي من به خاطر مصالح پي تي يك سال سكوت كردم تا زماني كه بر همه رو سياهي موش سياه اشكار شد

بسه ديگه

هي گير ندين

همه مي دونم كي مقصره ايقد كش كشال نداره مهرداد خان

مي خواي دارش بزنن تا راحت شي

هر كي از هركي بدش مي ياد ايگنور كنه

وسلامو عليكم

هركس تاپيك سياسي بزنه ريپورت مي دم

زيراب خودمم مي زنم برو از محمدرضا بپرس

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
good_pesar دوست گرامي,ببخشيد كه اين حرف را مي زنم.مشكل از من بوده كه چون با آي دي مدير بودن صحبت مي كنم,فلذا به حرف من به چشم مديريت نگريسته مي شود و من با علم اين مطلب بايستي آي دي ديگري انتخاب مي كردم تا اين سوئ تفاهم كه من از ديد مديريتي و نه كاربري صحبت مي كنم,پس مشكلات به ادمين ها بر مي گردد,ايجاد نشود.اين يعني بنده از ديد كاربري صحبت مي كنم و هيچ گاه اين مسئله را كه ادمين هاي اين فوروم بدنبال حمايت صرف از من بوده اند,تاييد نمي كنم .حتي اين مسئله را در بخش مديران آن هم در بحبوحه فيلتر شدن فوروم مطرح نكرده بودم.
اين مهرداد خان يا همان شهرام خان,با وجودي كه از كاربران قديمي فوروم بوده و من بدليل سابقه و برخي پست هاي معني دار و تخصصي ايشان هميشه احترام قائل بوده ام و در تمامي پست هايم نيز اين احترام لحاظ نموده ام(گو اينكه من از نظر سني بايد بنظرم بزرگتر از ايشان بوده باشم)ولي بدليل اخلاق گرايي و تعصب نسبي كه به اين امر دارم,(حال مي خواهيد برداشت مثبت و يا منفي نماييد)از بهتان و فحاشي و ليچار بار كردن و همين طور راست راست رفتن فرد خاطي حمايت نمي كنم و اگر اين مورد در باره خودم لحاظ شود,سكوت نمي كنم.اين سكوت نكردن بخاطر تنها اين دليل است كه فرد خاطي جري تر از اين نگردد كه بخود اجازه دهد كه حال با كاربري يا مديري چنين رفتار نموديم,و كسي هم جلودار من نبود,پس مي توانم هميشه چنين عمل كنم.خير چنين پنداشتي غلط اندر غلط است.
حال ببينيد كه من طرف خطابم ايشان است و شهرام خان نيز در كمال بي مبالاتي بدون اينكه به صحبت من جوابي بدهند,من را به ادمين ها حوالت مي دهند.مرد مومن,شما اگر با من مشكل داري,اين وسط پاي ادمين هارا چرا وسط مي كشيد؟!من پيشنهادي به شما دادم و شما جواب مرا نداديد,و بعد هم مي گوييد كه ادمين به من پي ام داد و گفت كه به وي گناه ايشان(يعني مرا)تذكر داده اند.اين حرف يعني چه؟!اگر از نظر شما مسئله حل شده,از نظر من مسئله اي نبود كه حل شود ولي مي خواهم درسي فراموش نشدني باشد كه جرات انجام آن را براي ديگران نداشته باشد.
ادمين يك بار بمن گفت بهتر است اين موضوع را در پي ام دنبال نماييد و من نيز به ايشان پي ام زدم ولي چه سود!!ايشان ترجيح دادند كه حريف و يا بهتر بگويم قرباني خود را به وسط گود بكشند وباج گيرند....
شما كه بمن مي گفتي انجام تغيير در پي ام امكان پذير نيست و همه اين را مي دانند,چرا توي مدير(من)نمي داني؟!چطور الان مي گوييد كه هركس به ديتابيس دسترسي دارد مي تواند پي ام را تغيير دهد؟!عجباو شگفتا...
شما از دسترسي مديران به ديتا بيس مطمئني؟!

در ضمنgood_pesar عزيز بنده نه تنها به كمالاتي كه گفتيد مزين نيستم بلكه ادعاي آن را نمي كنم.ضمن اينكه نور چشمي هم نيستم,خوبه كه شما يك طرفه به قاضي نشسته ايد.!!!!
در تركي مثلي هست كه مي گويد:ايتي گوردله هورور... همده گويروخ دبردير ....سوروشدلار نيه هوروسن؟ددي:گورخودورام,سوروشدلار نيه گويروغوو دبرديسن؟ددي :آخ,گور خورام!!!
ترجمه:سگي را ديدند كه پارس مي نمود و دم مي جنباند.از وي پرسيدند چرا پارس مي كني؟گفت :مي ترسانم,دوباره پرسيدند پس چرا دم مي جنباني؟!گفت:آخر مي ترسم!!!!
حال ياد حرف مهرداد خان افتادم كه گفت :بنم نكنند!!!!
البته اين مثل در ادبيات فولكولور آذري است و گريبان هيچكس را نمي گيرد,حتي شهرام خان گل و بلبل را...
در ضمن خواهش مي كنم مشكل من و مهرداد خان را به ادمين ها نسبت ندهيد,چراكه بحث مديريتي در كار نيست و ادمين ها هروقت كه بخواهند مي توانند عذر بنده را بخواهند و اگر شما به اين راضي هستيد,بنده خودم در خواست ويژه نمايم.اميدوارم با پاك شدن صورت مسئله,پهرام خان بتوانند با خيالي آسوده تركتازي نمايند.
در ضمن شهرام جان شما خوش باش!!!!ولي باور كن خيلي مايل بودم از نزديك ببينمت.
خوشحالم كه طرفدار هم كم نداري...واقعا خوشحالم.
اگر قرن شانزده بود,حتما به دوئل دعوتت مي نمودم!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
دوئل فكري هم بد نبود ها!!! ;)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
این کار تو تنها حسنی که داشت باعث شد که چهره و خط مشی واقعی ادمینها نمایان بشه ;)

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از esfandiyar2002 :
good_pesar دوست گرامي,ببخشيد كه اين حرف را مي زنم.مشكل از من بوده كه چون با آي دي مدير بودن صحبت مي كنم,فلذا به حرف من به چشم مديريت نگريسته مي شود و من با علم اين مطلب بايستي آي دي ديگري انتخاب مي كردم تا اين سوئ تفاهم كه من از ديد مديريتي و نه كاربري صحبت مي كنم,پس مشكلات به ادمين ها بر مي گردد,ايجاد نشود.اين يعني بنده از ديد كاربري صحبت مي كنم و هيچ گاه اين مسئله را كه ادمين هاي اين فوروم بدنبال حمايت صرف از من بوده اند,تاييد نمي كنم .حتي اين مسئله را در بخش مديران آن هم در بحبوحه فيلتر شدن فوروم مطرح نكرده بودم.
اين مهرداد خان يا همان شهرام خان,با وجودي كه از كاربران قديمي فوروم بوده و من بدليل سابقه و برخي پست هاي معني دار و تخصصي ايشان هميشه احترام قائل بوده ام و در تمامي پست هايم نيز اين احترام لحاظ نموده ام(گو اينكه من از نظر سني بايد بنظرم بزرگتر از ايشان بوده باشم)ولي بدليل اخلاق گرايي و تعصب نسبي كه به اين امر دارم,(حال مي خواهيد برداشت مثبت و يا منفي نماييد)از بهتان و فحاشي و ليچار بار كردن و همين طور راست راست رفتن فرد خاطي حمايت نمي كنم و اگر اين مورد در باره خودم لحاظ شود,سكوت نمي كنم.اين سكوت نكردن بخاطر تنها اين دليل است كه فرد خاطي جري تر از اين نگردد كه بخود اجازه دهد كه حال با كاربري يا مديري چنين رفتار نموديم,و كسي هم جلودار من نبود,پس مي توانم هميشه چنين عمل كنم.خير چنين پنداشتي غلط اندر غلط است.
حال ببينيد كه من طرف خطابم ايشان است و شهرام خان نيز در كمال بي مبالاتي بدون اينكه به صحبت من جوابي بدهند,من را به ادمين ها حوالت مي دهند.مرد مومن,شما اگر با من مشكل داري,اين وسط پاي ادمين هارا چرا وسط مي كشيد؟!من پيشنهادي به شما دادم و شما جواب مرا نداديد,و بعد هم مي گوييد كه ادمين به من پي ام داد و گفت كه به وي گناه ايشان(يعني مرا)تذكر داده اند.اين حرف يعني چه؟!اگر از نظر شما مسئله حل شده,از نظر من مسئله اي نبود كه حل شود ولي مي خواهم درسي فراموش نشدني باشد كه جرات انجام آن را براي ديگران نداشته باشد.
ادمين يك بار بمن گفت بهتر است اين موضوع را در پي ام دنبال نماييد و من نيز به ايشان پي ام زدم ولي چه سود!!ايشان ترجيح دادند كه حريف و يا بهتر بگويم قرباني خود را به وسط گود بكشند وباج گيرند....
شما كه بمن مي گفتي انجام تغيير در پي ام امكان پذير نيست و همه اين را مي دانند,چرا توي مدير(من)نمي داني؟!چطور الان مي گوييد كه هركس به ديتابيس دسترسي دارد مي تواند پي ام را تغيير دهد؟!عجباو شگفتا...
شما از دسترسي مديران به ديتا بيس مطمئني؟!

در ضمنgood_pesar عزيز بنده نه تنها به كمالاتي كه گفتيد مزين نيستم بلكه ادعاي آن را نمي كنم.ضمن اينكه نور چشمي هم نيستم,خوبه كه شما يك طرفه به قاضي نشسته ايد.!!!!
در تركي مثلي هست كه مي گويد:ايتي گوردله هورور... همده گويروخ دبردير ....سوروشدلار نيه هوروسن؟ددي:گورخودورام,سوروشدلار نيه گويروغوو دبرديسن؟ددي :آخ,گور خورام!!!
ترجمه:سگي را ديدند كه پارس مي نمود و دم مي جنباند.از وي پرسيدند چرا پارس مي كني؟گفت :مي ترسانم,دوباره پرسيدند پس چرا دم مي جنباني؟!گفت:آخر مي ترسم!!!!
حال ياد حرف مهرداد خان افتادم كه گفت :بنم نكنند!!!!
البته اين مثل در ادبيات فولكولور آذري است و گريبان هيچكس را نمي گيرد,حتي شهرام خان گل و بلبل را...
در ضمن خواهش مي كنم مشكل من و مهرداد خان را به ادمين ها نسبت ندهيد,چراكه بحث مديريتي در كار نيست و ادمين ها هروقت كه بخواهند مي توانند عذر بنده را بخواهند و اگر شما به اين راضي هستيد,بنده خودم در خواست ويژه نمايم.اميدوارم با پاك شدن صورت مسئله,پهرام خان بتوانند با خيالي آسوده تركتازي نمايند.
در ضمن شهرام جان شما خوش باش!!!!ولي باور كن خيلي مايل بودم از نزديك ببينمت.
اگر قرن شانزده بود,حتما به دوئل دعوتت مي نمودم!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
دوئل فكري هم بد نبود ها!!! ;)

فعلا که این کارو با ای دی مدیریتی انجام دادین آقای مدیر.

در ضمنgood_pesar عزيز بنده نه تنها به كمالاتي كه گفتيد مزين نيستم بلكه ادعاي آن را نمي كنم.ضمن اينكه نور چشمي هم نيستم,خوبه كه شما يك طرفه به قاضي نشسته ايد.!!!! در تركي مثلي هست كه مي گويد:ايتي گوردله هورور... همده گويروخ دبردير ....سوروشدلار نيه هوروسن؟ددي:گورخودورام,سورو شدلار نيه گويروغوو دبرديسن؟ددي :آخ,گور خورام!!! ترجمه:سگي را ديدند كه پارس مي نمود و دم مي جنباند.از وي پرسيدند چرا پارس مي كني؟گفت :مي ترسانم,دوباره پرسيدند پس چرا دم مي جنباني؟!گفت:آخر مي ترسم!!!! حال ياد حرف مهرداد خان افتادم كه گفت :بنم نكنند!!!!

جناب مدیر این جور که معلومه شما بی ادبی تو زات مبارکتونه حتما همه متوجه شدن که تو مثل ایشون مهرداد به چی تشبیه شد .

البته اين مثل در ادبيات فولكولور آذري است و گريبان هيچكس را نمي گيرد,حتي شهرام خان گل و بلبل را... جلل خاق :blink:

بنده خدا ادمینها انگاری خیلی تحت فشارن باشه کسی دیگه به ادمین ها گیرنده گناه دارن .

آقای مدیر به نظر شما چرا این جوریه ؟ چرا مثلا کسی از شما طرفداری نمیکنه ؟ (البته به جر ادمین ها که همین امر شما رو برنده بی چونو جرای این قضیه میکنه) واقعا فکر میکنی مهرداد دروغ میگه و شما راست و ما همه گول خوردیم و به اشتباه به دنبال عدالتیم ؟

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
يا تمومش كنين يا مساله رو واقعا حل كنين. وگرنه مجبور ميشم كل تايپيك رو ريپورت بدم!
32.gif

با حرف زدن كاري پيش نميره. فقط رفاقت هاي قديمي زيرخروارها خاك كينه و سوتفاهم دفن ميشه!

nima178

Registered User
لایک‌ها
12
تقصير من بود كه آمدم مسله رو شفاف كردم وگرنه هيچ كدومتون نمي فهمدين

عجب اشتباهي گفتم شايد با يه معذرت خواهي درست بشه

دفتر ريپورت نده من ريپورت مي دم

تاپيك غير اخلاقي اخلاقي سياسي غير سياسي

همه چي ريپورت مي ديم

زيراب مي زنيم لو مي ديم

كسي بره ريپورت كسي نره ريپورت

سيگار بكشين ريپورت

ترياك بكشين خوبه

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب میبینم که به سلامتی غائله داره ختم میشه خب شکر خدا حق به حق دار رسیدو کدورت ها بر طرف شدو صلح سفا دوستی همه جا دیده میشه جا داره از تمامی افراد اعم از یوزر مدیر و ادمین تشکر کنم و این پیروزی فرخنده و بزرگ رو به تمامی بچه ها تبریک بگم امید است که این پیروزی درخشان تا ابد پا برجا بماند و دیگر شاهد چنین مشگلاتی نباشیم مهرداد و اسفندیار هم صورت همو به سلامتی بوسیدن و همه چیزو فراموش کردن .

(بیان همه فکر کنیم که مثلا الان یه همچین اتفاقی افتاده برای همه بهتره ادمین ها ام لطف کنن این تاپیکو قفل کنن)

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اقا امشب مبعث كدورت ها رو دور بريزيد با هم آشتي كنه حالا هر كي تقصير داره كلا بيخيال
حالا اگر هحشي چيزي كسي نداده كلا بيخيال

واقعا اين فروم جاي خوبيه كه هر كي به خصوص خود من مشكل داشتم اينجا سئوال كردم هر چند امسال هيلي دير به دير جواب مي دادند
ديگه اين بحث ها رو نكنيد فروم را رونق بديد مثلا پارسال وسال قبل كنيد با هم خوب باشيد

يه كلام از برادر عروس :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا