برگزیده های پرشین تولز

اين متن را برام ترجمه كنيد

ملت

Registered User
لایک‌ها
1
اين متن را برام ترجمه ميكنيد كه چي ميگه؟؟؟
Place holder for

Congratulations on choosing Global Web!

Note: This page can easily be replaced with your own page. Use your favorite FTP application to move your website to your web server at mousa.glwb.info.

To replace this page, transfer your new content to the directory /www.
Be certain the name of the file for your new home page is: index.html or index.php.

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
یک جای هاست گرفتی این صفحه رو موقت برات گذاشته. ازت تشکر کرده که اونها رو انتخاب کردی و ...
گفته که باید سایتت رو تو دایرکتوری www آپلود کنی. (البته اینها خلاصش بود)

SiahSepid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نظر من این تاپیک به متنهایی که دوستان درخواست ترجمه دارند, اختصاص پیدا کنه بهتر میشه
یکیش خودم :p
you could use your talent as an example to others, rather than taking something that belongs to someone else and using it without their knowledge or permission. Perhaps you could give LINKS to your favorite photos? You could then be GUIDING your friends to where they are, rather than just helping yourself to someone else's work.

As a grandmother, I just have to write this to you. One step in the RIGHT direction, taken by ONE person at a time, would make a nicer world.

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
میگه از استعداد خودتون بهره بگیرید تا سرمشق برای دیگران باشید نه اینکه چیزی را که دیگران برای ایجادش زحمت کشیده اند را بدون اجازه و اطلاع آنها استفاده کنید. احتمالا امکان اینو دارید که یه لینک به عکسهای مورد علاقه خودتون بدید ؟ با اینکار می تونید دوستان خودتون رو به صفحه که اونها (منظور عکسها) وجود دارند هدایت کنید به جای اینکه اونها را برای خودتون قرار بدید (اینجاش فکر کنم منظورش اینه که بابا جان چرا عکسهای منو گذاشتی)
به عنوان یه مادر بزرگ من باید اینو می نوشتم (یعنی نصیحتت می کردم) تا به راه راست توسط یه شخص دیگه هدایت بشی تا دنیا جای بهتری بشه ...

این ترجمه من بود .. می دونم کلی اشکال داره .. اساتید تصحیح بفرمایند...

SiahSepid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از FireFly :
این ترجمه من بود .. می دونم کلی اشکال داره .. اساتید تصحیح بفرمایند...
FireFly عزیز ممنونم از ترجمتون بابا اگه این ناقص باشه کاملش چطوریه
104.gif

منظورش رو فهمیده بودم اما نمیدونستم با چه زبونی این رو بیان میکنه (زبون زور /خواهش و تمنا و ... :p )
167.gif
(عکسش رو از قسمت زیباترین عکسهایی که دیدم پاک کردم.)
164.gif

امیدوارم این تاپیک ادامه پیدا کنه
83.gif

بالا