برگزیده های پرشین تولز

اين هاست - بو نمنه دي - اين ديگه چيه - What is that؟؟؟؟؟

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آقايون و خانوما اين هاست عجيب و غريبيه ، سرويس ميده عجيب قيمتها غير قابل تصور ، مثلا 1 گيگا بايت فقط فقط با 22 هزار تومان :blink: :wacko: :eek: :eek: كسي ز نحوه خدمات دهيشون خبرداره منكه كف كردم از قيمت ...
كنترل پانلش Cpanel هست و همه چيز رو هم پشتيباني ميكنه ...
اينم لينك آدرس سايت : http://www.resalat.net/

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
فك كنم تو دنبال ملت ميدويي من تا آومدم اديت كنم آدرس بزنم تو پست زده بودي آدرس رو دادم ولي اينم يه بار ديگه : http://www.resalat.net/

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از iranvig :
فك كنم تو دنبال ملت ميدويي من تا آومدم اديت كنم آدرس بزنم تو پست زده بودي آدرس رو دادم ولي اينم يه بار ديگه : http://www.resalat.net/
بابا من 5 دقیقه بعد تو پست زدم!تازه صبح خلوت مگه کلا چند نفردارن پست می زنن!!!! تازه حرف پوله!!!!!!!شوخی که نیست!!!!!!!!!!حالا برم ببینم چه خبره!!!!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: آقا این چه قیمتهایه!!!!!!!! آدم سرش گیج میره!!!!!!!چه کلک یا خبریه؟؟؟؟ :blink: :blink: :blink: :blink:
فقط اگه کسی دنبال اموزش سی پنل فارسی با فلش می گرده اونجا داره!!!!!

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آقا بنده همين الان فهميدن كردن كه اين شركت جيره خوار مخابرات جمهوري اسلامي ميباشد لذا قابل ذكر است مثل بقيه كارهاي شركت مخابرات "ت خ م ي" ميباشد (فعلا من بيخيالم تا چه شود) . بيشرفها وبلاگ گوجه رو فيلتر كردن تازه سايت ايران ويج هم اكثر مواقع نمياد . من سرم بره ، گردن به اين بيشرفها نميزارم.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از iranvig :
آقا بنده همين الان فهميدن كردن كه اين شركت جيره خوار مخابرات جمهوري اسلامي ميباشد لذا قابل ذكر است مثل بقيه كارهاي شركت مخابرات "ت خ م ي" ميباشد (فعلا من بيخيالم تا چه شود) . بيشرفها وبلاگ گوجه رو فيلتر كردن تازه سايت ايران ويج هم اكثر مواقع نمياد . من سرم بره ، گردن به اين بيشرفها نميزارم.
خدا نکنه!!! گوجه سبز و ایران ویج که میاد !! باکدوم ای اس پی تست کردی!!

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
كارتهاي PAMA اصلا هيچ كدوم رو نمياره ، سپنتا : گوجه رو نشون نميده ، كارتهاي اميدان هم اصلا هيچ كدوم رو نشون نميدن.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از iranvig :
كارتهاي PAMA اصلا هيچ كدوم رو نمياره ، سپنتا : گوجه رو نشون نميده ، كارتهاي اميدان هم اصلا هيچ كدوم رو نشون نميدن.
همین امیدان که تو تلوزیون تبلیغ می کنند رو میگی؟؟؟؟؟؟؟؟من الان باهاش تست زدم و هم گوجه سبز و هم ایرانویج می اومد!!! با پاور کینگ و چندتای دیگه هم میومد!! جریان چیه؟؟؟؟؟؟ :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

بالا