برگزیده های پرشین تولز

ايگنور بازار!

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
و همچنين كوتاهتر و پر محتواتر!!:blush:

merulaalba

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از SherlockHolmes :
يادش بخير!
37.gif
37.gif
:) :)
:( :( :( :( :(

N e M e S i S

Registered User
لایک‌ها
0
اقا
64.gif
اجازه ؟
من نمیدونم اخه این چکاریه . شما ها بجای اینکه متهد باشین با هم میجنگین .
من دیگه اینجا پست نمیدم . چون از این تاپیک خوشم نمیاد . و از اقای SherlockHolmes هم گله مندم که چرا دست به یک همچین کاری زده .
خودتون اجازه دادین بگم
179.gif
. یادتون نره . ایگنورم نکنین
168.gif
.

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
چون بچه خوبيه (نه اينه پسر خوبي كن باشه ها) بنابراين ايگنورش نكنيد ولي در مورد حرفت ميتونم بگم كه به هر حال هركسي ظرفيتي داره و چون ما شوراي نگهبان و مجمع تشخيص مصلحت پي تي نداريم بنابراين خودمون بايد بعضي وقتا كار اونا رو انجام بديم

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
عزيز جان ايگنور كردن يعني اينكه من نميخوام پستهاي كسي رو بخونم پس بنا براين به سيستم ميگم پستهاي اون فرد رو نمايش نده!!هيچ توهيني هم در كار نيست!!;)

من به اين نتيجه رسيدم كه اين امكانات سايت رو به بچه ها ياد اوري كنم!!همين!;)

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از SherlockHolmes :
عزيز جان ايگنور كردن يعني اينكه من نميخوام پستهاي كسي رو بخونم پس بنا براين به سيستم ميگم پستهاي اون فرد رو نمايش نده!!هيچ توهيني هم در كار نيست!!;)

من به اين نتيجه رسيدم كه اين امكانات سايت رو به بچه ها ياد اوري كنم!!همين!;)
ولي نمي دونم چرا ديواري كوتاهتر از امضاي من گير نياورد؟ آخه اين همه سوژه يه سره گير داد به من!
ولي جاي همتون خالي لذتي برديم ديشب و سحرگاه امروز كه من فقط يك بار آن هم موقعي كه پست 11111 تاپيك ميبينم كه ... رو زدم اين لذت رو چشيدم. از بس كه خنديدم صبح شكم درد گرفته بودم. :D
بدين وسيله از شرلوك عزيز ، دكي گرامي ، spymac كه واسطه بين اين طرف و اون طرف بود (البته من كه كسي رو ايگنور نكرده بودم و هيچ وقت ايگنور نخواهم كرد) و همچنين ركس بزرگوار و جي تي مكس جان كه باعث شادي ما شدند كمال تشكر را دارم.
من اين پست خودم رو ريپورت مي كنم چون صبح گفته بودم كه هر كي اينجا پست بزنه ريپورتش مي كنم. :lol:

بالا