برگزیده های پرشین تولز

اپرا پيش‌نمايش دوم جديدترين مرورگر خود را ارايه كرد!!!

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
این هم به خاطر اپرای عزیز:
پرا دومين پيش‌نمايش مرورگر Opera 9 را عرضه كرده است.

Thomas Ford نماينده اپرا مي‌گويد: براي اولين بار، نگارش جديد شامل يك ويژگي جديد كه Widgets ناميده مي‌شود، است. Widgets در واقع يك مرورگر كوچك ويندوز است كه اطلاعات گرفته شده از اينترنت را بر روي صفحه نمايش استفاده‌كنندگان نمايش مي‌دهد. اپرا ايده Widgets را از كامپيوترهاي Mac OS X شركت اپل گرفته است. كامپيوترهاي شركت اپل داراي يك ويژگي با نام Dashboard هستند كه شبيه به Widgets عمل مي‌كند.

Ford مي‌گويد: اين ويژگي پيشرفت بزرگي در بخش مرورگرهاست. با استفاده از اين ويژگي براي دسترسي به اطلاعات صفحه وب ذخيره شده بر روي مرورگر نيازي به اجراي مرورگر نيست و با استفاده از اين خصوصيت مي‌توان به اطلاعات مورد نياز به طور مستقيم دسترسي داشت.

علاوه بر اين اپرا در نگارش جديد مرورگر خود امكان دان‌لود BitTorrent را فراهم آورده است. BitTorrent يك نوع فناوري دان‌لود فايل است كه امكان دان‌لود كردن يك فايل را براي تعداد زيادي كاربر فراهم مي‌آورد. براي استفاده از اين فناوري استفاده‌كنندگان بايد نرم‌افزار مربوط به آن را بر روي كامپيوتر خود دان‌لود كنند.

اولين پيش‌نمايش نگارش جديد اپرا در ماه اكتبر سال گذشته بود و دومين پيش‌نمايش آن در حال حاضر از سايت Labs.opera.com قابل دان‌لود كردن است. اپرا اعلام كرده است كه اين نسخه خالي از اشكال نيست. نگارش كامل و بدون ايراد اپرا در ماه ژوئن به بازار عرضه خواهد شد.

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ممنون میلاد جان

victory.gif

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
قابلی نداشت!!!:blush: