برگزیده های پرشین تولز

اپل آیدی آمریکا با ایمیل شما!!!

raminbarati360

Registered User
لایک‌ها
73
نکات قبل از خرید:
  • √ اپل آیدی ها دائمی و Verify آمریکا هستند و هیچگونه محدودیتی ندارند.
  • √ بعد از خريد هر اپل ايدي سوال های امنیتی و تاریخ تولد را دریافت خواهید کرد.
  • √ هر اپل ایدی تنها به 1 نفر فروخته می شود و کاملا اختصاصی می باشد همچنین بعد از خرید می توانید پسورد ایمیل و اپل ایدی را تغییر دهید.
  • √ ایمیل های ساخته شده برای اپل ایدی آماده و تحویل آنی، ایمیل های رسمی می باشند و به راحتی می توانید پسورد ایمیل را تغییر دهید.
برای خرید از طریق لینک زیر اقدام نمایید

خرید اپل ایدی

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568
کاری که انجامش به صورت رایگان هست و آموزش زیادی نیز دارد چرا باید فروخته شود؟
آیا این کار حلال هستش؟
البته اگر نظر شما متفاوت هست بفرمایید ادیت میکنم ریپلایم رو.

mahdiyar.m

Registered User
لایک‌ها
57
آیا این کار حلال هستش؟
دوست عزیز هرکاری در اصل آموزشش هست و رایگانه!!!
خیلی ها هستن که دانشش رو ندارن،خیلی ها هستن که حوصلش رو ندارن خیلی ها هستن ............
این کار شبیه به فروش نرم افزار موبایل در موبایل فروشی هاست،به عنوان مثال شما یه تلفن همراه میخرید و فروشنده میگه پک کامل نرم افزارهاش هم هست مایل هستید به مبلغ 10 هزار تومان نصب کنید؟خیلی ها قبول میکنن در صورتی که میشه همونو از بازار گرفت و خود خریدار هم از این موضوع مطلع هست!

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
آیا این کار حلال هستش؟
من نظر خودم را عرض می کنم.
در اقتصاد سرمایه داری، کار دوست عزیزمون که اپل آیدی می فروشند کاملاً صحیح است. مگر راه رفتن از این چهار راه تا چهار راه بعدی هزینه دارد؟ که ما به راننده تاکسی پول می دهیم؟ مگر حرف زدن هزینه دارد؟ که ما به معلم هزینه می دهیم؟ اگر واقعاً این کار نیازی به آموزش ندارد و کاملاً رایگان است، مشتری برای ایشان وجود نخواهد داشت، چون مشتری آگاه است و می رود خودش انجام می دهد. احتمالاً کسانی که به ایشان مراجعه می کنند یا ترجیح می دهند سریعتر کارشان راه بیفتد یا بلد نیستند و یاد گرفتنش برایشان مشکل است.
بنابراین، هزینه را پرداخت می کنند و ایشان کار را انجام می دهد. بنابراین، اگر ایشان کارش را به درستی انجام می دهد، نوش جانش.

mahdiyar.m

Registered User
لایک‌ها
57
من نظر خودم را عرض می کنم.
در اقتصاد سرمایه داری، کار دوست عزیزمون که اپل آیدی می فروشند کاملاً صحیح است. مگر راه رفتن از این چهار راه تا چهار راه بعدی هزینه دارد؟ که ما به راننده تاکسی پول می دهیم؟ مگر حرف زدن هزینه دارد؟ که ما به معلم هزینه می دهیم؟ اگر واقعاً این کار نیازی به آموزش ندارد و کاملاً رایگان است، مشتری برای ایشان وجود نخواهد داشت، چون مشتری آگاه است و می رود خودش انجام می دهد. احتمالاً کسانی که به ایشان مراجعه می کنند یا ترجیح می دهند سریعتر کارشان راه بیفتد یا بلد نیستند و یاد گرفتنش برایشان مشکل است.
بنابراین، هزینه را پرداخت می کنند و ایشان کار را انجام می دهد. بنابراین، اگر ایشان کارش را به درستی انجام می دهد، نوش جانش.
کاملا درسته دوست عزیز
تنها مشکلی که در این تاپیک هست اینه که افرادی که درانجمن هستند و به این مطلب مراجعه میکنند به قطع با اینترنت آشنا هستند و میدانند با سرچ همه چیز به دست می آید!
ممکن است دوست عزیزمون اینجا نتونه درست درآمدی کسب کنه،بنده خودم نرم افزار کارم و توی مغازه حداقل روزانه یه اپل آی دی به مبلغ حداقل 20 هزار تومان می فروشم
بازم امیدوارم هرکسی برای کسب درآمد تلاش میکنه به موفقیت برسه...

بالا