برگزیده های پرشین تولز

اکانت جی میل رو با قیمت مناسب و تعداد بالا ازتون می خرم

tohid_rasa

Registered User
لایک‌ها
2
سلام به دوستان عزیز

من شدیدا به اکنات جی میل نیاز دارم (به تعداد 10 هزار تا) حالا هر کدوم از دوستان هر چند تا اکانت سالم و بی نقص داره می خرم. هر اکانت رو به قیمت 10 تومن می خرم. (البته من تو بازار سیاه اکانت جی میل نیستما :D اما فکر نکنم قیمت بدی باشه)

اگه دوستان تعداد بیشتر هم داشته باشن می خوام. البته اگه با قیمت هم مشکل داشتید بگید با هم راه میایم.

دوستان عزیز لطف کنید تو این تاپیک پست بذارید و احیانان اگه کار مهمی داشتید پ خ بدید. من منتظرم.

کسی نبود؟؟؟ یک ... دو ... :D

ifash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوستان عزیز

من شدیدا به اکنات جی میل نیاز دارم (به تعداد 10 هزار تا) حالا هر کدوم از دوستان هر چند تا اکانت سالم و بی نقص داره می خرم. هر اکانت رو به قیمت 10 تومن می خرم. (البته من تو بازار سیاه اکانت جی میل نیستما :D اما فکر نکنم قیمت بدی باشه)

اگه دوستان تعداد بیشتر هم داشته باشن می خوام. البته اگه با قیمت هم مشکل داشتید بگید با هم راه میایم.

دوستان عزیز لطف کنید تو این تاپیک پست بذارید و احیانان اگه کار مهمی داشتید پ خ بدید. من منتظرم.

کسی نبود؟؟؟ یک ... دو ... :D

10 تک تومنی ؟ :rolleyes:

tohid_rasa

Registered User
لایک‌ها
2
خوب ده هزار واسه هر اکانت خوبه؟؟؟ اینطوری یه 100 میلیون خرج می کنم واسه 10 هزار تا اکانت چطوره به نظر شما؟؟؟:D (شوخی کردم)

آره ده تا تک تومنی. کمه؟ شما یه قیمت بده:f34r:

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
خوب ده هزار واسه هر اکانت خوبه؟؟؟ اینطوری یه 100 میلیون خرج می کنم واسه 10 هزار تا اکانت چطوره به نظر شما؟؟؟:D (شوخی کردم)

آره ده تا تک تومنی. کمه؟ شما یه قیمت بده:f34r:

مسخره کردی ملت رو ؟:eek:

tohid_rasa

Registered User
لایک‌ها
2
چه وضع حرف زدنه؟؟؟ خوب نمی خوای بفروشی چرا بازار رو خراب می کنی شهر آهنین جان؟؟؟!!:D

کجاش مسخره است بابا؟ خوب من قیمتی که دارم اینه. خوب بعضیا نرم افزار دارن می سازن من زدم که اگه کسی تو این مایه ها اکانت داره بخرم. نزدم که یه دونه یه دونه بخرم :D

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
100 تا هم که باشه میشه هزار تومان !! و اینکه فکر نمیکنم کسی نرم افزار ساخت اکانت رو داشته باشه!

وگرنه هزار تا که بزنه میشه 10 هزار تومان بد نیست!!

حالا من یه دونه دارم..به دردم نمیخوره..اول شماره حساب بدم یا اول اکانت رو...:D

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
چند بار از این آگهی ها تو سایت های معتبر (و حتی خارجی) دیدم، خیلی دوست دارم بدونم قضیه چیه؟ با این اکانت ها چطور بیزنس می کنید!؟ به چه دردی می خوره اصلا؟

tohid_rasa

Registered User
لایک‌ها
2
شهر آهنینی جان شما اون یه دونه اکانتت ارزشش خیلی بیشتر از این حرفاست :D:rolleyes:

و اینکه ما بیزینس نمی کنیم اگه راهشو بلدی به ما هم بگو :D ما می خوایم گوگلو بد بخت کنیم :D واسه یه کار محرمانه می خوایم :D

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

ifash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شهر آهنینی جان شما اون یه دونه اکانتت ارزشش خیلی بیشتر از این حرفاست :D:rolleyes:

و اینکه ما بیزینس نمی کنیم اگه راهشو بلدی به ما هم بگو :D ما می خوایم گوگلو بد بخت کنیم :D واسه یه کار محرمانه می خوایم :D

ادم هائی که مقصد داشته باشن و باهوش باشن انقد ساده خودشونو توی یک فروم لو نمیدن :eek: حتما یه کاسه ی زیر نیم کاسه هستش :happy:

Last edited:

tohid_rasa

Registered User
لایک‌ها
2
ااااااا یعنی انقدر زود لو رفتیم؟؟؟؟ دیدی شهر آهنین همه اش تقصیر تو بودا :D فهمیدن می خوایم بمب بذاریم تو اینترنت جوونای مردمو بکشیم :D چند دفعه گفتم سوالالی تابلو نپرس منو لو نده؟؟؟ ها؟؟؟:D

بابا چرا موضوع رو پیچیده اش می کنید؟؟؟ چرا همه اش می کشید تو حاشیه؟؟؟ اکانت دارین تعداد بالا بسم الله من خریدارم ندارید چرا پست الکی میدید??? :happy: من بازم منتظر یه جواب درست درمونم

ifash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ااااااا یعنی انقدر زود لو رفتیم؟؟؟؟ دیدی شهر آهنین همه اش تقصیر تو بودا :D فهمیدن می خوایم بمب بذاریم تو اینترنت جوونای مردمو بکشیم :D چند دفعه گفتم سوالالی تابلو نپرس منو لو نده؟؟؟ ها؟؟؟:D

بابا چرا موضوع رو پیچیده اش می کنید؟؟؟ چرا همه اش می کشید تو حاشیه؟؟؟ اکانت دارین تعداد بالا بسم الله من خریدارم ندارید چرا پست الکی میدید??? :happy: من بازم منتظر یه جواب درست درمونم

کسی مگه بیکاره که این همه اکانته جی میل داشته باشه ؟ :wacko: یاهو بخوای من 30 تا دارم اما جی میل فقط 10 تا دارم :D

tohid_rasa

Registered User
لایک‌ها
2
یاهو نامرده :D جی میل لازم دارم. برنامه اشو خودمون نوشتیم اما وی پی ان و درد سر و اینو داشت که بی خیال شدیم :D

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
اين همه وقت ( يا هزينه / يا هردو ) گذاشتيد و برنامه رو نوشتيد اما بخاطر نداشتن وي پي ان بيخيالش شديد ؟ lol

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اون برنامه 97 دلاریه که خودتون بهتر میدونید !! ; ) مگه کار نمیکنه ؟!!
آخرین ورژنش مال یک ماه پیشه ! من کرک شده ازش ندیدم باشه حداقل ! شاید اگر بخرید کار کنه ، خوبیش هم اینه که حالا فوقش خودتون هم حس و حال ساختنش رو نداشته باشید .برنامه رو میدید به یکی ! اون براتون میسازه !! شما هم فقط پول برنامه رو دادید!

به همین راحتی!!
البته یکی بهتر از این بود یه زمانی ، اسمش یادم نیست! اون نسخه دمو ش ! 10 تا رو در چند ثانیه میساخت ولی اون 200 دلار بود فکر کنم! حالا نمیدونم دیگه هنوزم اینا کار میکنن یا نه!

tohid_rasa

Registered User
لایک‌ها
2
وی پی ان که نیاز نداریم خیر سرمون اسپانسرمون آی اس پیه :D بیشتر به خاطر اینکه زمان زیادی لازم داشت اینکارو نکردیم. حال وارد کردن کپچا رو هم نداشتیم. اگه یه نفرم واسه این کار می خواستیم بگیریم هزینه اش همین در میومد. :D پس گفتیم چیکار کنیم؟؟؟ از دست رنج دیگران استفاده کنیم :D (شوخی کردم)

برنامه هم واسه ما یک ساعت وقت برداشت :f34r: پس زمان زیادی هم نداشتیم. بعد تازه باید پراکسی گیر میاوردیم اونم سالم!!!!! و با سرعت!!!!! چون گوگل تو هر ساعت از هر آی پی فقط اجازه ساخت یه اکانت رو میده. :rolleyes:

من هم دیدم که بهتریم کار اینه که بخریم از دیگران اکنت هاشونو. :cool:

حالا اگه از سوال های حاشیه ای و اینکه چی شده که من تا حالا مجردم و یا چرا برنامه نویسمون هنوز ماشین نداره :D دست برمیدارید ما به کاسبیمون برسیم. :D

آقا کسی نبود بفروشه؟؟؟؟ آی اکانت به قیمت روز بازار خریداریم

ifash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
100 تا دارم دونه ی 500 تومن :D :thumbsup: میخری ؟

Michael Angelo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ایول نمی دونستم تو بخشای تخصصی هم تاپیکای تفرحی می شه زد :D
منم بازی :rolleyes:

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78

گوگل با این چیز ها بدبخت نمیشه:D

بالا