برگزیده های پرشین تولز

@ اکانت رپید شیر رایگان زووووووووووووووووود بیا تا تا تمومش نکردیم :دی @

rasoul2003

Registered User
لایک‌ها
10
اکانت هک شده نیس چون چندین ای پی همزمان کانکت شدن رپید پسورد رو عوض کرده و به ایمیلی که روش ست شده پسورد جدید رو فرستاده شما پس جدید رو وارد کنی ان شا... که جواب میگیری و برا اینکه راحت تر باشی رپیدز ارسال کن به جای اینکه یوزر و پس اکانت رو بدید شما public id افراد رو ازشون بگیر و رپیدز براشون بفرست اولیش خودم

Public Id: FDA67F25EE462CBD7ED379D798125CD3

موفق باشید

mr.epidem

Registered User
لایک‌ها
65
رپیدشر جلوی اکانتهای multi user ها رو میگیره به همین سادگی به همین خوشمزگی
laughingsmiley.gif

شما به این دوستت با وفاتون بگید اگر میخواد حال بده یه اکانت توی سایتهایی که امکان
لینک مستقیم کردن فایلها رو میده بسازند فیلم آپلود کنند ملت هم دعاشون کنند
مثلا سایت mediafire.com که با خرید اکانتش میتونید در ارزانترین اکانتش تا 100 گیگ رو به صورت لینک مستقیم با امکان رزیوم در بیارید
که کاربران فری براحتی ازش استفاده کنند
happysmiley.gif

armin321

Registered User
لایک‌ها
41
شما اگر براي من تنها 20 بيست رپيدز ارسال كنيد تمام 2 شب قدر باقيمونده رو دعات ميكنم
فكر كنم اگر ميخواهيد به دوستان لطف كنيد ، اينطوري بفرستيد همه دعاتون ميكندد
Public-ID: 790392E8042EEA8B91B7C34117EAF5CA

Last edited:

maziyar_hacker@

Registered User
لایک‌ها
10
سلام اقا من اكانت رپيد رو از شما ميخرم اگه ميشه مشخصات و قيمت رو بفرستين

Cyber.Back

Registered User
لایک‌ها
33
اکانت هک شده نیس چون چندین ای پی همزمان کانکت شدن رپید پسورد رو عوض کرده و به ایمیلی که روش ست شده پسورد جدید رو فرستاده شما پس جدید رو وارد کنی ان شا... که جواب میگیری و برا اینکه راحت تر باشی رپیدز ارسال کن به جای اینکه یوزر و پس اکانت رو بدید شما public id افراد رو ازشون بگیر و رپیدز براشون بفرست اولیش خودم

Public Id: FDA67F25EE462CBD7ED379D798125CD3

موفق باشید

سلام

ممنون بابت توضیحات کاملتون

پس قضیه از این قراره !

بدبختی اینجاست که من یادم رفت ادرس ایمیلی که باهاش اکانت ساخته شده رو با اکانت خودم replace کنم ! چون اصلا به این قضیه فکر نمیکردم

پس این اکانت پرید...

حالا این قضیه Public id چیه ؟ :wacko:

--

خوب من واقعا تاحالا با رپید کار نکردم وگرنه یه اکانت نمیپرید و دوم اینکه سوالای بی ربط نمیپرسیدم :rolleyes:

rasoul2003

Registered User
لایک‌ها
10
قضیه Public id از این قراره که شما رپیدز ارسال میکنید طبق اون عکسی که من دیدم حدود 3000 رپیدز شما داشتید به صورت همین Public id راحت میتونستید رپیدز ارسال کنید بدون اینکه اکانت مسدود بشه حالا میتونید به همون کسی که اکانت ازش گرفتید بگید پسورد جدید رو در اختیارتون قرار بده و به همین طریق که من گفتم رپیدز ارسال کنید اگه بازم متوجه نشدید وقتی که اکانت رو پس گرفتید و یا اگه اکانت دیگه ای داشتید اطلاع بدید تا بیشتر راهنماییتون کنم

بالا