برگزیده های پرشین تولز

اکانت های وریفای شده پیپال و وریفای کردن اکانت پیپال شما

Rammstein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
56
يه سوال
نحوه وريفاي كردن اكانت رو خودمون تعيين ميكنيم يا پي پال؟ (ايميل ، CC ، تلفن ، آدرس )

rezabs

Registered User
لایک‌ها
4
يه سوال
نحوه وريفاي كردن اكانت رو خودمون تعيين ميكنيم يا پي پال؟ (ايميل ، CC ، تلفن ، آدرس )

راحتترینش کارت اعتباری معتبره (هر چند معنی کارت اعتباری همینه!)
بعد از معرفی کارت اعتباری، پی پال مبلغی را از حساب شما خارج میکنه 1.95
بابت این قضیه شما باید صورتحسابتون را چک کنید و عدد چهار رقمی را به پی پال برگردونید که اینجوری متوجه میشه صاحب کارت خودتون بودید و دیگه چیزی را چک نمیکنه و اون مبلغ را هم داخل حسابتون برمیگردونه.

Nima3D

Registered User
لایک‌ها
0
يه سوال
verification دو نوع هست، نوع اولیه و تقریبا اجباری برای اکانت و شناخته شدن شما در جهان، نوع دوم نیز برای آدرس هست.

verify کردن اولیه بستگی به کشور دارد، اکانت آمریکا و کشور های مشابه با کارت اعتباری verify قبول نمی کنند و حساب بانکی آمریکایی از شما می خواهد (تا مطمئن شود که شما از آدرس آمریکا هستید).
اکثر کشورهای دیگر دنیا credit card را به عنوان وسیله verify کردن قبول می کنند، چون حتی اگر آدرس واقعی نباشد شما در بانک یک حساب بانکی متصل به کارت و مشخصات واقعی (کپی شناسنامه و عکس) دارید.

(حالا بگذریم که خیلی از دوستان با Vcc این کار را می کنند و بعد از انقضا یا بولکه شدن کارت مجازی به PayPal پیام فرستاده می شود و آن ها هم لیمیت می کنند یا درخواست verification مجدد می کنند )

ضمنا در نظر داشته که بعد از مشکوک شدن و لیمیت شدن، نوع verification برای آدرس را خودشان تعیین می کنند، برخی ارسال اسناد (شناسنامه، billing برق و آب و ...) می خواهند، در برخی موارد هم فقط verification با تلفن می خواهند.

در مورد verify کردن با VCC و حساب بانکی دیگران هم که این میشه دور زدن verification، یعنی شما حقیقتا verify نشدید و به عنوان دارنده یک اکانت PayPal با ریسک بالا هستید، پس باید ترسید که با اکانت شما رابطه تجاری یا معامله کرد!

Last edited:

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
دوستان . ميخواستم بدونم كه اگر من يك كارت اعتباري مثل اين

http://www.fnxcard.com/?page=virtual_mastercard

بگيرم كه گفته شده متصل به حساب بانكيه ميتونم يك اكانت پي پل داشت باشم؟

ممنون

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
از این سایت سوال کردم گفت نمیشه حساب بانکی آمریکا را به پیپال سوئیس وصل کرد
http://www.paypalvcc.com/

من که جواب شمارو دادم!

verification دو نوع هست، نوع اولیه و تقریبا اجباری برای اکانت و شناخته شدن شما در جهان، نوع دوم نیز برای آدرس هست.

verify کردن اولیه بستگی به کشور دارد، اکانت آمریکا و کشور های مشابه با کارت اعتباری verify قبول نمی کنند و حساب بانکی آمریکایی از شما می خواهد (تا مطمئن شود که شما از آدرس آمریکا هستید).
اکثر کشورهای دیگر دنیا credit card را به عنوان وسیله verify کردن قبول می کنند، چون حتی اگر آدرس واقعی نباشد شما در بانک یک حساب بانکی متصل به کارت و مشخصات واقعی (کپی شناسنامه و عکس) دارید.

(حالا بگذریم که خیلی از دوستان با Vcc این کار را می کنند و بعد از انقضا یا بولکه شدن کارت مجازی به PayPal پیام فرستاده می شود و آن ها هم لیمیت می کنند یا درخواست verification مجدد می کنند )

ضمنا در نظر داشته که بعد از مشکوک شدن و لیمیت شدن، نوع verification برای آدرس را خودشان تعیین می کنند، برخی ارسال اسناد (شناسنامه، billing برق و آب و ...) می خواهند، در برخی موارد هم فقط verification با تلفن می خواهند.

در مورد verify کردن با VCC و حساب بانکی دیگران هم که این میشه دور زدن verification، یعنی شما حقیقتا verify نشدید و به عنوان دارنده یک اکانت PayPal با ریسک بالا هستید، پس باید ترسید که با اکانت شما رابطه تجاری یا معامله کرد!

این حرفی که زدید رو میتونید ثابت کنید؟ منبعی لینکی چیزی؟

من همون پست اول گفتم با این روش شما دارید verification رو دور میزنید و بعدا هم ممکنه لیمیت شه و لیمیت هم بشه من کاری نمیتونم بکنم. حالا دیگه نمیدونم جریان چیه یه سری اومدن تو تاپیک فروش من اخطار میدن به بقیه و همون چیزایی که خودم گفتم رو هی تکرار میکنند !!:blink:

دوستان . ميخواستم بدونم كه اگر من يك كارت اعتباري مثل اين

http://www.fnxcard.com/?page=virtual_mastercard

بگيرم كه گفته شده متصل به حساب بانكيه ميتونم يك اكانت پي پل داشت باشم؟

ممنون

شما سوالت رو تو تاپیک پیپال مطرح کن! اونم نه تو تاپیک خرید و فروش دلار! تو تاپیک مشکلات و .... پیپال

mst_ab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی اکانت پی پال داره سریعاً به من خبر بده، یه مناقصه از یک سایت خارجی بردم ، حالا پولشو میخواد به پی پال بریزه Deleted by Admin

Last edited:

smahdis

Registered User
لایک‌ها
1,372
آقا یه سئوال:

من بار ها و بارها مطالب راحع به پی پل رو خوندم و همیشه گیج شدم و چیزی نفهمیدم. بس که این قضیه اش پیچیده و عجیبه....

اما یه سئوال:

اگر ایران رو از تحریم در بیارن آیا مشکلات واقعا حل میشه؟ میشه به سادگی یه حساب پی پل داشت بدون هیچ گونه دردسری؟ یعنی دیگه دردسرها تموم میشه؟

بالا