برگزیده های پرشین تولز

اکانت پیپل

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
سلام
میخوام یه سایت فروش راه بندازم نیاز به یکی دارم که یه اکانت پیپل برام درست کنه
کار خاصی هم ندارم فقط یه دکمه بای میسازم و چند تا گزینه مربوط به شاپ رو تنظیم میکنم(خریدی باهاش انجام نمیدم تا مشکلی پیش بیاد) فقط در صورتی که اکانت لیمیت شد(شاید فقط موقع برداشت) که باز بعیده میخوام بشه از لیمیت در آورد همین!!
البته اگر یکی شارج بک هم بکنه فکر کنم باید یکسری کارا انجام بشه درست نمی دونم ولی اونو هم انجام بده هر چند چیزه چیزی قرار نیست فروخته بشه نرم افزار هست
چون نمیخوام ریسک کنم
اگر کسی می تونه کمک کنه بگه

در ضمن این سوال هم اگه جواب بدین ممنون جاش اینجا نیست ولی دیگه تاپیک نزنم
پیپل هند دارم لیمیت شده موقع کش اوت میشه بانک آمریکا داد حالا اسامی صاحب بانک با پیپ ل باید یکی باشه؟ چون توی اکانت دیدم یه گزینه واسه نام هم داشت
منظورم تو عکس مشخصه
اگه یکی نباشه چی میشه؟
1.JPG

اگه کسی میتونه پیپل رو ساپورت کنه هزینه یا درصدی که میخواد رو هم بگه
با تشکر

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
برای فروش اینترنتی بهتر این هست که از یکی از شرکت های ارایه دهنده خدمات گیت وی پرداخت که ارسال به پی پال هم دارن استفاده کنید.

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
برای فروش اینترنتی بهتر این هست که از یکی از شرکت های ارایه دهنده خدمات گیت وی پرداخت که ارسال به پی پال هم دارن استفاده کنید.

ممنون ولی بهترینشون plimus هست که 75 سنت میگیره که بازم با ایران مشکل داره یه دفعه زنگ بزنه به اطلاعتی که دادم اکانت رو ببینده چی؟
در ثانی من هدفم فروش بالا ولی قیمت پایین هست 75 سنت نسبت به 30 40 سنت زیاده
شاید قیمت فروش رو 1 دلار یا نهایت 2 دلار میخوام بزارم. البته دوستان اینو بگم که نرم افزار یه مثال هست پس نگین 1 دلار یا 2 دلار کمه یا زیاده.

آخرین راه رو پلیوس میزارم ولی تا جایی که بشه همین پیپل بهتره.
در ضمن پلیوس در مقابل شارژ بک چیکار میکنه؟

ممنون از راهنماییون

ادیت
پلیمیوس هم پرید که
http://209.85.129.132/search?q=cach...s+call+me&cd=7&hl=en&ct=clnk&client=firefox-a
وقتی زنگ بزنن...

they called me and aproved the order now if second order they will call me again?
they will call one first orders and dont call you all the time .

Last edited:

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
ممنون ولی بهترینشون plimus هست که 75 سنت میگیره که بازم با ایران مشکل داره یه دفعه زنگ بزنه به اطلاعتی که دادم اکانت رو ببینده چی؟
در ثانی من هدفم فروش بالا ولی قیمت پایین هست 75 سنت نسبت به 30 40 سنت زیاده
شاید قیمت فروش رو 1 دلار یا نهایت 2 دلار میخوام بزارم. البته دوستان اینو بگم که نرم افزار یه مثال هست پس نگین 1 دلار یا 2 دلار کمه یا زیاده.

آخرین راه رو پلیوس میزارم ولی تا جایی که بشه همین پیپل بهتره.
در ضمن پلیوس در مقابل شارژ بک چیکار میکنه؟

ممنون از راهنماییون

ادیت
پلیمیوس هم پرید که
http://209.85.129.132/search?q=cach...s+call+me&cd=7&hl=en&ct=clnk&client=firefox-a
وقتی زنگ بزنن...

اگه محصولی که میخوای بفروشی قیمتش پایین و مشتری زیاد با پی پال مشکل پیدا میکنی از این جهت که شارژ بکها با خریدهایی که از اکانت دزدی انجام میشه و پی پال به شما گیر میده زیاد میشه و وقت زیادی ازت میگیره با پلیموس کار کنی خیلی راحتتری چون مدیریت تمام اینکارا دست خودشون و شما فقط سر ماه برداشته انجام میدی برای حل مشکل تلفنم می تونی شماره تلفن اسکایپ بگیری زنگم زدن میتونی جواب بدی.

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ممنون ولی بهترینشون plimus هست که 75 سنت میگیره که بازم با ایران مشکل داره

خوب با شرکت هایی کار کنید که با ایران مشکل ندارند. به نظر من پلیموس بهترین نیست. از بهترین هاست.

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
اگه محصولی که میخوای بفروشی قیمتش پایین و مشتری زیاد با پی پال مشکل پیدا میکنی از این جهت که شارژ بکها با خریدهایی که از اکانت دزدی انجام میشه و پی پال به شما گیر میده زیاد میشه و وقت زیادی ازت میگیره با پلیموس کار کنی خیلی راحتتری چون مدیریت تمام اینکارا دست خودشون و شما فقط سر ماه برداشته انجام میدی برای حل مشکل تلفنم می تونی شماره تلفن اسکایپ بگیری زنگم زدن میتونی جواب بدی.

اگه قیمت پایین باشه چرا بیشتر میشه؟

پلیوس اگه شارژ بک رخ بده به منم میگه؟ تا مثال کد رجیسترش رو بردارم از دیتا بیسم؟

یا اینقدر حساسیت به خرج میده تا دیگه شارژ بکی رخ نده چون مثل اینکه زنگ میزنه به خریدارها

میشه در مورد اسکایپ هم توضیح بدین؟
شماره ثابت میده؟
هزینش؟
میشه فقط موقع برداشت ثبت کنم بعد که زنگ زدن حذفش کنم؟

Last edited:

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
خوب با شرکت هایی کار کنید که با ایران مشکل ندارند. به نظر من پلیموس بهترین نیست. از بهترین هاست.

ایران رو هر جا گشتم فقط یه جا قبول میکرد اونم فقط پیپل و مانی بوکرز رو ارائه میداد و 1 دلار فی غیر از خود پیپل اعمال میکرد که نسبت به پلیمیوس بدتره .
خوبی پلیمیوس اینه که با پیپل سروکار ندارین تا موقع برداشت اونم میشه پیپل یکی از بچه های اینجا رو بدیم
فقط تلفن مشکل بود که دوستمون راهنمایی خوبی کردن
با تشکر

Last edited:

Nima3D

Registered User
لایک‌ها
0
ایرای رو هر جا گشتم فقط یه جا قبول میکرد اونم فقط پیپل و مانی بوکرز رو ارائه میداد و 1 دلار فی غیر از خود پیپل اعمال میکرد که نسبت به پلیمیوس بدتره .
خوبی پلیمیوس اینه که با پیپل سروکار ندارین تا موقع برداشت اونم میشه پیپل یکی از بچه های اینجا رو بدیم
با تشکر

از نظر من plimus یکی از سخت گیر ترین گذرگاه های خرید هست، مثلا برای اکثر خرید ها و مخصوصا خرید های اول افراد از این گذرگاه، حتما باید به شکل تلفنی تا 24 ساعت با خریدار تماس بگیرند تا او را تایید کند! (من از دید خریدار دارم صحبت می کنم) خیلی برایم سخت هست که مثلا چند صد دلار کالا یا خدمات از جایی توسط plimus خرید کنم و سپس باید 24 ساعت منتظر بمانم تا آن ها با من تماس بگیرند و خرید را تایید کنند!

به خاطر همین دردسر ها و کنسل شدن های پرداخت های من توسط plimus (با ویزا کارت رسمی خودم) هرگز از این گذرگاه خرید نمی کنم، مگر اینکه واقعا ناچار باشم.

درست هست که این تایید باعث ایجاد امنیت بیشتر می شود،ولی شما باید به فکر مشتری های خود هم باشید؛ مخصوصا اگر از ایران هم هستند.
در یک کلام plimus و 2CheckOut برای ایرانی ها بد ترین انتخاب هستند.

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ایران رو هر جا گشتم فقط یه جا قبول میکرد اونم فقط پیپل و مانی بوکرز رو ارائه میداد و 1 دلار فی غیر از خود پیپل اعمال میکرد که نسبت به پلیمیوس بدتره .
با تشکر

از خدمات شرکت هلندی Avangate.com استفاده کنید. درصدی که برای خودش می گیره کمتر از پلیموس هست.
از نظر امکانات هم چیزی از پلیموس کم نداره. در ضمن پولتون رو با چک هم به آدرستون می فرسته.

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
از خدمات شرکت هلندی Avangate.com استفاده کنید. درصدی که برای خودش می گیره کمتر از پلیموس هست.
از نظر امکانات هم چیزی از پلیموس کم نداره. در ضمن پولتون رو با چک هم به آدرستون می فرسته.

من اینجا دو بار ساختم قبلا ایمیلی که دفعه دوم اومد جالبه ببین قسمت بلد شده جالبتره البته من بلدش کردما

Hello Mojtaba,

How are you doing? You are back again.

This time you were opened an account it was an automatic function of our system, you may see our Control Panel features, but again, we can not process your transactions. I am very sorry, but our low doesn’t allow transferring the money to any payment destinations of your country.

Let me know how I can be helpful for you.​

اینا هم مارو قبول ندارن :دی
من خیلی وقته دنبال یه جای خوب هستم اما....

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
از نظر من plimus یکی از سخت گیر ترین گذرگاه های خرید هست، مثلا برای اکثر خرید ها و مخصوصا خرید های اول افراد از این گذرگاه، حتما باید به شکل تلفنی تا 24 ساعت با خریدار تماس بگیرند تا او را تایید کند! (من از دید خریدار دارم صحبت می کنم) خیلی برایم سخت هست که مثلا چند صد دلار کالا یا خدمات از جایی توسط plimus خرید کنم و سپس باید 24 ساعت منتظر بمانم تا آن ها با من تماس بگیرند و خرید را تایید کنند!

به خاطر همین دردسر ها و کنسل شدن های پرداخت های من توسط plimus (با ویزا کارت رسمی خودم) هرگز از این گذرگاه خرید نمی کنم، مگر اینکه واقعا ناچار باشم.

درست هست که این تایید باعث ایجاد امنیت بیشتر می شود،ولی شما باید به فکر مشتری های خود هم باشید؛ مخصوصا اگر از ایران هم هستند.
در یک کلام plimus و 2CheckOut برای ایرانی ها بد ترین انتخاب هستند.

مشتری ها از ایران نیستن
به ظرم سختگیری واسه ایجاد امنیت بهتره
حالا اگه طرف گوشی رو بر نداره چی میشه؟
بعدا تماس میگیرن؟
رباته چی میگه پشت تلفن؟
به چه زبونی حرف میزنه طرف ندونه چی میگه نباید خرید کنه:دی؟

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من اینجا دو بار ساختم قبلا ایمیلی که دفعه دوم اومد جالبه ببین قسمت بلد شده جالبتره البته من بلدش کردما

Hello Mojtaba,

How are you doing? You are back again.

This time you were opened an account it was an automatic function of our system, you may see our Control Panel features, but again, we can not process your transactions. I am very sorry, but our low doesn’t allow transferring the money to any payment destinations of your country.

Let me know how I can be helpful for you.​

اینا هم مارو قبول ندارن :دی
من خیلی وقته دنبال یه جای خوب هستم اما....

پس این هم فرت شد؟

شرکت FastSpring.com چی؟ این یکی هم تا چند ماه پیش با ایران مشکل نداشت.
این رو امتحان کردید؟

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
پس این هم فرت شد؟

شرکت FastSpring.com چی؟ این یکی هم تا چند ماه پیش با ایران مشکل نداشت.
این رو امتحان کردید؟

اینو امتحان نکرده بودم توی لیست هست
ایمیل زدم ببینم جواب چی میدن

در ضمن یکی بگه خلاصه این چیه؟
یعنی شارژ بک هم بشه خودشون تابانشو میدن؟ درصد هم که کمتر
اقا دمت چیز سایت خوبیه
فقط خدا کنه جواب ایمیل هم خوب باشه

How much does the FastSpring service cost?

You have the option to select to pay either 8.9% flat or 5.9% plus $.95 per transaction. During sign-up, specify in the comments field which pricing option you prefer; the default otherwise assumed is 8.9%. It's risk-free to sign up and use FastSpring. There are no sign-up, setup, or "special" add-on or hidden fees. You are not locked into a contract term and there is no exclusivity. Pricing includes merchant processing fees, fraud protection, tax and chargeback management, Dedicated Account Manager, etc.​

ایمیل رو زدم به دفتر آمریکاشون

Contact FastSpring
Santa Barbara CourthouseCorporate Headquarters

11 W. Victoria Street
Suite 207A
Santa Barbara, CA 93101
1-877-327-8914

email [email protected]
Contact FastSpring AsiaEuropean Office

The Meridian
4 Copthall House, Station Square
Coventry, West Midlands CV1 2FL
England
020 3287 1746
Contact FastSpring AsiaAsian Office

207-209, Winland International Finance Center
No.7, Financial Street
Xicheng District, Beijing 100140
China
Driving Directions to Corporate Headquarters

From Los Angeles
Take US-101 North - go 95 mi
Take the Carrillo St exit - go 0.2 mi
Turn right at W Carrillo St - go 0.4 mi
Turn left at State St - go 0.3 mi
Turn left at W Victoria St - go 82 ft
Arrive at 11 W Victoria St
Santa Barbara, CA 93101

جوابشو همین جا میزارم تا دوستان دیگه هم متوجه بشم
تا اونموقع بای

تشکر مجدد به خاطر معرفی این سایت

Last edited:

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اقا دمت چیز سایت خوبیه
فقط خدا کنه جواب ایمیل هم خوب باشه

خواهش می کنم. قابلی نداشت.
امیدوارم ایران رو قبول کنه و مثل شرکت های دیگه نشه که تا چند ماه قبل ایران رو قبول داشتند ولی الان ...

من خودم چند ماه پیش، یکی دو ماه از Avangate استفاده کردم. با ایران مشکل نداشت.

راستی شرکت postbox-inc.com از سرویس های FastSpring استفاده می کنه. یه نگاه بندازید بد نیست.

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
خواهش می کنم. قابلی نداشت.
امیدوارم ایران رو قبول کنه و مثل شرکت های دیگه نشه که تا چند ماه قبل ایران رو قبول داشتند ولی الان ...

من خودم چند ماه پیش، یکی دو ماه از Avangate استفاده کردم. با ایران مشکل نداشت.

راستی شرکت postbox-inc.com از سرویس های FastSpring استفاده می کنه. یه نگاه بندازید بد نیست.

ممنون دیدم
امکانات و فی خوبه واقعا ببینیم چی میشه

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
بدون شرح

Unfortunately we cannot work with you.

Ken White
Chief Customer Service Officer
FastSpring
Email: [email protected]

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
یکی این متن رو لطفا ترجمه کنه میخوام سند کنم براشون

سلام
ما یه شرکت هستیم که در ایران نیز نمایندگی داریم . نماینده ما در ایران چندی قبل از شما در زمینه استفاده از سرویسهای شما سوالی پرسیدن مبنی بر اینکه آیا امکان استفاده از سرویس های شما برای ایرانی ها وجود دارد که در پاسخ جواب منفی شنیدند
حال سوال ما این است که در صورتی که نمایندگان ما در ایران به اکانت ما با آی پی ایران وارد شوند امکان بسته شدن اکانت ما وجود خواهد داشت چون نمایندگان ما در کشورهای مختلف با آی پی های مختلف باید قادر به ورود به بخش مدیریت باشند آیا در سیستم شما نسبت به آی پی هایی که وارد می شوند حساسیتی وجود دارد؟
در ضمن دفتر ما در ایران آیا امکان برداشت پول به بانک های ایران را دارند؟

با تشکر مدیریت شرکت softmarket

"یه شرکتی که میشناسین هم بگین خوبه":دی
بجای softmarket

به نظرتون تابلو هست؟دارم خالی می بندم؟
آدم رو به دروغ وا میدارند:دی

Last edited:

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
متاسفانه اوضاع خیلی بدی شده.

من چند ماه پیش نرم افزاری رو که از طریق Avangate می فروختم، کلا به یک شرکت دیگه واگذار کردم. یه مدتیه با این شرکت ها سر و کار ندارم. البته موقتیه. چون الان چند نرم افزار رو به صورت رایگان منتشر کرده ام و روی یک نرم افزار دیگه دارم کار می کنم که رایگان نخواهد بود.

گزینه دیگری که الان به ذهنم رسید، شرکت آلمانی http://www.cleverbridge.com هست. از این شرکت سوال کردید که به ایران خدمات می دهد یا خیر؟

راستی اینا چرا همچین می کنند؟ اگر به ایران خدمات نمی دهند خوب اسم ایران رو مثل پلیموس از لیستشون خذف کنن.

بالا