برگزیده های پرشین تولز

اکانت پی پال وریفای شده چقدر میارزه؟

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
اکانت از کشور هند به محض لیمیت شدن بشه مدارک واقعی ارائه داد یوتیلیتی و ... تضمینی.

چقدر حاضرید براش پرداخت کنید؟ با ip آمریکا هم کانکت میشید البته اختصاصی و مشکلی پیش نمیاد که البته مشکل پیش بیاد مدرک موجوده :)

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
اکانت از کشور هند به محض لیمیت شدن بشه مدارک واقعی ارائه داد یوتیلیتی و ... تضمینی.

چقدر حاضرید براش پرداخت کنید؟ با ip آمریکا هم کانکت میشید البته اختصاصی و مشکلی پیش نمیاد که البته مشکل پیش بیاد مدرک موجوده :)
30 تومن . ( البته من خریدار نیستم )

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745

من ازت خریدارم. قیمت هم خودت پی ام کن یه جوری باشه که کار منم راه بیوفته ;)
البته به شرط ارائه مدرک هایی که برای لیمیت در آوردن لازمه :}

Last edited:

dargharnn21

Registered User
لایک‌ها
6
منم یک اکانت میخوام البته اگه به اسم خودم بشه باز کنی

و قیمتش هم مناسب باشه از طریق پیغام خصوصی جواب

بده لطفا یا همین جا که ایابه اسم خودم هم می شه باز کنی

و وریفای بشه ؟

shekari007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم یک اکانت میخوام البته اگه به اسم خودم بشه باز کنی

و قیمتش هم مناسب باشه از طریق پیغام خصوصی جواب

بده لطفا یا همین جا که ایابه اسم خودم هم می شه باز کنی

و وریفای بشه ؟
با يه كارت اعتباري مي شه با نام خودتونم بگيريد

من خودم همين جوري كردم

ولي درباره ادرس نمي تونم چيزي بگم

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

الان هندوستان علاوه بر کارت اعتباری حساب بانکی میخواد و عملا دیگه نمیشه داکیومنت ویرایش شده براش فرستاد یعنی اکانت که لیمیت شد تا قبل از ادد کردن حساب بانکی غیر ممکن هست
الان من اکانت روی حساب بانکی المان دارم با وجود اینکه همه چی معتبر و ولید هست پدر رو در آوردن تا کانفیرم کردن

اکانت وریفای شده قیمت های متفاوتی داره و توی اینترنت میشه پیدا کرد من از 8 هزار تومان دیدم تا 150 هزار تومان
من اکانت وریفای شده رو + IP سه ماهه میدم 65 تومن
اکانت همراه با تراکنش 300- 400$ رو + IP اختصاصی سه ماهه = 85 تومن

اگه کسی IP رو خودش برام بفرسته قیمت 15 هزار تومان از مبلغ کم میشه
هرکسی شرایط خاص خودش و خدمات منحصر خودش رو داره واسه همین نمیشه گفت کدوم قیمت مناسب هست من کل اکانت ها رو 30 روز گارانتی میکنم در صورت لیمت شدن یه اکانت صفر دیگه میدم با موجودی داخلش

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
اصلا داشتن پیپال با این همه دردسر ارزش داره ؟!

f7love

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
من اکانت verified USA رو میدم 100 تومن. بدون حساب بانکی و ... 1 کارت هم بهش اضاقه میکنم که فقط جنبه verify داره.
اگه خواستین به اسم خودتون باز میکنم. USA verified
اول اکانت رو بهتون میدم بعدش پول رو میگیرم.

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
عزيز من كه اونو 26 تومن مي دم هر چند تا خواستي

وريفاي شده خودشم با 1 ماه وي پي ان اختصاصي

البته بدون ارئه مدارك

و فك كنم شما هم بدون ارئه مدارك مي دين

با سپاس

ATMSeller

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان

1-من اکانت india با حساب بانکی + vcc + bank statement + cc statement + proof of address + driver licence رو میدم 100 تومن که دیگه هیچ وقت مشکل لیمیت پیش نیاد براتون و اگر هم احیاناً لیمیت شد با مدارکی که در بالا گفتم ارائه میدم در عرض 1 روز از لیمیت در بیارید.

2-اکانت paypal US با کردیت کارت یا همون vcc به علاوه حساب بانکی(که بر وریفی کردن پی پال آمریکا حتما باید استفاده بشه) برای فول وریفی کردن حسابتون 35$

ID: alexinead1
email : [email protected]

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام خدمت دوستان

1-من اکانت india با حساب بانکی + vcc + bank statement + cc statement + proof of address + driver licence رو میدم 100 تومن که دیگه هیچ وقت مشکل لیمیت پیش نیاد براتون و اگر هم احیاناً لیمیت شد با مدارکی که در بالا گفتم ارائه میدم در عرض 1 روز از لیمیت در بیارید.

2-اکانت paypal US با کردیت کارت یا همون vcc به علاوه حساب بانکی(که بر وریفی کردن پی پال آمریکا حتما باید استفاده بشه) برای فول وریفی کردن حسابتون 35$

این اکانت به اسم یه نفر دیگه خواهد بود؟ چه تضمینی هست که اون فرد بعد از یه مدتی ادعای تملک حساب را نکنه؟

atropat

Registered User
لایک‌ها
2

لطفا قیمت پیشنهادی برام PM کنین

d_ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
تا جایی که من میدونم : 1 عدد VCC میشه 6 دلار E-gold یعنی به عبارتی: 6x720 t =4320 Toman و بقیه اش هم کار Photoshop هست....که Sample هاش تو گوگل ریخته....نکته اینه که :verify your address که به شما یک عدد نامه به همراه Code داده میشه که از LIMIT در بیاد اصل قضیه است که کار هر کسی نیست الا اینکه تو همون کشور آدرس پستی Valid داشته باشید...

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
با سلام خدمت دوستان

کل مدارک رو میدید ؟
یعنی میدید به خودمون یا اینکه نه ، کاراش انجام شده و آماده استفاده هست ؟
من اگه فقط این مدارک رو بخوام بدون vcc چند باهام حساب می کنید ؟!

بالا