برگزیده های پرشین تولز

اکسپریا ارک

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
سلام .
اقا یه اکسپریا هست برا فروش یکی گفته یه امار بگیر ببین چند ور میدارن .
اگه قیمت که میگید به طرف میگم خواست، میفروشه.
عکساشم میزارم.

david_violaw

Registered User
لایک‌ها
1,028
از 650 تا نهایت 780 بشتگی به تمیزیش داره!

milad_milad

Registered User
لایک‌ها
21
از 650 تا نهایت 780 بشتگی به تمیزیش داره!

ارک از 650 تا 780؟؟:blink: عزیز چطوری حساب کردی که به این قیمت رسیدی،عزیز اگه کسی رو سراغ داری که ارک رو اینقدر میخره لطفآ به من معرفی کنی باهاش معامله داشته باشم:D

mohammeds

Registered User
لایک‌ها
55
ارک از 650 تا 780؟؟:blink: عزیز چطوری حساب کردی که به این قیمت رسیدی،عزیز اگه کسی رو سراغ داری که ارک رو اینقدر میخره لطفآ به من معرفی کنی باهاش معامله داشته باشم:D
فکر مبکنم با آرک اس اشتباه گرفته بودن

mehdi bieber

Registered User
لایک‌ها
183
راست میگه کی میخره چند روزه ی گوشی میخوام بفروشم مشتری خوب میخوام کسی هست اشناکنین منو باایشون ی گوشی سولا دارم 800 تا 1 میلیون معامله میشه من 900 میدم کاملا عادلانه :D

nihilnigritude

Registered User
لایک‌ها
42
مغازه دار آرک تمیز باشه الان حداقل 650 برمیداره با این تعاریفی دوستان میکنن همون ببری به مغازه دار بفروشی بهتره ;)
یه آرک اس هفته پیش به مغازه دار دادم 670 ترک سنسور هم داشت دکمه هاشم رنگ پریدگی داشت! جلو روم همونو 710 تومن فروخت !
قابل توجه دوستانی که تاحالا با آرک و آرک اس کار نکردن : هیچ فرقی این 2مدل باهم ندارن فقط یه حربه ی بازاریابی بود این S شما با یه روت کردن میتونی فرکانس آرکو مثه Arc S کنی و یا حتی بیشتر، تو بازار هم تفاوت قیمتش نهایت 20تومنه

mehdi bieber

Registered User
لایک‌ها
183
مغازه دار آرک تمیز باشه الان حداقل 650 برمیداره با این تعاریفی دوستان میکنن همون ببری به مغازه دار بفروشی بهتره ;)
یه آرک اس هفته پیش به مغازه دار دادم 670 ترک سنسور هم داشت دکمه هاشم رنگ پریدگی داشت! جلو روم همونو 710 تومن فروخت !
قابل توجه دوستانی که تاحالا با آرک و آرک اس کار نکردن : هیچ فرقی این 2مدل باهم ندارن فقط یه حربه ی بازاریابی بود این S شما با یه روت کردن میتونی فرکانس آرکو مثه Arc S کنی و یا حتی بیشتر، تو بازار هم تفاوت قیمتش نهایت 20تومنه

داداش سی پی یو ارک اس بیشتره حساب نمیاد>

milad_milad

Registered User
لایک‌ها
21

ممنون دوست گلم که اسباب خنده ی امروز ما رو فراهم کردین و باعث شادی روحمون شدین،با تشکر

nihilnigritude

Registered User
لایک‌ها
42
داداش سی پی یو ارک اس بیشتره حساب نمیاد>

شما میدونی فرکانس سی پی یو چیه؟ سخت افزار هر دو مدل کاملا مشابه هست فقط فرکانس آرک اس 400mhz بالاتر ست شده که با روت کردن و نصب یه برنامه مثل setcpu میتونی فرکانس سی پی یو آرکو هم به همین میزان یا بیشتر بالا ببری

ممنون دوست گلم که اسباب خنده ی امروز ما رو فراهم کردین و باعث شادی روحمون شدین،با تشکر

شمام انگار فقط رو کاغذ این دو مدلو مقایسه کردی
اگه تفاوت دیگه ای جز چیزی که بالا گفتم دارن بفرمایید ما هم استفاده کنیم کاربر شاد انجمن!

بالا