برگزیده های پرشین تولز

اگر خر باربر بوديم كه رفتيم . اگر مهربان بوديم كه رفتيم

M@fia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خوب ديگه :) من چند روز ديگه واسه يه سالشايدم چند سال از اينجا ميرم :rolleyes: يعني كلان از اينترنت ميرم :blush: ديگه امتاحانات سكيل و تيزهوشان مرحله يك و دو ( شباهت سيكل با تيزهوشانو دقت كرديد ) :cool:
خوب ديگه ! اگه خوبي كرديم ( خوبي كن رو نه ها ) ببخشيد ! عمدي نبوده ! اگه لطفي كرديم باور كنيد دست خودم نبوده ! از دستم در رفته :eek: ميخواستم قبل از اينكه برم شماره چند نفر از شماها رو بگيرم :blush: راستش يه بار احسانو تو اوتوبوس ديدم پياده شدم شماره اوتوبوسو برداشتم اما نميدونم باهاش چي كار كنم ! موبايل احسانو از كجاش پيدا كنم !؟ :happy: اگه امي و مملي رضا و احسان موبايلشونو بدن خوبه ! كامرانو بلكي هم بدن ! فتو كپي هم بده ! :blink: همه بديد به پيغام خصوصي خلاصه ! نداديد هم به فلانجام :blush: :blink: دلم براتون فكر كنم تنگ بشه ! ( دلم گشاده به اين راحتيا تنگ نميشه :p ) راستي شما هم دلتون برام تنگ ميشه ! مگه نه !؟ ( همه با هم : نه ! )

;)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از M@fia :
خوب ديگه :) من چند روز ديگه واسه يه سالشايدم چند سال از اينجا ميرم :rolleyes: يعني كلان از اينترنت ميرم :blush: ديگه امتاحانات سكيل و تيزهوشان مرحله يك و دو ( شباهت سيكل با تيزهوشانو دقت كرديد ) :cool:
خوب ديگه ! اگه خوبي كرديم ( خوبي كن رو نه ها ) ببخشيد ! عمدي نبوده ! اگه لطفي كرديم باور كنيد دست خودم نبوده ! از دستم در رفته :eek: ميخواستم قبل از اينكه برم شماره چند نفر از شماها رو بگيرم :blush: راستش يه بار احسانو تو اوتوبوس ديدم پياده شدم شماره اوتوبوسو برداشتم اما نميدونم باهاش چي كار كنم ! موبايل احسانو از كجاش پيدا كنم !؟ :happy: اگه امي و مملي رضا و احسان موبايلشونو بدن خوبه ! كامرانو بلكي هم بدن ! فتو كپي هم بده ! :blink: همه بديد به پيغام خصوصي خلاصه ! نداديد هم به فلانجام :blush: :blink: دلم براتون فكر كنم تنگ بشه ! ( دلم گشاده به اين راحتيا تنگ نميشه :p ) راستي شما هم دلتون برام تنگ ميشه ! مگه نه !؟ ( همه با هم : نه ! )

;)
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:
حکت کردن مافیا؟؟؟ :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:
اینجوری بی مقدمه مگی ممکنه بعضی ها از ****انفاکتوس کنن!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
ببین چی مد کردی کاکو! دیگه هرکی دو روز نمیخواد آنلاین شه میاد تاپیک خداحافظی میزنه :lol:
لطفا آخر و عاقبت این تاپیک رو خراب نکنید و بحث رو ادامه ندید

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

;)
جون تو اصلا ناراحتم داري ميري :blink:
فروم به دونفر وابستس: تو و هومن :D

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از fotocopy :
جون تو اصلا ناراحتم داري ميري :blink:
فروم به دونفر وابستس: تو و هومن :D
اي بابا همه كه دارن ميرن
خدا آخر و عاقبت پي تي رو به خير كنه

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
خدايي دلم گرفت :(

M@fia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
احسان اين دفعه بخدا دارم ميرم ! تو حرف آدم حاليت نميشه !؟ آقا دلم واسه همه تنگ ميشه ! از هومن گرفته تا احسان ! خاطرات قديمي خوبيو با بعضي دوستان دارم ! مثل آقاي سجادي ! آقا يادش بخير ! احسان ميخواست شما رو با رابرت دنيرو فاميل كنه ! از اخر دختر رابرت دنيرو رو گرفتيد ديگه !؟ فريد دلم برات تنگ ميشه ! مخصوصا اون بي مرامي هات ! آقا يادش بخير ! ميخواستم اينجا ايدي بسازم به اين شايان و فريد التماس ميكردم يكي از ايميلهاتونو بديد من بگم كد اكتيو ساز ايدي بياد اونجا ! بعد ميگفتن !؟ واسه چي !؟ يه كم توضيح بده ! نميفهمم ! البته فريد يه پروكسي باحال بهم داد ايولش ! مهرداد هم كه چاكرشم هستيم ! علي جون فكر كنم اولين آشناييمون در رابطه با بازي مافيا بود ! نه !؟ كاكو بيا رو بوسي ! ( صداي شترق )
پارسا : چرا لبمو بوس كردي !؟
كاكو : ا.... لبت بود !؟

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از M@fia :
احسان اين دفعه بخدا دارم ميرم ! تو حرف آدم حاليت نميشه !؟ آقا دلم واسه همه تنگ ميشه ! از هومن گرفته تا احسان ! خاطرات قديمي خوبيو با بعضي دوستان دارم ! مثل آقاي سجادي ! آقا يادش بخير ! احسان ميخواست شما رو با رابرت دنيرو فاميل كنه ! از اخر دختر رابرت دنيرو رو گرفتيد ديگه !؟ فريد دلم برات تنگ ميشه ! مخصوصا اون بي مرامي هات ! آقا يادش بخير ! ميخواستم اينجا ايدي بسازم به اين شايان و فريد التماس ميكردم يكي از ايميلهاتونو بديد من بگم كد اكتيو ساز ايدي بياد اونجا ! بعد ميگفتن !؟ واسه چي !؟ يه كم توضيح بده ! نميفهمم ! البته فريد يه پروكسي باحال بهم داد ايولش ! مهرداد هم كه چاكرشم هستيم ! علي جون فكر كنم اولين آشناييمون در رابطه با بازي مافيا بود ! نه !؟ كاكو بيا رو بوسي ! ( صداي شترق )
پارسا : چرا لبمو بوس كردي !؟
كاكو : ا.... لبت بود !؟
من هم كه اينجا نقش بسيار مفيد هويج رو بازي ميكنم. :blink: :blink: :blink:

M@fia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اين نقش تو خيلي كليديه ! اگه نقش تو نباشه بقيه ارزش فتوكپيو اينا رو درك نميكنن ! سعيد راستش يه چيزي ! اون اوايل كه تو اومدي من از سايت رفته بودم ! اما چون سنت تو حدوداي من بود همه خيال ميكردن ( كيو گفتم ؟) كه تو مني و وقتي خودم اومدم كم كم حاليشون شد نه بابا ! من اين سعادتو ندارم جاي بزرگواري مثل تو باشم !

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اختيار داري.راستي اون اوايل بخاطر من رفتي؟خوب ميگفتي من ميرفتم.راستشو بخواي ككله فوروم به من مسكوكن.اين داش كاكو كه فكر ميكنه ما مهرداديم.برقيه هم كه شايد يه فكرهاي ديگه ميكنن.راستي كاكو دارم شوخي ميكنم ها ناراحت نشي.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من نميگم دوست ندارم كسي بره چون دروغ گفتم....
ولي دوست ندارن پارسا بره. دلايلشم زياده. يكيش همين شوخي هاي بامزشه.
اگر براي كنكور و درس و ....ميري كه برو به سلامت و بوقتش هم برگرد. خوب هم برو. نه با قهر و ....
سر وصدا نميگم نكن ! :p
بكن ! :eek:
ولي يواش !
:D

M@fia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Kako :
من نميگم دوست ندارم كسي بره چون دروغ گفتم....
ولي دوست ندارن پارسا بره. دلايلشم زياده. يكيش همين شوخي هاي بامزشه.
اگر براي كنكور و درس و ....ميري كه برو به سلامت و بوقتش هم برگرد. خوب هم برو. نه با قهر و ....
سر وصدا نميگم نكن ! :p
بكن ! :eek:
ولي يواش !
:D
در اينجور موارد شما امير كن كيو ما چاكرتم هستيم ! :blush: سعيد فكر كنم شك همه به تو برطرف شده باشه ! شايان تو ناراحت نباش ! تو كه رو تخم ما جا داري ! ( منظورم تخم چشممه ها !
44.gif
)

[صداي چك ]

احسان : بي ادبا !

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
نه نرو پارسايي نرو...تو نباشي احسان كيو بن كنه ديگه؟ :(

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
پارسا خيلي بي ادبي ! حقته بنت ميكنن ! :D
(حداقل يه جور بگو مثل من كه كسي غير از كساني كه مثل تو مخشون سه كار ميكنه نفهمن!)
چاكر داش پژمان گل ! خوبي داداش ؟
ميگم پارسا منم بد نام كردي. احسان اومده ميگه من مد كردم هر كي نميخواد آنلاين شه مياد خداحافظي ميكنه. مسخره بازي در نيار ديگه. اگرم ميخواي بري زودتر بزار برو ديگه ! :p
(البت ما كه ميدونيم كسي مثل تو رو كه از در ميزني ازپنجره مياد هيچوقت ول نميكنه بره ! )

حالا باز 2 روز پست نميزدي يه چيزي. الكي ميگي ميخوام برم بازم تازه بدتر از قبل هستي خوب همه ميگن چرا مردم آزاري ميكني ديگه ! مثل اينا كه خودشونو ميخوان از يه جا بندازم پايين بعد چند ساعت مچل كردن همه مياد پايين و همه هم بر ميگردن سرجاي اولشون !

M@fia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
باور كن من 31 شهريور ميرم :D
احسان : كاكو تقصير تو بود چشم و گوششو باز كردي !
كاكو : تقصير من نبود !
احسان : ميگم تقصير تو بود !
كاكو : به تو چه ! تقصير من نبود !
احسان : اعتراف كن تقصير خودته !
كاكو : نيست ديگه ! زور ميگي ؟
[صداي درگيري همراه با كمي گرد و خاك ]
احسان : كاكو جان گفتم كه تقصير تو بود !
كاكو : آره ! تقصير من بود !
[صداي گريه]

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من هر گونه درگيري با احسان جان عزيز جان مامان جان انگار ميكنم !
احسان عزيز دل همه برادران است.
جدا احسان رو همه دوست دارن. من بهش حسوديم ميشه ! حتي وقتي ميتونه بزنه تو گوش كسي مثل كاكو بهش حسوديم ميشه !
چيكار كنيم چش نداريم ديگه !
حالا كجا پارسا بوي حالا ! :p
كجا ميخواي بري آخه ؟

M@fia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فرداش اول مهره ! آقا راستش من احسانو دوست دارم اما جاي حسودي نداره ! چرا بهش حسوديت ميشه !؟ ادم به اين پيري و الافي ! اصلا بايد به من حسوديتون بشه :D

بالا