برگزیده های پرشین تولز

اگر دعواشد...

TIKTAZ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جت کان دو فنون رزمی چین اگه یادش بگیری گردن گاو رو هم میتونی بشکونی

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جت کان دو فنون رزمی چین اگه یادش بگیری گردن گاو رو هم میتونی بشکونی

جت کاندو (مشت جت) :بنیان گذار این سبک بروسلی بوده و این هنر کاملا امریکائی است که البته استایل مبارزاتی آن فوق العاده منحصر بفرد و کمی شبیه به بوکس چینی و تلفیقی از چند سبک رزمی دیگر میباشد

هنر رزمی چینی : همان کنگفوی چینی یا ووشو میباشد و شاخه ی مبارزاتی آن سانشو و فرم زنی آن تالو نامیده میشود و دارای 4 سبک اصلی میباشد و به جرئت میتوان گفت در قسمت تالو بینظیر ترین حرکات رزمی در میان تمامی سبک های رزمی جهان را دارد

1-استایل شائولینگ 2-نانچوان 3-چانچوان 4-تاچی چان چوان

کنگ فو توا:این هنر رزمی در قبل از انقلاب توسط پروفسور میرزائی ابداع گردید و تلفیقی از کاراته و سبک جنوبی کنگفوی چینی میباشد و کاملا در ایران ابداع شده است و ایرانی میباشد(حالا نمیدونم چرا بهش میگن کنگ فو)؟

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
من با کسی دعوام نمیشه!!!

ولی اگه دیگه گیر یه آدمی بیافتم که زبون حالیش نشه و خیلی چیز کمیابی باشه!

فلنگو میبندم...!

اگه وایسم هم مشت میخورم! هم لباسام خاکی میشه! صرف نمیکنه! :tongue:

TIKTAZ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جت کاندو (مشت جت) :بنیان گذار این سبک بروسلی بوده و این هنر کاملا امریکائی است که البته استایل مبارزاتی آن فوق العاده منحصر بفرد و کمی شبیه به بوکس چینی و تلفیقی از چند سبک رزمی دیگر میباشد

هنر رزمی چینی : همان کنگفوی چینی یا ووشو میباشد و شاخه ی مبارزاتی آن سانشو و فرم زنی آن تالو نامیده میشود و دارای 4 سبک اصلی میباشد و به جرئت میتوان گفت در قسمت تالو بینظیر ترین حرکات رزمی در میان تمامی سبک های رزمی جهان را دارد

1-استایل شائولینگ 2-نانچوان 3-چانچوان 4-تاچی چان چوان

کنگ فو توا:این هنر رزمی در قبل از انقلاب توسط پروفسور میرزائی ابداع گردید و تلفیقی از کاراته و سبک جنوبی کنگفوی چینی میباشد و کاملا در ایران ابداع شده است و ایرانی میباشد(حالا نمیدونم چرا بهش میگن کنگ فو)؟

بروسلی معتقد بود سرعت باعث پیروزی در مبارزه میشه اگر بروسلی سلاحی به اسم پا های نیرومند و پرسرعت رو نداشت از یک بوکسور هم شکست میخورد

اگر دقت کنید ضربات پای بروسلی همیشه در مبارزاتش باعث شکست گردن حریف میشد

TIKTAZ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظرم کانگ فو توا که توی ایران آموزش میدن بی ارزش ترین سبک هستش مردم رزمی یعنی مبارزه نه اینکه بری باشگاه هی فرم نشونت بدند البته من زیر نظر استاد شخصی کار می کنم و از این فرم ها خبری نیست
همش دفاع شخصی و مقداری هم ضربات دست و پا کار می کنیم

باشگاه بری همش ضرره

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
اگه ميخواي دعوا كني ضربه اول رو بايد بزني، اگه نميخواي دعوا كني بايد بگي ببخشيد در غير اين صورت كتك ميخوري.

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظرم کانگ فو توا که توی ایران آموزش میدن بی ارزش ترین سبک هستش مردم رزمی یعنی مبارزه نه اینکه بری باشگاه هی فرم نشونت بدند البته من زیر نظر استاد شخصی کار می کنم و از این فرم ها خبری نیست
همش دفاع شخصی و مقداری هم ضربات دست و پا کار می کنیم

باشگاه بری همش ضرره

در مورد فرم زنی باید بگم جزء لاینفک هنر رزمیه
اصولا فلسفه ی هر هنری در تاکتیک و استایل های اون نهفته هستش و اینکه اگر به ورزش رزمی میگن هنر در واقع بیشتر به خاطر فرمهای اونه تا خود مبارزش...

تمامی هنر های اصیل رزمی فرم دارن(ووشو کاراته تکواندو موتای) و وقتی کسی رزمی کار خونده میشه که بتونه فرم زنی کنه

تالو(فرم زنی) در کنگفوی چینی یا همان ووشو ورزش فوق العاده سخت و فکری وبینهایت زیبائی بوده که چون کسی نمیتونه یاد بگیره دنبالش نمیره ولی فرمهای کاراته و تکواندو به هیچ عنوان در حد ووشو نیستند و زیبائی آنچنانی ندارند

Even Star

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
127

LuxeTech

Registered User
لایک‌ها
0
خوشبختانه زیاد دعوا نمیکنم. آخرین دعوام تو اتوبوس بود. طرف خارج از صف اومد بالا و تازه شاکی هم بود. منم قاتی کردم و دعوامون شدو نفهمیدم چی شد که هلش دادم از پله های اتوبوس پرت شد پایین و افتاد جلوی پای مردم. البته خودم تا یکی دو روز ناراحت بودم که چرا دعوا کردم.

TIKTAZ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه ورزش رزمی دیگه ای هم هست به اسم چیای chiai فون رزمی زیبایی داره
ولی به نطمر بهترنی فنون رزمی رو ژاپن داره و برترین اون نینجتسو یا همون shinobi هستش ولقعا تمریناتش سخت هست
یه نمونه تمرین برای بالا پریدن در حالیکه کف پایتان رو زمین هست و نشسته اید به همین حالا خودتان رو به سمت بالا پرش دهید خیلی سخته حسابشو بکن اگر وزنه هم به پات ببندی خیلی سخت تر میشه من بدون وزنه تا 18 بار می پرم
در ضمن یک نیجا از دیوار راست خیلی راحت مثل گربه بالا میره

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
خوشبختانه زیاد دعوا نمیکنم. آخرین دعوام تو اتوبوس بود. طرف خارج از صف اومد بالا و تازه شاکی هم بود. منم قاتی کردم و دعوامون شدو نفهمیدم چی شد که هلش دادم از پله های اتوبوس پرت شد پایین و افتاد جلوی پای مردم. البته خودم تا یکی دو روز ناراحت بودم که چرا دعوا کردم.
خوب كاري كردي. بارك الله.

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
دعوا اینطوری شروع میشود

این نوشتار کاملا طنز است !

هو یره بچه میترسونی ! کنفو کاری واسه خودتی !حاجیت مربی ووشو یه ! هارت و پورت هم نکن که غورتت میدم!شما کنفو کارها احتیاج به زدن ندارین ، یک لقمه چپین!

کنگ فو بیشتر شبیه رقصه تا رزم..:lol:

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
منم ترجیح میدم دعوا نکنم نه اینکه نتونم بزنم ولی سعی میکنم از عصبیت های لحظه ای پرهیز کنم.ولی اگه دیگه طرف خیلی سریش بود راهی برام نمیمونه و مجبورم دعوا رو شروع کنم.ترجیحا با سر میرم تو صورت طرف که دماغش آسفالت بشه....
البته کلا تو زندگی بیشتر از 3 بار دعوای جدی نداشتم.
از همه یکیش باحال تر بود::یه روز داشتم توی بلوار با سرعت 100 میرفتم که ییهو یه سمندی مثل ... پیچید تو لاین سوم منم دیگه ناچارا" زدم روی ترمز داشتم سرعت کم میکردم دیدم یارو داره دنده عقب میاد!!!!!فکر کنم میخواست برگرده بریدگی رو دور بزنه دیگه ماشین من منحرف شد نزدیک بود بزنم به کناره های بلوار خیلی عصبانی شدم رفتم بغلش گفتم آقا شما حالتون خوبه ؟این چه طرز رانندگیه؟ مرتیکه بی شعور بر گشت گفت آقا میتونم این جوری هم رانندگی میکنم!!منم گفتم شما به ... ... خندیدی که میتونی این جوری رانندگی کنی! آقا گذاشت دنبالم منم بهش راه نمیدادم خلاصه یه یک کیلومتری بهش راه ندادم قشنگ که عصبی شد نزدیک میدون که رسیدیم بهش راه دادم تا اومد بره با دستی رفتم طرفش چشمتون روز بد نبینه یارو زد رو ترمز زد به میدون ماشینش نفله شد:D اومد پایین منم رفتم جلوتر پیاده شدم گفتم آقا آقا منم میتونم خلاصه داشت پیاده دنبالم میکرد که رفتم....
حالش رفت تو قوطی...

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
منم ترجیح میدم دعوا نکنم نه اینکه نتونم بزنم ولی سعی میکنم از عصبیت های لحظه ای پرهیز کنم.ولی اگه دیگه طرف خیلی سریش بود راهی برام نمیمونه و مجبورم دعوا رو شروع کنم.ترجیحا با سر میرم تو صورت طرف که دماغش آسفالت بشه....
البته کلا تو زندگی بیشتر از 3 بار دعوای جدی نداشتم.
از همه یکیش باحال تر بود::یه روز داشتم توی بلوار با سرعت 100 میرفتم که ییهو یه سمندی مثل ... پیچید تو لاین سوم منم دیگه ناچارا" زدم روی ترمز داشتم سرعت کم میکردم دیدم یارو داره دنده عقب میاد!!!!!فکر کنم میخواست برگرده بریدگی رو دور بزنه دیگه ماشین من منحرف شد نزدیک بود بزنم به کناره های بلوار خیلی عصبانی شدم رفتم بغلش گفتم آقا شما حالتون خوبه ؟این چه طرز رانندگیه؟ مرتیکه بی شعور بر گشت گفت آقا میتونم این جوری هم رانندگی میکنم!!منم گفتم شما به ... ... خندیدی که میتونی این جوری رانندگی کنی! آقا گذاشت دنبالم منم بهش راه نمیدادم خلاصه یه یک کیلومتری بهش راه ندادم قشنگ که عصبی شد نزدیک میدون که رسیدیم بهش راه دادم تا اومد بره با دستی رفتم طرفش چشمتون روز بد نبینه یارو زد رو ترمز زد به میدون ماشینش نفله شد:D اومد پایین منم رفتم جلوتر پیاده شدم گفتم آقا آقا منم میتونم خلاصه داشت پیاده دنبالم میکرد که رفتم....
حالش رفت تو قوطی...

این الان دعوا بود؟؟ باید همون موقع میومدی پایین طرف رو ....

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه ورزش رزمی دیگه ای هم هست به اسم چیای chiai فون رزمی زیبایی داره
ولی به نطمر بهترنی فنون رزمی رو ژاپن داره و برترین اون نینجتسو یا همون shinobi هستش ولقعا تمریناتش سخت هست
یه نمونه تمرین برای بالا پریدن در حالیکه کف پایتان رو زمین هست و نشسته اید به همین حالا خودتان رو به سمت بالا پرش دهید خیلی سخته حسابشو بکن اگر وزنه هم به پات ببندی خیلی سخت تر میشه من بدون وزنه تا 18 بار می پرم
در ضمن یک نیجا از دیوار راست خیلی راحت مثل گربه بالا میره

والا نینجتسو تمرینات بدنی سختی داره چون اکثرا تاکتیکهای بالا رفتن از در ودیوار پرش از ارتفاع و ... رو به کارآموزها یاد میدن

ولی هنرهای رزمی ژاپنی از لحاظ زیبائی به گرد هنرهای رزمی چینی نمیرسند

wushu3.jpg

TIKTAZ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عمرا اگه یه کانگ فو کار بتونه از پس تمرینات نینجتسو و چیای بر بیاد
له میشی خودم الان دارم کار می کنم داغون شدم تمام هیکلم کوفته شده

ولی الان میتونم از یک دیوات 2 متری بالا بپرم

Arco

Registered User
لایک‌ها
0
یه خاطره جالب:
4 نفر ما بودیم دشمن هم 5 نفر بودن طبق معمول دعوا با رجس خونی و فحش شروع شد بعد به زد و خورد کشید (البته ما بیشتر داشتیم میخوردیم تا بزنیم آخه اونا غول بودن اساسی)وسط دعوا من حس کردم یکی از خودیها داره منو میزنه دیدم آره رفیقمه خلاصه ما با بدبختی فرار کردیم که بیشتر کتک نخوریم بعدش از رفیقم پرسیدم تو چرا منو میزدی گفت من فکر کردم اگه تورو بزنم اونا با من کار ندارن بنابراین از ما یه نفر هم کمتر کتک بخوره یه نفره

justice sword

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نظر شخصی من درباره هنر های زرمی ژاپن و چین:

کاراته رو به کانگفو ترجیح میدم. کاتانا رو به شمشیر چینی ترجیح میدم. در کل کل فرهنگ ژاپن رو به چین ترجیح میدم. هنرهای زرمی چین مسخره هستند و حرکات اضافه زیاد دارند. نینجیتسو رو هم به نسخه چینیش (که نمیدونم اصلا وجود داره یا نه) ترجیح میدم

توجه: این فقط یک نظر شخصی بود

بالا