برگزیده های پرشین تولز

اگر مي خواهيد صاحب يك laptop مجاني شويد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

niktaal

Registered User
لایک‌ها
0
اگر میخواهید صاحب یک دستگاه Laptop با مشخصات ذیل بصورت رایگان شوید با استفاده از لینک زیر وارد سایت مربوطه شده و ثبت نام کنید.
با استفاه از لینک زیر:

http://notebook.GustoNetwork.com/index.php?mid=255649

مشخصات دستگاه:
Acer-TravelMate® 2700 features Microsoft® Windows® XP Professional (SP2); Intel® Pentium® 4 Processor 2.80GHz (512KB L2 cache, 533MHz FSB); 512MB (256/256) DDR333 SDRAM; 40GB hard drive; integrated CD-RW/DVD-ROM combo drive; 15.4" WXGA (1280 x 800) TFT display; ATI® MOBILITY™ RADEON™ 9000 graphics; 802.11g WLAN, 10/100 LAN, V.92 modem

شما بعد از اينكه مرحله اول يعني عضويت را پشت سر گزاشتيد براي مرحله دوم وارد اكانت خود شود بعد درقسمت referrals وارد شويد يك لينك مشاهده ميكنيد که به رنگ قرمز میباشد شما بايد لينك رابراي دوستان خود بفرستيد درصورتيكه دوست شما عضو سايت از طريق لينك شما شد براي شما مشخصات فرد را ارسال ميكنه اگه رسيد به 18 نفر براي مرحله سوم بايد براي سايت ميل بزنيد تا عضويت شما تكميل بشه.

در step 1 بايد تو قسمت بالاي سايت روي offers كليك كنيد و روي تمام چيزهايي كه داره كليك كنيد تا بنفش بشه .يعني رو كامپيوترتون كوكي بندازه. در واقع بايد رو تبليغاتش كليك كنيد تا تو كامپيوترتون cooki بندازه و بنفش بشه.
در step 2 كه بايد 18 نفر جمع كنيد.
در step 3 سفارش ميديد كه لپ تابتون تحويل بگيريد.

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
بچه ها اگه دقت كرده باشين از حدودا يك ماه و نيم پيش تا حالا كه اين بحث راه افتاده بيشتر از 70000 نفر تو اين سايت عضو شدن!! (از روي عدد آخر لينك ميشه تشخيص داد كه چند نفر عضو شدن) من سوالم اينه كه از اين 70000 حتي يه نفر هم نيست كه به لپتاپ رسيده باشه؟;)
من ميگم فلان هستيم واقعا لياقت بعضي هامون هست! دوست عزيز شما خودت مطالب اون سايت رو به دقت خوندي يا اينهايي كه نوشتي يه نفر ديگه بهت چپونده؟

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
اخ جونننننننننننننننننننننننن منم ميخواممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از mahdi206 :
بچه ها اگه دقت كرده باشين از حدودا يك ماه و نيم پيش تا حالا كه اين بحث راه افتاده بيشتر از 70000 نفر تو اين سايت عضو شدن!! (از روي عدد آخر لينك ميشه تشخيص داد كه چند نفر عضو شدن) من سوالم اينه كه از اين 70000 حتي يه نفر هم نيست كه به لپتاپ رسيده باشه؟;)
من ميگم فلان هستيم واقعا لياقت بعضي هامون هست! دوست عزيز شما خودت مطالب اون سايت رو به دقت خوندي يا اينهايي كه نوشتي يه نفر ديگه بهت چپونده؟
واقعا باعث تاسفه كه ملت ايران رو به چه كارهاي عبثي مشغول ميكنن...

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از hwt :
اخ جونننننننننننننننننننننننن منم ميخواممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
واييييييييييييييييييييييي منم ميخوام

اي خدا يعني ميشه :rolleyes:

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از Spiro :
واييييييييييييييييييييييي منم ميخوام

اي خدا يعني ميشه :rolleyes:
چرا كه نه! با تن آرا ميشه! :blink: :lol:

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار