برگزیده های پرشین تولز

اگر یک میلیارد تومان بهت بدن

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
سلام دوستان شما فکر کنید مبلغ یک میلیارد تومان بهتو وام بدن و بگن طی یک سال باید دو میلیارد بهمون برگردونی چه کاری راه اندازی میکردین ؟؟

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
مطمئن باش توی یک سال به راحتی نمی تونی دو میلیارد تومن پس بدی بنابراین اگر من باشم چنین ریسک وحشتناکی نمی کنم و پول رو نمی گیرم

و اما برای شما شاید بهترین پیشنهاد سایت خدماتی باشه مشابه سایت آچاره البته چنین سایتی هم هزینه زیاد داره و نمی تونه توی یک سال به شما سود 1 میلیاردی بده

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
حرف شما درسته هیچ کسب و کار نوپایی طی یک سال نمیتونه دو میلیارد درآمد داشته باشه
ولی سرمایه گذاری در حوضه فرهنگ و هنر شاید بتونه ایده خوبی باشه مثلا هزینه آلبوم یکی از خواننده هارو پرداخت کنی و درآمد از فروش آلبوم و کنسرت رو شریک بشی و یا یک پروژه عمرانی نیمه کاره یا سرمایه گذاری توی یک شرکت نیم ورشکسته

djdaramad

Registered User
لایک‌ها
71
سرمایه گذاری در حوزه بلاک چین و ارز دیجیتال و تمام ....

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
نزول میدم به مردم :general707: چند درصد کمتر از بانکهای اسلامی

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
من بودم در سال 2020 برج 6 میلادی میدادم بیتکوین تا سال بعدش حتما 2 میلیاردو میدم دو میلیاردم سود کردم

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
حرف شما درسته هیچ کسب و کار نوپایی طی یک سال نمیتونه دو میلیارد درآمد داشته باشه
ولی سرمایه گذاری در حوضه فرهنگ و هنر شاید بتونه ایده خوبی باشه مثلا هزینه آلبوم یکی از خواننده هارو پرداخت کنی و درآمد از فروش آلبوم و کنسرت رو شریک بشی و یا یک پروژه عمرانی نیمه کاره یا سرمایه گذاری توی یک شرکت نیم ورشکسته
نه اتفاقا اینکار اشتباهه
ولی اگه بخوای از این کار ها بکنی بهتره یه سالن آمفی تئاتر بخری و توی اون کنسرت برگزار کنی که الان خیلی جاها دارن همین کار رو میکنن و اول با خواننده صحبت میکنن مثلا میگه شبی 50 میلیون تومن میگیره و شما طوری بلیط میفروشی که 80 تا 100 میلیون تومن دربیاره .
درسته سالن هزینه داره ولی مطمئنا با برنامه ریزی میشه ماهیانه 100 میلیون یا بیشر رو ازش درآورد

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
سعی میکنم از اون یک میلیارد در بازار فارکس استفاده کنم چون میگن اگه بلد باشی یه شخصی که بلده رو بگیری + سرمایه داشته باشی درامد خوبی خواهی داشت واینکه اگر قرار بود کسی در سال 1 میلیارد سود کنه الان همه میلیاردر بودن !

tabanpayment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
انجمن پرشین تولز بخر باهاش:p

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323
یبار توی تلوزیون دیدم موسس یکی از این پیامرسان های ایرانی صحبت میکرد

دولت بهشون این پیشنهاد رو داده بود. البته یادم نیست توی چند سال باید پس میدادند. فکر کنم حدود 5 سال بود...

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
سعی میکنم از اون یک میلیارد در بازار فارکس استفاده کنم چون میگن اگه بلد باشی یه شخصی که بلده رو بگیری + سرمایه داشته باشی درامد خوبی خواهی داشت واینکه اگر قرار بود کسی در سال 1 میلیارد سود کنه الان همه میلیاردر بودن !
فارکس خوبه ولی پیشنهاد من اینه که خودت یه تریدر بشی یا یه حساب پم مطمئن گیر بیاری البته یه سری هستن اسکالپ کار میکنن بد نیست ولی کلا سرمایه ات دست کسی ندی بهتره

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
فارکس خوبه ولی پیشنهاد من اینه که خودت یه تریدر بشی یا یه حساب پم مطمئن گیر بیاری البته یه سری هستن اسکالپ کار میکنن بد نیست ولی کلا سرمایه ات دست کسی ندی بهتره
آره ولی بازار فارکس خیلی پیچیدس و ساخت و وریفای کردن اکانتای مختلفش دردسر داره وگرنه درامد خوبی ازش میتونی داشته باشی اگه حرفه ای باشی

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
سلام دوستان شما فکر کنید مبلغ یک میلیارد تومان بهتو وام بدن و بگن طی یک سال باید دو میلیارد بهمون برگردونی چه کاری راه اندازی میکردین ؟؟
امیدوارم بیتکوین خریده باشی اونروز

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
امیدوارم بیتکوین خریده باشی اونروز

لازم به ذکره که با به بازار اومدن ارز ملی چین ( در آینده ) , قیمت بیت کوین به طور چشم گیری رو به سقوط بره و حتی به مرز نابودی کشیده بشه ..
علت های زیادی هم پشت این جریانه که اگه بخوام کامل باز کنم باید زیاد تایپ کنم .. ولی اگه بخوام خلاصه کنم , تنها کشوری که بیت کوین رو بیت کوین کرد همین چین بود که با جمعیت بالایی که داشت از بیت کوین استقبال کردن و امروز بیت کوین تو مارکت جهانی حرفی برای زدن داره ..
در اصل بیت کوین یک سرمایه گذاری آنلاین تحت وب بود که به شکل تست ارائه شد و بسیار هم تو این زمینه موفقیت بدست آورد ..
ولی این به این معنی نیست که قراره همیشه بمونه .. کافیه 24 ساعت تو چین خرید و فروش بیت کوین ممنوع بشه .. اون موقع متوجه حرفم میشید !
بنابراین هیچوقت سرمایه های سنگین رو روی چیزای نوپا نذارید ..
متاسفانه مردم ما بدون هیچ علم و دانشی اقدام به خرید یا سرمایه گذاری میکنن که نمونش رو میتونید تو همین سایتهای شرط بندی ببینید ..
همه میخوان یک شبه پولدار شن , ولی هر چیزی راهی داره و بدون دانش و سواد کافی , این عمل صورت نمیگیره !
موفق باشید.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
لازم به ذکره که با به بازار اومدن ارز ملی چین ( در آینده ) , قیمت بیت کوین به طور چشم گیری رو به سقوط بره و حتی به مرز نابودی کشیده بشه ..
علت های زیادی هم پشت این جریانه که اگه بخوام کامل باز کنم باید زیاد تایپ کنم .. ولی اگه بخوام خلاصه کنم , تنها کشوری که بیت کوین رو بیت کوین کرد همین چین بود که با جمعیت بالایی که داشت از بیت کوین استقبال کردن و امروز بیت کوین تو مارکت جهانی حرفی برای زدن داره ..
در اصل بیت کوین یک سرمایه گذاری آنلاین تحت وب بود که به شکل تست ارائه شد و بسیار هم تو این زمینه موفقیت بدست آورد ..
ولی این به این معنی نیست که قراره همیشه بمونه .. کافیه 24 ساعت تو چین خرید و فروش بیت کوین ممنوع بشه .. اون موقع متوجه حرفم میشید !
بنابراین هیچوقت سرمایه های سنگین رو روی چیزای نوپا نذارید ..
متاسفانه مردم ما بدون هیچ علم و دانشی اقدام به خرید یا سرمایه گذاری میکنن که نمونش رو میتونید تو همین سایتهای شرط بندی ببینید ..
همه میخوان یک شبه پولدار شن , ولی هر چیزی راهی داره و بدون دانش و سواد کافی , این عمل صورت نمیگیره !
موفق باشید.
من از 2014تو این بازارم و کارمو خوب بلدم فط میتونم بگم ادمایی ک همیشه نشستن کنار و بیننده هستن به امید اینکه بازاری سقوط کنه لذت ببرن هیچ وقت به هیچ جا نمیرسن ریسک نکردن خودش بزرگترین ریسکه مثلا سال 2017 با سرمایه گذاری تو این بازار تونستم یه خونه و یه ماشین مدل بالا بخرم بدون نیاز به کسی و باز امروزم با 300میلون سرمایگذاری برا سال 2021 تونستم تا الان 2 میلیارد سود کنم و همچنان تا 8 ماه دیگه سهاممو نگه میدارم و زمان فروش میفروشم میکشم کنار و باز منتظر زمان ورود بعدی میشینم و همیشه باید علم زمان ورود و خروجو داشته باشید من برا نمونه 7 میلیون دی ان تی خریدم و الان 200 میلیونه اگر بخوام یا میخواستم به حرفهای ادمایی که همیشه میترسن و چون خودشون علم سرمایه گذاری رو ندارن گوش بدم الان هنوز یکم گرو دوم بود و باید حسرت داشتن خونه و یه ماشین پراید و حقوق 4 یا 5 میلیونی رو داشته باشم
این تحلیلها همش تحلیلها ابکی هست اگر فلان بشه فلان میشه و بیسار میشه تا شما بشینی این محاسباتو برا خودت انجام بدی و محاسباتت به نتیجه برسه و روزش برسه که بگی دیدی من درست گفتم بنده سرمایم بالای 100 میلیارد شده و دیگه اهمیتی برام نداره .
نصیحت من به تو اینه علم بازار سرمایه رو کسب کن و ریسک پذیر باش اینقد از ضرر کردن نترس تحلیل تو 10 درصد محتمله اونم تو این یکی دو سال پس من نمیام تحلیل مثلا 70 الی 80 درصدی خودمو ک بر اساس 6سال تجربه هست رو نادیده بگیرم و تحلیل منفی چند درصدی شما رو بهش عمل کنم .

شما اخر 2021 باز این تایپیکو ریپلی کن یا خواستی من شما رو ریپلی میکنم ببینیم تا اون موقع من چند درامد داشتم و میتونم عکس از کل موجودی والتهام قبل از فروش رو برات بزارم اینجا اونروز و بعد سودمو برداشت کنم و تا اونموقع شما همچنان درگیر اینی که بیتکوین رو چین ساخته یا عمه من یا قراره یه روزی نابود بشه .
از موقعیتهایی که تو زندگی برات پیش میاد استفاده کن من با این کار بابای کارمند خودمو پولدار کردم خودمو پولدار کردم و از 2014 ک وارد این بازار شدم زیاد ازین حرفا شنیدم میتونستم تو این 6 سال بشینم مثل ترسوها و به این حرفا گوش بدم و جرات سرمایه گذاری نکنم و تو فقر باشم ولی این 6 سال کاشتم و برداشت کردم و همچنان هم دارم به موقع میکارم و به موقع برداشت میکنم ازین حرفای هیچی نیرز تو سراسر اینترنت پره و پشیزی ارزش نداره .
زمان مشخص میکنه باز ک 8 ماه دیگه چ خبره/ نیاز به بحث نیست .همنطور که از تاریخی ک تو این تایپیک نظر دادم و کسی نظرمو جدی گرفته بود ضرر نمیکرد و زمان مشخص کرده و بازم زمان مشخص میکنه من الان 15 تا سبد دارم که همشو چندین ماه دیگه بعد از فروش یه عکس ازش میگیرم تا خودتون یه محاسبه بکنید زمانی که شما سرگرم تحلیلهای پیش پا افتاده هستید چه پولایی میتونستید در بیارید با یه مقدار ریسک پذیری و اگر دنبال سود تضمینی هستید بهتره سراغ بانک برید و سالی 18 درصد بهتون میده .
یه موقع همه منو برا اینکار مسخره و توبیخ میکردن امروز همه اونا دنبال اینند که من فقط جواب تماسشونو بدم و مشاوره و راهنماییشون کنم که چ کنند چی و کی بخرند و کی بفروشن و همشون حاضرن 30 درصد کارمزد از سودشونو با کمال میل به من بدن ک منم نیازی به این نوع درامدا ندارم خودمو به زحمت نمیندازم حتی بورس ایرانم همون موقع که میخواست ریزش کنه من گفتم بفروشید و خیلیا گوش دادن و خیلیا ن گرچه کار من بورس نیست و اصلا قبولش ندارم و تو بورس نبودم ولی زمان فروشو به اطرافیانم گفتم و اونایی که گوش دادن ممنونم هستند من تو این فروم میام تا راهنمایی و کمک کنم به کسایی که کمک میخوان وگرنه اونقدری تجربه کسب کردم که کاملا با بازار حرف میزنم و درکش میکنم و بازار جزوی از وجودم شده و دیگه به نقطه ای رسیدم که خودم راهنما هستم ن راهنما پذیر
موفق باشید

Last edited:

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
من از 2014تو این بازارم و کارمو خوب بلدم فط میتونم بگم ادمایی ک همیشه نشستن کنار و بیننده هستن به امید اینکه بازاری سقوط کنه لذت ببرن هیچ وقت به هیچ جا نمیرسن ریسک نکردن خودش بزرگترین ریسکه مثلا سال 2017 با سرمایه گذاری تو این بازار تونستم یه خونه و یه ماشین مدل بالا بخرم بدون نیاز به کسی و باز امروزم با 300میلون سرمایگذاری برا سال 2021 تونستم تا الان 2 میلیارد سود کنم و همچنان تا 8 ماه دیگه سهاممو نگه میدارم و زمان فروش میفروشم میکشم کنار و باز منتظر زمان ورود بعدی میشینم و همیشه باید علم زمان ورود و خروجو داشته باشید من برا نمونه 7 میلیون دی ان تی خریدم و الان 200 میلیونه اگر بخوام یا میخواستم به حرفهای ادمایی که همیشه میترسن و چون خودشون علم سرمایه گذاری رو ندارن گوش بدم الان هنوز یکم گرو دوم بود و باید حسرت داشتن خونه و یه ماشین پراید و حقوق 4 یا 5 میلیونی رو داشته باشم
این تحلیلها همش تحلیلها ابکی هست اگر فلان بشه فلان میشه و بیسار میشه تا شما بشینی این محاسباتو برا خودت انجام بدی و محاسباتت به نتیجه برسه و روزش برسه که بگی دیدی من درست گفتم بنده سرمایم بالای 100 میلیارد شده و دیگه اهمیتی برام نداره .
نصیحت من به تو اینه علم بازار سرمایه رو کسب کن و ریسک پذیر باش اینقد از ضرر کردن نترس تحلیل تو 10 درصد محتمله اونم تو این یکی دو سال پس من نمیام تحلیل مثلا 70 الی 80 درصدی خودمو ک بر اساس 6سال تجربه هست رو نادیده بگیرم و تحلیل منفی چند درصدی شما رو بهش عمل کنم .

شما اخر 2021 باز این تایپیکو ریپلی کن یا خواستی من شما رو ریپلی میکنم ببینیم تا اون موقع من چند درامد داشتم و میتونم عکس از کل موجودی والتهام قبل از فروش رو برات بزارم اینجا اونروز و بعد سودمو برداشت کنم و تا اونموقع شما همچنان درگیر اینی که بیتکوین رو چین ساخته یا عمه من یا قراره یه روزی نابود بشه .
از موقعیتهایی که تو زندگی برات پیش میاد استفاده کن من با این کار بابای کارمند خودمو پولدار کردم خودمو پولدار کردم و از 2014 ک وارد این بازار شدم زیاد ازین حرفا شنیدم میتونستم تو این 6 سال بشینم مثل ترسوها و به این حرفا گوش بدم و جرات سرمایه گذاری نکنم و تو فقر باشم ولی این 6 سال کاشتم و برداشت کردم و همچنان هم دارم به موقع میکارم و به موقع برداشت میکنم ازین حرفای هیچی نیرز تو سراسر اینترنت پره و پشیزی ارزش نداره .
زمان مشخص میکنه باز ک 8 ماه دیگه چ خبره/ نیاز به بحث نیست .همنطور که از تاریخی ک تو این تایپیک نظر دادم و کسی نظرمو جدی گرفته بود ضرر نمیکرد و زمان مشخص کرده و بازم زمان مشخص میکنه من الان 15 تا سبد دارم که همشو چندین ماه دیگه بعد از فروش یه عکس ازش میگیرم تا خودتون یه محاسبه بکنید زمانی که شما سرگرم تحلیلهای پیش پا افتاده هستید چه پولایی میتونستید در بیارید با یه مقدار ریسک پذیری و اگر دنبال سود تضمینی هستید بهتره سراغ بانک برید و سالی 18 درصد بهتون میده .
یه موقع همه منو برا اینکار مسخره و توبیخ میکردن امروز همه اونا دنبال اینند که من فقط جواب تماسشونو بدم و مشاوره و راهنماییشون کنم که چ کنند چی و کی بخرند و کی بفروشن و همشون حاضرن 30 درصد کارمزد از سودشونو با کمال میل به من بدن ک منم نیازی به این نوع درامدا ندارم خودمو به زحمت نمیندازم حتی بورس ایرانم همون موقع که میخواست ریزش کنه من گفتم بفروشید و خیلیا گوش دادن و خیلیا ن گرچه کار من بورس نیست و اصلا قبولش ندارم و تو بورس نبودم ولی زمان فروشو به اطرافیانم گفتم و اونایی که گوش دادن ممنونم هستند من تو این فروم میام تا راهنمایی و کمک کنم به کسایی که کمک میخوان وگرنه اونقدری تجربه کسب کردم که کاملا با بازار حرف میزنم و درکش میکنم و بازار جزوی از وجودم شده و دیگه به نقطه ای رسیدم که خودم راهنما هستم ن راهنما پذیر
موفق باشید

شمام بری تحلیل های منو تو تاپیک های دیگه بخونی به این نتیجه میرسی که از 100 درصد تحلیل هام 95 ٪ شون درست از آب در میاد , حرف علم و دانش شد ! من زمانی که بیت کوین 155 دلار آمریکا بود داشتم توش سرمایه گذاری میکردم. موضوع حرف من این نیست که کسی سرمایه گذاری نکنه , ولی همه مثل شما خوش شانس نیستن که بتونن به قول خودت خونه و ماشین بخرن از این راه !
همه چی به اقتصاد جهانی بر میگرده , یکی تو این راه شانس میاره و یکی نمیاره. بذار یه مثال واست بزنم که بیشتر این قصه در بیاد !
سال 2017 که شما داری میگی توش سود بوده برات , سالی بود که بیت کوین یک ریزش شدید 1060 درصدی داشت که قیمت هر بیت از 27 هزار دلار آمریکا به 6 هزار دلار رسید ..
کسایی که تو این راه سرمایه گذاشته بودن به کل نابود شدن .. ولی آره اگه سرمایه رو تا امروز که سال 2021 هست نگه میداشتن شاید به یه نوایی میرسیدن که هیچکس نمیاد 4 سال صبر کنه سرمایش آیا برگرده آیا بر نگرده چون مردم گرفتارن و دنبال سود کوتاه مدت هستن !
بنابراین خطر ریزش و سوخت شدن سرمایه همیشه وجود داره , و این تو همه ی بازار ها هست و مختص بیت کوین نیست !!!
شما نمیتونی بگی همه ی تحلیل ها چرت و پرت محض هست و فقط سرمایه گذاری مهمه ! سرمایه تا حدی مهمه !
من نمیخواستم موضوع رو باز کنم ولی مثل اینکه مجبورم با این پست شما اون 160 خطی که ازش حرف میزدم رو اینجا بنویسم !
اولین و مهم ترین دلیل جلوگیری از بیت کوین , دولت های بزرگ و ابر قدرت ها هستن .. همین چین که ازش حرف زدم به خاطر گرفتن آمریکا تو اقتصاد , اومد روی بیت کوین نوین سرمایه گذاری کرد و قیمت هر بیت از 155 دلار به 48 هزار دلار رسید که آخرینش هم ایلان ماسک بود که با سرمایه ی 1.5 میلیارد دلاری وارد این بازار شد ..
ولی شما اینو مطمئن باش آمریکا جلوی این کار رو میگیره و همچنین متحدانش اجازه ی رشد بیش از حد این کوین رو نمیدن .. علتش هم به خطر افتادن ارزش دلار و بقیه ارز های بین المللی و پول شویی هایی که از طریق بیت کوین توسط کشور های تحریم شده در حال انجام هست .. از روسیه گرفته که به خاطر حرارت بیش از حد ماینینگ , ابزار ماینینگ رو توی سیبری میبندن که از لحاظ فنی جلو بیفتن , تا همین ایران که قطعی مداوم برق ها رو شاهد هستیم !
شما حرفت اینه که دانش تو این راه حکم پشمک حاج عبدالله رو داره , ولی اینطور نیست برادر ..
اگه تو خودت شانس باهات یار بود دلیل بر این نیست با همه یار باشه .. آره یه زمانی سرمایه گذاری تو این راه بسیار پر سود بود , ولی زمانی که قیمت بیت تا این حد بالا نرفته بود !
من نمیگم الان سرمایه گذاری توی این مارکت اشتباست ! اتفاقا برعکس , کاملا درسته .. منظور حرف من اینه که سرمایه گذاری بیشتر از 50 میلیون تو این مارکت با شرایط حال حاضر اشتباست !
و کسی که میاد 50 میلیون تو حالت کم کمش سرمایه تو این راه میذاره باید قید اون سرمایه رو زده باشه , چون هزار و یک دلیل اتفاق میفته که این سرمایه ای که تبدیل به دلار و پشت بندش بیت میشه , امکانش هست تبدیل به ریال شدنش با این اوضاع مملکتی که داریم به هفت خان رستم تبدیل بشه !
من اگه حرفی میزنم مطمئن باش اسناد و مدارکی پشت این قضایا وجود داره و بی دلیل نمیام صحبت کنم , هیچکس از پول بدش نمیاد مگر اینکه دیوانه باشه !
ولی دیوانه تر اونیه که فکر میکنه با گذاشتن سرمایه میلیاردی تو این راه قراره به خدا برسه چون این اتفاق نمیفته ..
حتی کسایی که خارج از ایران هستن تا حالا این اتفاق براشون نیفتاده !
ایرانو اصلا فاکتور میگیریم , شما که میگی میلیاردی در آوردی میگیم باشه قبول ( که مشخص هم نیست البته ) ! ولی یک نفر رو خارج از ایران معرفی کن که از طریق سرمایه گذاری تو بیت کوین به سرمایه ی میلیاردی رسیده باشه و اسمش هم سر زبون باشه !
به هر حال هر کسی نظری داره و نظر شما اینه که تو این راه آدم باید دار و ندارش رو بذاره که شاید یه روزی سود کنه !
ولی نظر من اینه که آدم باید شرایط رو در نظر بگیره و بعد دست به سرمایه گذاری بزنه ( مثل این میمونه که بدونی فردا قراره بارون بیاد , ولی با دوستات قرار بذاری که برین تو پارک زیر بارون سفره عرق خوری پهن کنین مشروب بخورین )
و این موضوع که میگی تحلیل ها تو اینترنت اکثرشون مسخره و چرت هستن , بسیار اشتباست چون همین تحلیل ها باعث شد شما با بیت کوین آشنا شید و به قول خودتون تو این راه سود کنین ! ;)
امیدوارم از حرفهایی که زدم بد برداشت نکنید چون من دوستانه با شما در حال بحث هستم و نظر به این ندارم که حرف کی درست تره .. به هر حال هر کسی یک نظری داره !
موفق باشی برادر

Last edited:

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442

چرا هر موضوعی بدون شناخت کافی بهم ربط میدی ؟

الان یوان خودش چه ارزشی داره که حالا بر بستر بلاکچین بیاد ؟

مثل این میمونه دلار یا یورو یا لیر بیاد بربستر بلاکچین ! چقدر نوسان داره ؟ اصلا چه ربطی بازار فیات به بیت داره که انقدر صد در صد میگی بیت قراره سقوط کنه ؟

بالا