برگزیده های پرشین تولز

اگه احساس میکنید کاری بلدین که بقیه حاضرن بابتش پول بدن سیکا جای خوبیه برای کسب درآمد شما

saeednajafi

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
11 ژانویه 2014
نوشته‌ها
16
لایک‌ها
0
سن
39
آیا تا به حال دقت کرده اید که هر فرد مجموعه ای از مهارت هاست؟ اما به طور معمول تنها به یک کار یا حرفه ای خاص اشتغال دارد! به طور مثال فردی کارشناس رشته معماری است و تنها در حوزه مربوط به آن فعالیت می کند. دور از ذهن نیست که این فرد تسلط خاص بر نرم افزارهای گرافیکی یا توانایی در نگارش متون یا آشنایی به زبان فرانسه و انگلیسی داشته باشد! اما چگونه می تواند در شرایط فعلی کسب و کار جامعه به ارائه آنها در کمترین زمان و بیشترین درآمد ممکن بپردازد؟

sica-int-1.jpg

بازارهای کسب و کار آنلاین به محیط هایی گفته می شوند که کاربران امکان ارائه خدمات و مهارت های خود را در بستر اینترنت دارند. خصوصیت این بازارها قیمت های منصفانه و تعدد فروشندگان و خریداران است. جزئی ترین خدمات و مهارت ها قابلیت فروش دارند و خریدار و فروشنده با تعامل مطلوب می توانند به حفظ و بقای آن کمک کنند.

سیکا یک محیط با همین دغدغه است. یک بازار رقابتی و تخصصی گسترده از مجموعه مهارت هایی که فروشندگان قابلیت ارائه آنها را در فضای آنلاین دارند. بستری که سعی دارد با اعتمادسازی به رونق فعالیت هایی به شکل دورکاری بپردازد. در سیکا کالا تبادل نمی شود، جنس فروخته نمی شود، کاربران با یکدیگر ملاقاتی ندارند بلکه آنها از توانایی های هم در محیط سایت بهره مند می شوند.

چگونه مهارت خود را در سیکا به فروش برسانیم؟
- این کار بسیار ساده است. اولین قدم ثبت نام رایگان در سیکاست!
- اگر قوانین و شرایط استفاده از سیکا را مطالعه کرده اید، به شما توصیه می کنیم نگاهی به نمونه کارهای ثبت شده توسط فروشندگان سایت بیاندازید!
- دسته بندی مهارت های موجود در سیکا را مد نظر قرار دهید، در کدام بخش توانایی ارائه مهارت خود را دارید؟ بدون هیچ هزینه ای، ایجاد کار جدید نمایید!
- سفارش ها را دریافت کنید، با خریدار در تماس باشید و کار را به خوبی در مهلت مقرر تحویل دهید و از او امتیاز بالا دریافت کنید!
- با فعالیت مستمر در سیکا رتبه خود را بالا ببرید و یک کاربر برتر باشید!

sica-int-2.jpg

چگونه مهارت ها را در سیکا خریدی کنیم؟
- پس از ثبت نام در سیکا، از میان دسته بندی ها و از بین ده ها کار ثبت شده فعالیت مورد نظر خود را بیابید.
- توضیحات فروشنده را به دقت بخوانید. قیمت ها، بازخوردها و امتیاز فروشندگان مشابه را با هم مقایسه کنید.
- اگر لازم است به فروشنده ها پیغام دهید و سؤالات احتمالی را قبل از خرید بپرسید.
- سیکا مبلغ هر کار را پس از خریداری نزد خود به امانت نگه می دارد و تنها پس از تحویل کار از جانب فروشنده و تأیید آن توسط خریدار اقدام به انتقال آن به حساب فروشنده می کند.
- سعی کنید تماس خود را با فروشنده حفظ کنید و مراتب خواسته های خود را با او در میان بگذارید.

sica-int-3.jpg

کسب درآمد از سیکا
کاربران سیکا هرگاه که تمایل داشته باشند می توانند موجودی حساب خود در سیکا را با ارائه یک شماره کارت شتاب در کمتر از ۲۴ ساعت برداشت کنند!
سیکا یک محیط بسیار ایده آل برای معرفی توانایی ها و مهارت های شما با کسب درآمد بالاست!
 
بالا