برگزیده های پرشین تولز

اگه از همین فردا میخواستید کار جدیدی رو شروع کنید چکار میکردید؟

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
ان شاءالله
ولی کار سختیه .
خلبان هواپیمای جنگی یا مسافربری ؟
حتما میدونید اگر یک دندان پر کرده یا کشیده داشته باشید یا چند بخیه کوچک روی بدن یا سابقه سردرد خفیف یا کوچکترین ناراحتی قلبی نمیتوانید خلبان شوید .
دندون دیگه واسه چی ؟؟؟؟؟؟؟؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خواهش میکنم بحث رو به حاشیه نبرید

قرار شد هر کی در مورد کار جدیدی که در ذهنش هست حرف بزنه

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اره بگيد چه كاري انجام ميديد شايد يكي يه چيزي بگه ما همبريم دنبالش
خدايش من ماندم چكاري انجام بدم(هيچي بلد نيستم)

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
دیگه به بخیه روی بدنمون چیکار دارن؟؟؟

و سوال اینکه نمیتوانیم یا که نمیگذارند؟؟

من حتی شنیدم اگر جای زخم بزرگ هم داشته باشید اجازه نمیدهند .

دندون دیگه واسه چی ؟؟؟؟؟؟؟؟

قوانینه . آزمایشات متعدد پزشکی ( جسمی و روانی ) میگیرند حتی وقتی کسی خلبان شد .
محدودیت حداقل قد هم دارند 170 یا 180 حداقل است .

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
عجب ..................

واسه این خلبانی یه تاپیک دیگه بزنید که اختصاصی باشه............

اینجا قراره مشاغل مختلف و مزایا و معایبش مطرح بشه تا شاید دوستانی مثل بنده یا مهیار عزیز بتونن یه کاری انجام بدن

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16
نميشه ساده گفت نياز به فكر داره ولي اگه همينجوري ميخواين بگين من ميگم چون اينجا بندريم ما من فك كنم از دبي جنس بيارم چون ديگه كار بهتر از اين طرف ما نيست...
صد درصد موافقم.
جنس آوردن از دبی و آب کردنش توی ایران کار بسیار راحت و پردرامدیه مخصوصا اگه به صورت قاچاق انجام بشه.البته من به قاچاقش کاری ندارم ، همون قدر که کفاف زندگیمو بده کافیه.
من این کار رو خیلی دوست دارم(به خاطر سادگی و درامدزایی) ولی هیچی در موردش بلد نیستم و نمی دونم از کجا باید شروع کنم ، اگه یک انسان سخاوتمند پیدا بشه که منو توی این کار راهنمایی کنه خیلی ممنون می شم.
--- نکته اخلاقی---
من لیسانس الکترونیک هستم ، و دارای مدرک ابزار دقیق و علاقه مند به کار در صنعت (استعداد یادگیری PLC هم دارم) ، و آشنا به زبانهای برنامه نویسی بویژه خانواده C (دارای پروژه رسمی با استفاده از PHP) ، ولی می ترسم آخرش کار گیرم نیاد.
برای همین احساس می کنم ، که باید کار ورود جنس رو از دبی به مملکت خودمون یاد بگیرم تا اگر خدایی نکرده کار مناسبی گیرم نیومد بتونم رو پای خودم بایستم و منت دولت خدمتگذار رو نکشم.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
حتما میدونید اگر یک دندان پر کرده یا کشیده داشته باشید یا چند بخیه کوچک روی بدن یا سابقه سردرد خفیف یا کوچکترین ناراحتی قلبی نمیتوانید خلبان شوید .

البته اینا که قانونه و اینجا هم ایران....من آدم معتاد رو میشناسم که الان خلبان فوکر 100 هست....خیلی هم قدیمیه!!!!...برای خلبان شدن دو چیز رو داشته باشی به راحتی میشه ردیفش کرد:1-پول بسیار زیاد و 2-پارتی بسیار کلفت!!!!....به جان خودم با این دو تا آیتم میشه به راحتی خلبان شد!!!

از معدن هم خوشم میاد. تازه قانون م بالاسرش رعایت میشه. منظورم قانون 8 ساعت کار 8 ساعت خواب و 8 ساعت خانواده و تفریحه. بر خلاف کارهای دیگه که 12 ساعت کاره شایدم بیشتر.

اینجوری اگر هر روز بخوای کار کنی که دهنت سرویس میشه...تازه شیفتهای ما a b c off هست برامون سخته

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
البته اینا که قانونه و اینجا هم ایران....من آدم معتاد رو میشناسم که الان خلبان فوکر 100 هست....خیلی هم قدیمیه!!!!...برای خلبان شدن دو چیز رو داشته باشی به راحتی میشه ردیفش کرد:1-پول بسیار زیاد و 2-پارتی بسیار کلفت!!!!....به جان خودم با این دو تا آیتم میشه به راحتی خلبان شد!!!

اینجوری اگر هر روز بخوای کار کنی که دهنت سرویس میشه...تازه شیفتهای ما a b c off هست برامون سخته
بیخیال بابا این حرفا چیه. کا خیلیم حال میده (همینطوری نمیگما! تجربه کارگری قبلن داشتم)

من اگه پشته کام روزی 3 میلیونم در بیارم بازم به دلم نمیشینه. یعنی میشینه ها. ولی باید کنارش بازم برم بیرون یه کاره واقعی (منظور فیزیکی) انجام بدم وگرنه احساس میکنم دارم میگندم. زور تو بدنم میگنده.

البته اینم بگم من کاری که استاندارد نباشه انجام نمیدم. یعنی به بدن و سلامتی ضرر بزنه. هیچ کسه دیگه هم نباید انجام بده. نمونش این کارگرای حمل و نقل اثاثیه منزل رو دیدم خیلی بدبختا وضعشون ناجوره. اینا پدرشون در میاد. کمرشون به معنای کامل به ... میره.

طرف پوستو استخون بود بدبخت یخچاله 20 فوتو با طناب بسته بود به خودش داشت 4 طبقرو میبرد بالا اونم چی! را پله ها تنگ... سقفه راه پله هم کوتاه. باید زانوهاشو خم میکرد بعضی جاها. اصلن بالا که رسید بارو که گذاشت زمین دیگه زانو ها و کمرش قفل کرده بود. خداییش نامرده بچش اگه اون پولو که باباش اونطوری درمیاره هدر بده.

خلاصه آره... کارگری اگه شرایطش خوب باشه چیزه بدی نیست. روحو جسمو حال میاره. باور کنید.

کاره عار هم نیست. کلن کار عار نیست. بهترین شرایط رو هم کارگرای آلمان و انگلیس دارن به گمونم الان

خب دیگه بسته. کم کم احساس میکنم دارم عینه این بابابزرگا حرف میزنم

newnaeemtaheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مملكت چيزي كه كم داره استاد دانشگاه هست ...
شما به محض اينكه يك ترم از دانشجويي فوق ليسانستون بگذره ميتونيد استاد دانشگاه در مقطع كارشناسي بشيد ... امكانات عالي و درآمد خوب و از همه مهمتر، "مفيد و محترم بودن در جامعه".

پارتي هم نميخواد به هيچ وجه ... چون واقعا استاد دانشگاه كم داريم توي ايران ... نمونه دور بر خودم زياد ميبينم ...

من هم دارم الان براي كنكور ميخونم تا همين كار رو بكنم ...

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16
مملكت چيزي كه كم داره استاد دانشگاه هست ...
شما به محض اينكه يك ترم از دانشجويي فوق ليسانستون بگذره ميتونيد استاد دانشگاه در مقطع كارشناسي بشيد ... امكانات عالي و درآمد خوب و از همه مهمتر، "مفيد و محترم بودن در جامعه".

پارتي هم نميخواد به هيچ وجه ... چون واقعا استاد دانشگاه كم داريم توي ايران ... نمونه دور بر خودم زياد ميبينم ...

من هم دارم الان براي كنكور ميخونم تا همين كار رو بكنم ...
استاد دانشگاه خوبه ولی امكانات عالي و درآمد خوب فقط زمانی شامل حالت میشه که عضو هیات علمی بشی.
ضمنا قبول شدن برای فوق لیسانس دانشگاه ملی کار بسیار دشواریه.دانشگاه آزاد هم که قربونش برم ترمی 1تومن شهریشه.
منم خیلی دوست دارم فوق بگیرم ولی خب کار آسونی نیست.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
شرکت های بیمه ( خصوصی و سهامی عام )

یه مقدار در مورد این توضیح میدید

من یه مدت دنبالش بودم اما میگفتن که دیگه نمایندگی نمیدن به کسی.

من دنبال این بودم که در ساری (مرکز استان مازندران) نماینگی یه شرکت بیمه رو بگیرم اما نشد که نشد:eek:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دوستان عزیز ادامه بدن.

تاپیک داره به جاهای خوبی کشیده میشه.

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
ايجاد کانون تبليغاتي فکر کنم خوب باشه

البته اگه بتوني مجوز بگيري ( 1. مجوز گرفتن سخته - 2. برو اداره ارشاد راهنماييت مي کنن )

امروزه رئساي شرکت ها ، تاجرها ، کاسب هاي کوچيک و بزرگ و خلاصه همه به تبليغات نياز دارن.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اتفاقا در موردش پرسدم. مشکل اینه که بند پ میخواد. این شرکتهای بزرگی که رو بیلبورد و .... تبلیغات میگیرن همشون رابط نفوذی دارند توی شهرداری

mndst

Registered User
لایک‌ها
0
ماشالا همه مون هم که protoype نسل 3 هستیم...

اگر از انسانهای ثروتمند بپرسید به شما خواهند گفت که شغل داشتن راه احمقانه ای برای پول در آوردن است.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ماشالا همه مون هم که protoype نسل 3 هستیم...

اگر از انسانهای ثروتمند بپرسید به شما خواهند گفت که شغل داشتن راه احمقانه ای برای پول در آوردن است.

جمله جالبی بود.
دقیقا منظورتون رو توضیح میدید ؟!!:rolleyes:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
یکی از دوستان یه پیشنهاد به من کرد
گفتم اینجا مطرحش کنم.

نظرتون راجب به ترجمه و چاپ کتاب چی هست ؟

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
كانون تبليغاتي كه بدرد نمي خوره يكي از دوستاي من دو ساله باز كرده ولي تا حالا ضرر كرده

درباره ترجمه كتاب هم بايد بگم كه خيلي سخته البته به نظر من و سرمايه هم فك كنم زياد مي خواد

و واقعا تاپيك خوبي هست

با سپاس

بالا