برگزیده های پرشین تولز

اگه تخصص بازرگانی در رابطه با مواد غذایی یا مواد خام صنایع داری بیا وسط

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
سلام به همه :cool:
خوب خیلی سریع میرم سر اصل مطلب ...
منابع رو بگم :
سرمایه در حال حاضر تا 70 دارم که قابلیت افزایش داره . هم توسط خودم و یا توسط دوستانی که میشناسم و میتونن سرمایه گذاری بکنن ولی نه اینکه همینطوری اعتبارم رو بزارم وسط و متضرر بشن . اول رو سرمایه خودم امتحان میکنیم بعد اگه خوب بود گسترش میدیم !
نیروی انسانی که وقتشون خالی باشه و حقوق هم دریافت میکنن 1 نفر دارم و خودمم وقتم خالیه میشیم 2 نفر ( نیروی کار بازم هست ولی میتونم درصدی بیارمشون تو کار چون الان هم درصدی تو شرکتم کار میکنن )
دفتر کار غرب تهران دارم که شرکت ثبت شده هستش . فعالیت شرکت ساختمونی و معماریه که در حال حاضر فعاله و درآمد خودشو داره .
تجربه و تخصص فروش رو دارم و مشکلی حتی با وجود بازاریابی تلفنی یا حضوری توسط خودم ندارم .
انبار میتونم سمت کرج تامین بکنم با امنیت کافی به متراژ 50 متر و بهداشتی ! اگه انبار نخواد هم که هیچی

فقط و فقط و فقط و فقط خرید و فروش با شرایط زیر :
  1. ملک و زمین و خودرو نمیخوام ! خودم تخصص دارم و تجربه هم داشتم و اصلا خوشم نیومده
  2. فقط مواد غذایی با ماندگاری حداقل 1 سال یا مواد خام صنایع ( هر صنعتی ) باشه ! آرایشی و بهداشتی و پوشاک و لوازم یدکی و اینا اصلا
  3. حتما در مورد اون محصول تخصص و تجربه دقیق داشته باشید ونیگید شنیدم خوبه و این حرفا ! بدونید اون محصول چیه و با شناخت دقیقش بتونیم خرید و فروش رو به سر انجام برسونیم
  4. خرید که عمدست ولی فروش هم میتونه به صورت پخش و خورد باشه و یا به صورت عمده
  5. بازدهی سالیانه فقط روی معاملات در سال حداقل 50% باشه ! حالا میخواد یکبار گردش داشته باشه با حاشیه سود 50% یا میخواد دوبار گردش داشته باشه با سود دو تا 25 ! یا تعداد گردش بیشتر ! ولی بازدهی کلی از این رقم کمتر نشه !
  6. تورم رو حتما پوشش بده ولی با نوسانات ارز ، تغییر قیمت سریع نداشته باشه:general311:
  7. فاکتور رسمی هم میتونم بدهم به اسم شرکت
لازم نیست حتی 1 ریال بزارید ولی اگه خودتون خواستید سرمایه بیارید میتونید شریک بشید و خودتون هم بالا سر کار و تو کار درگیر باشید
شما میتونید تخصص خودتون رو با من به اشتراک بزارید و سیستم فروش رو آماده و به بازار ارائه بکنیم و در ازای این کار توی سود شریک باشید . فروش و بازاریابی و تبلیغات بر عهده شرکته !

پیشنهاداتتون رو همینجا تو تاپیک بدید یا اگه پخ میکنید اینجا هم اعلام بشه که تاپیک بروز بمونه :D
لازم نیست دقیق بگید چی به چیه ! فقط محصول رو بگید و با یه توضیح مختصر . بعد اگه خوب بود ، همونجا هماهنگ میکنیم بیاید حضوری دفترم صحبت بکنیم و استارت بزنیم .
از وقت تلف کردن اصلا خوشم نمیاد که بخوام هم شما ها رو اذیت بکنم هم خودمو ، پس خیالتون راحت که نمیخوام ایده بدزدم:rolleyes: چون ایده زیاده ولی من تخصص در مورد این دسته اقلام ندارم . تخصصم ملکه که ازش پول در میارم :general105: ولی باید وارد خرید و فروش هم بشم
به هیچ وجه کالاهای مرتبط با ساختمون رو نمیخوام بفروشم :general602: چون بازار خوبی نداره
بقیه سرمایم در گیر صنعت ساختمونه و ازش عایدی دارم ولی باید تو این مورد حتما حتما وارد بشم .
کارمم بیشتر از این دیگه با این سرمایه ها نمیتونم گسترش بدم یا اینکه فرصت های خوب دیگه ای واسه گسترش دادن کسب و کارم وجود نداره و بازدهی کافی نمیتونم ازش بگیرم

توضیح در مورد شخصیتم تو کار :
واسطه گری و دلالیه و شک وشبهه دار بودن این سبک کار اصلا برام مهم نبوده و نیست ! شعار نمیدم و صادقانه میگم . قصد کلاهبرداری ندارم . قصد دزدی ندارم . کالاهای مشکل دار هم نمیخوام واردش بشم . چکی هم میتونم کار بکنم و سودشم میگیرم و از نظرم کاملا حلاله . از تقلب تو معامله هم بدهم میاد که توی پیشنهاد نمیخوام باشه ! منبع تامین کالا هم اصلا برام مهم نیست که قانونی وارد شده یا نه .

تا حالا کسی از کار کردن با من پشیمون نشده ! صادقانه گفتم ! هرکی باهام بوده خودشو جمو جور کرده ! خودمم تقریبا از صفر شروع کردم و تا الان با 25 سال سن کاملا راضی بودم از عملکردم و این بخش از گسترش شرکت از اول تو برنامه ام بوده و الان فرصتش پیش اومده

حالا اگه واقعا بیکاری ، پول نداری ، مرد عملی ، بیا شروع بکنیم !

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
اینقدر پی تی خلوت شه که نیاز نیست آپ بکنم :general210:
همون صفحه اول مونده
ولی آپپپپ :general405:

بالا