برگزیده های پرشین تولز

اگه دست خودت بود...

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
من اومدم اینجا که نقاط تاریک این معما رو برای شما روشن کنم.

بعد معلوم میشه که همه این نقشه ها زیر سر من بوده و من میخواستم رییس جمهور امریکا بشم و اینا هم بازی سیاسی بوده (دیدین توی این فیلما آخرش یه چیزی رو میشه که آدم فکرشو هم نمیکنه؟) بعد هم تورو توی زندان با یه دعوای سوری سر به نیست میکنم.
این هم که خواست زرنگی کنه و به تو نامردی کنه رو توی کشتی ترتیبشو میدم. بعد هم مثل یه قهرمان دست دختر بیلی رو میگرم و توی مراسم تششیع جنازه یه سخنرانی بسیار عظیم میکنم.
و رای میارم و رییس جمهور میشم. با دختر بیلی هم ازدواج میکنم و همه ثروت بیلی هم به من میرسه. بعد با هم میریم تعطیلات و در پایان فیلم نشون میده که بیلی توی تعطیلات منتظرمونه! و در آخر نشون داده میشه که من و بیلی و دخترشو و چند تا از همدستامون داریم به وارد کردن مواد مخدر از امریکای جنوبی و سود و این حرفا فکرمیکنیم. مثل فیلم پایگاه و مثل این فیلما که آخرش معلوم میشه یارو اصلا نمرده بوده و همه چی از اول یه نقشه بوده که بیننده فکرشو هم نمیکرده برای رسیدن به یه هدف سیاسی یا اقتصادی کثیف.

Mohammad.d

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من اومدم اینجا که نقاط تاریک این معما رو برای شما روشن کنم.

بعد معلوم میشه که همه این نقشه ها زیر سر من بوده و من میخواستم رییس جمهور امریکا بشم و اینا هم بازی سیاسی بوده (دیدین توی این فیلما آخرش یه چیزی رو میشه که آدم فکرشو هم نمیکنه؟) بعد هم تورو توی زندان با یه دعوای سوری سر به نیست میکنم.
این هم که خواست زرنگی کنه و به تو نامردی کنه رو توی کشتی ترتیبشو میدم. بعد هم مثل یه قهرمان دست دختر بیلی رو میگرم و توی مراسم تششیع جنازه یه سخنرانی بسیار عظیم میکنم.
و رای میارم و رییس جمهور میشم. با دختر بیلی هم ازدواج میکنم و همه ثروت بیلی هم به من میرسه. بعد با هم میریم تعطیلات و در پایان فیلم نشون میده که بیلی توی تعطیلات منتظرمونه! و در آخر نشون داده میشه که من و بیلی و دخترشو و چند تا از همدستامون داریم به وارد کردن مواد مخدر از امریکای جنوبی و سود و این حرفا فکرمیکنیم. مثل فیلم پایگاه و مثل این فیلما که آخرش معلوم میشه یارو اصلا نمرده بوده و همه چی از اول یه نقشه بوده که بیننده فکرشو هم نمیکرده برای رسیدن به یه هدف سیاسی یا اقتصادی کثیف.

:blink: :eek:
خدایی شما باید نویسنده فیلمنامه میشدی !!!
معلومه lost , pb رو دیدی !
............
برای اینکه صاحب تاپیک نفرینم نکنه !
من دوست داشتم یه جایی باشم که کسی کاری به کارم نداشته باشه ( البته هنوز همچین جایی رو پیدا نکردم ! )
با دختر بیلی هم کار ندارم چون پول ندارم برای تولدش کادو خفن بخرم !!!
تو همون جایی که کسی کاری به کارم نداره یکی رو پیدا میکنم ! کاری میکنم که باهام کار داشته باشه !!!
ببخشید ساعت 2 بود ! :lol:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
:blink: :eek:
خدایی شما باید نویسنده فیلمنامه میشدی !!!
معلومه lost , pb رو دیدی !
............
برای اینکه صاحب تاپیک نفرینم نکنه !
من دوست داشتم یه جایی باشم که کسی کاری به کارم نداشته باشه ( البته هنوز همچین جایی رو پیدا نکردم ! )
با دختر بیلی هم کار ندارم چون پول ندارم برای تولدش کادو خفن بخرم !!!
تو همون جایی که کسی کاری به کارم نداره یکی رو پیدا میکنم ! کاری میکنم که باهام کار داشته باشه !!!
ببخشید ساعت 2 بود ! :lol:

شاگرد شمام عزیز! :lol::lol::lol: خواستم واقعیت رو برای بچه ها روشن کنم آخه سر دختر بیلی و ثروت بیلی داشت دعواشون میشد منم بهشون ثابت کردم که همه جزیی از یه نقشه کثیفن و سرنوشتشونم یکیه یعنی جهنم!

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
نفس کش! کی تاپیک منو به انحراف کشید.
97.gif

هر کی هست خودش اعتراف کنه تا نیومدم
101.gif

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من اعتراف میکنم ... من بودم ... مجازاتم کتید .

من اگر دست خودم بود 20 سال پیش به دنیا میومدم ... قبل از اینکه بابا بزرگم ور شکست بشه.

نمیذاشتم این بلا سرش بیاد ، به ما که میرسه همه چی تموم میشه ...

azad az zad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این جور سوالات از قبیل چه جور میشه پولدار شد ؟ دوست داشتی تو چه جور جایی به دنیا میومدی و ... همه مال جهان سوم است .
چون تو اینجور کشورها اختلاف طبقاتی زیاده و همچنین اختلافات مذهبی! مثلا بخوایم قیاس کنیم اینجا اختلاف بین عقاید مذهبی مردم خیلی بیشتر هست تا اروپا امریکا ( بحث مذهبی راه ننداختم! از مدیران تقاضا دارم خونسردی خودشون را حفظ کنن:) ) و همچنین سطح زندگی کردن مردم خیلی با هم فرق داره
ولی دوست داشتم تو جهان اول زندگی می کردم چون همه چیزشون از ما جلوتره

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
این جور سوالات از قبیل چه جور میشه پولدار شد ؟ دوست داشتی تو چه جور جایی به دنیا میومدی و ... همه مال جهان سوم است .

ایوول ... :D

جرج برنارد شاو میگه : راز بدبختی در داشتن زمانیه که به خوشبختیه آینده فکر کنیم .(با دخل و تصرف:f34r:)

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
چون تو اینجور کشورها اختلاف طبقاتی زیاده و همچنین اختلافات مذهبی! مثلا بخوایم قیاس کنیم اینجا اختلاف بین عقاید مذهبی مردم خیلی بیشتر هست تا اروپا امریکا ( بحث مذهبی راه ننداختم! از مدیران تقاضا دارم خونسردی خودشون را حفظ کنن:) ) و همچنین سطح زندگی کردن مردم خیلی با هم فرق داره
ولی دوست داشتم تو جهان اول زندگی می کردم چون همه چیزشون از ما جلوتره
فکر کنم تو اروپا بیشتر از ایران اختلاف مذهب و فرهنگ وجود داشته باشه.
یکی مسیحی خفنه و یک شیطان پرست.
یکی میشه بیل گیتس و یکی کارتون خواب.
تو ایران اگه کارتون خواب هست دیگه منهتن وجود نداره.
تو ایران اگه مذهبی هست، شیطان پرست وجود نداره (یا حداقل خیلی ناچیزه)
نام کدوم ایرانی تو لیست میلیاردرهای جهانه؟ هیچ کدوم.

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
ایوول ... :D

جرج برنارد شاو میگه : راز بدبختی در داشتن زمانیه که به خوشبختیه آینده فکر کنیم .(با دخل و تصرف:f34r:)

یک جمله هم من دارم::D
ice-man (رامین): بدون فکر کردن به خوشبختی انگیزه ای برای زندگی به وجود نمیاد. ( با کمی دخل و تصرف!
244.gif
)

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
من اعتراف میکنم ... من بودم ... مجازاتم کتید .

من اگر دست خودم بود 20 سال پیش به دنیا میومدم ... قبل از اینکه بابا بزرگم ور شکست بشه.

نمیذاشتم این بلا سرش بیاد ، به ما که میرسه همه چی تموم میشه ...
بنا به اعترافات و همکاری که زیر شکنجه کردی:)p) این دفعه بیخیالت شدم. تکرار نشه.
167.gif

azad az zad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر کنم تو اروپا بیشتر از ایران اختلاف مذهب و فرهنگ وجود داشته باشه.
یکی مسیحی خفنه و یک شیطان پرست.
یکی میشه بیل گیتس و یکی کارتون خواب.
تو ایران اگه کارتون خواب هست دیگه منهتن وجود نداره.
تو ایران اگه مذهبی هست، شیطان پرست وجود نداره (یا حداقل خیلی ناچیزه)
نام کدوم ایرانی تو لیست میلیاردرهای جهانه؟ هیچ کدوم
همین گروههای مذهبی که گفتی تو ایرانم طرفدار دارن ولی چون اینجا آزادی غربی وجود نداره دیده نمیشن
بیل گیتس قبول ولی کارتون خواب را قبول ندارم جنبه تبلیغاتی داره
اتفاقا اینجا خیلی کارتون خواب بیشتر داریم

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
همین گروههای مذهبی که گفتی تو ایرانم طرفدار دارن ولی چون اینجا آزادی غربی وجود نداره دیده نمیشن
بیل گیتس قبول ولی کارتون خواب را قبول ندارم جنبه تبلیغاتی داره
اتفاقا اینجا خیلی کارتون خواب بیشتر داریم
منم میدونم این گروهها طرفدار دارن ولی با توجه به فرهنگ و دین ایران کم هستن.
خیلی مسخره هست اگه بگیم تو اروپا و آمریکا و کانادا و ... کارتون خواب وجود نداره و همش تبلیغات هست. این آمار کشته ها بر اثر سرما که هرسال از کانالهای مختلف پخش میشه همش دروغه؟
تا اونجایی که من تو مستند ها دیدم دولت ژاپن در زمستان چادر پخش میکنه بین کارتون خوابها، بعد شما میگی کارتون خواب ندارن

بالا