برگزیده های پرشین تولز

ایا تیک وب خوبه ؟

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
سلام
دوست عزیز کار نکردم با اینجا ولی اگر متوجه شدید خوبه خبر بدید! ممنون.

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
اگر اشتباه نکنم استارتر از مشتریان ما هستند

در پناه حق

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
سلام
تیک وب خیلی خوبه، هم قیمت های خوبی دارن هم پشتیبانی قوی
من 4 تا دامنه و 3 تا هاست هم ازشون خریدم که بدون مشکل دارن کار میکنن

سینا ادبی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نظر منم تیک وب عالیه مخصوصا قیمتاش ....:general601::general406:

kashaneh

Registered User
لایک‌ها
261
بله از متریان هستم ولی به نظرمتیک وب خوب نیست عالیه !

سلام

ببخشید اگر مشکلی نیست بفرمایید: چند سال یا چند ماه میشه که از سرویس های شرکت مذکور استفاده می کنید ؟

با تشکر

سینا ادبی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
1 ماهی میشه ولی بیشتر دوستام از تیک وب استفاده میکنن اگه بخوای بهت معرفیشون میکنم ...

mimmeslemadar

Registered User
لایک‌ها
161
صرفا با یک ماه استفاده از سرویس های یک هاستینگ نمیشه نظری در خصوص هاستینگ ها داد /

kashaneh

Registered User
لایک‌ها
261
ایشون ذکر کردند یک ماهی میشه از اون هاستینگ سرویس میگیرن / این وسط تاریخ پستشون !!
یعنی وقتی ازشون سرویس داشتند اومدن تاپیک زدن و گفتن آیا تیک وب خوبه ! و بعد از اینکه چندتا کاربر دیگه گفتن خوبه اومده گفته عالیه !؟
به نظر شما قبل از اینکه تاپیک بزنند و زمانی که ازشون سرویس داشتند نمیدونستند خوبه یا بد ؟
حالا اگر اون 6 روز هم نبوده باشه ، همون یکماه باشه، به نظر شما یکماه زمان کافی برای مهک زدن یک هاستینگ است؟

اگر برای شما این چیزا عادی ست برای من که بیشتر از 6 سال تو این کارم عادی نیست.

(قصدم توهین یا بی احترامی به شخص یا شرکت مذکور نیست ، مهک زدن/تست یک هاستینگ با این مدت کم جالب نیست.)

موفق باشید

mimmeslemadar

Registered User
لایک‌ها
161
یعنی وقتی ازشون سرویس داشتند اومدن تاپیک زدن و گفتن آیا تیک وب خوبه ! و بعد از اینکه چندتا کاربر دیگه گفتن خوبه اومده گفته عالیه !؟
به نظر شما قبل از اینکه تاپیک بزنند و زمانی که ازشون سرویس داشتند نمیدونستند خوبه یا بد ؟
حالا اگر اون 6 روز هم نبوده باشه ، همون یکماه باشه، به نظر شما یکماه زمان کافی برای مهک زدن یک هاستینگ است؟

اگر برای شما این چیزا عادی ست برای من که بیشتر از 6 سال تو این کارم عادی نیست.

(قصدم توهین یا بی احترامی به شخص یا شرکت مذکور نیست ، مهک زدن/تست یک هاستینگ با این مدت کم جالب نیست.)

موفق باشید
در بالا تر بنده نیز ذکر کرده بودم که خیر یک ماه یا کمتر کلا زمانی نیست که بخوایم در مورد برتری یا کیفیت یک هاستینگ نظری بدیم . مسلما تعریف من و شما از کیفیت هاستینگ ، با توجه به استارتر عزیز زمین تا آسمان متفاوت می باشد .

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
پیشنهاد میکنم بخش نظرات وب سایت ما رو مطالعه کنید
http://tikweb.ir/portal/review/

اکثر مشتریانی که نظر دادن حداقل 6 ماه هست که از ما سرویس دارن

در پناه حق

lucifer_quest

Registered User
لایک‌ها
748
سایتتون چرا قسمت "درباره ی ما" نداره؟ تلفن ثابت نداره؟ اون قسمت بالا "خرید هاست | هاست لینوکس | هاست سی پنل | هاست لینوکس سی پنل | هاست ارزان" چرا کار نمی کنه؟
خدا وکیلی آدم توو ذوقش می خوره. کمترین کاری که می تونید بکنید اینه که ساییتون بی عیب و نقص باشه که متاسفانه نیست.

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
سایتتون چرا قسمت "درباره ی ما" نداره؟ تلفن ثابت نداره؟ اون قسمت بالا "خرید هاست | هاست لینوکس | هاست سی پنل | هاست لینوکس سی پنل | هاست ارزان" چرا کار نمی کنه؟
خدا وکیلی آدم توو ذوقش می خوره. کمترین کاری که می تونید بکنید اینه که ساییتون بی عیب و نقص باشه که متاسفانه نیست.
احتمالا شما با گوشی یا تبلت هستید اگر منو ها براتون درست نمایش داده نمیشه
بزودی درست میشه این مورد
اگر هم منظورتون جای دیگه ای از سایت هست یکم دقیق تر بگید

در پناه حق

lucifer_quest

Registered User
لایک‌ها
748
الان نقل قول رو دیدم
خیر دوست عزیز با پی سی، سایت رو چک کرده بودم و مواردی که گفتم دقیقا وجود داشت. البته الان که کاملا قالب سایت رو عوض کردید ظاهرا مشکل منوها حل شده ولی کماکان قسمت "درباره ی ما" و "تلفن ثابت" وجود ندارد.
آیا خودتان حاضر هستید از شرکتی که نه تلفن ثابت داره و نه نماد اعتماد و فقط یک خط اعتباری ایرانسل در سایتش گذاشته خرید بالای 20هزار تومن داشته باشید؟!!!
اون +98 هم که قبل از شماره ی اعتباری ایرانسل گذاشتید خــ ــیلی غیر حرفه ایه، نمی دونم چرا یاد شخصیت عین الله باقرزاده توی فیلم های صمد افتادم!!! (البته امیدوارم از شوخیم دلگیر نشده باشید):D

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
الان نقل قول رو دیدم
خیر دوست عزیز با پی سی، سایت رو چک کرده بودم و مواردی که گفتم دقیقا وجود داشت. البته الان که کاملا قالب سایت رو عوض کردید ظاهرا مشکل منوها حل شده ولی کماکان قسمت "درباره ی ما" و "تلفن ثابت" وجود ندارد.
آیا خودتان حاضر هستید از شرکتی که نه تلفن ثابت داره و نه نماد اعتماد و فقط یک خط اعتباری ایرانسل در سایتش گذاشته خرید بالای 20هزار تومن داشته باشید؟!!!
اون +98 هم که قبل از شماره ی اعتباری ایرانسل گذاشتید خــ ــیلی غیر حرفه ایه، نمی دونم چرا یاد شخصیت عین الله باقرزاده توی فیلم های صمد افتادم!!! (البته امیدوارم از شوخیم دلگیر نشده باشید):D

بله ، اول اینکه به لطف خدا روزانه افراد زیادی به ما اعتماد میکنن
و دوم اینکه بنده شخصی رو میشناسم که حتی یک سایت نداره و فقط با یک شماره کارت ماهانه چند صد میلیون تراکنش داره ! (کارش هم در نت هست)
اصلا ربطی نداره
چند تا هاستینگ نشونتون بدم که هم تلفن ثابت دارن هم ادرس دارن هم نماد دارن هم... و اینقدر تاپیک و شکایت از طرف کاربرانش داشته... حتی کلاه برداری !
و مورد بعدی اینکه دید افراد نسبت به نماد اشتباهه ، شما یک سایت که نماد داره رو باز کنید ، روی نماد کلیک کنید ، متنی رو که می بینید با دقت مطالعه کنید :
مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید و دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به معنای تضمین صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و محتوای منتشر شده در وب سایت آن، توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نمی‌باشد.

اون شماره هم قراره کلا به شمارت ثابت تغییر کنه و این +98 هم برای قالبه و چون قالب از نسخه اصلی ترجمه شده دیگه این مورد اصلاح نشده...

در پناه حق

بالا