برگزیده های پرشین تولز

ایا تیک وب خوبه ؟

vahid.abdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

yootoo

Registered User
لایک‌ها
181
میدونم چند ماه از آخرین ارسال گذشته ولی تجربم رو می نویسم شاید به درد شخصی بخوره

من مدت ها قبل میخواستم یک ریسیلرم ازشون خرید کنم، دیدم قیمت هاشون خوبه، ولی تیکت زدم جواب ندادن، شماره موبایلی داشتند که هر چقدر تلاش کردم جواب ندادن آخرشم رفتم از جای دیگه خرید کردم...!

تصویر پیوست شد

فایل های ضمیمه

• tikweb.jpg
    tikweb.jpg
    165.2 KB · نمایش ها: 14
Last edited:

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
میدونم چند ماه از آخرین ارسال گذشته ولی تجربم رو می نویسم شاید به درد شخصی بخوره

من مدت ها قبل میخواستم یک ریسیلرم ازشون خرید کنم، دیدم قیمت هاشون خوبه، ولی تیکت زدم جواب ندادن، شماره موبایلی داشتند که هر چقدر تلاش کردم جواب ندادن آخرشم رفتم از جای دیگه خرید کردم...!

تصویر پیوست شد
اول اینکه یک سال از این تیکتی که شما گذاشتید گذشته و ما دچار تغییر و تحول بسیاری شدیم !
ان زمانی هم که تیکت ها به اشتباه بسته میشد مشکل سیستم سایت ما بوده
ما اصلا شماره موبایل نداریم که پاسخگو باشیم
ربات تیک وب پاسخگوی شماست میتونید امتحان کنید @tikwebir_bot

yootoo

Registered User
لایک‌ها
181
اول اینکه یک سال از این تیکتی که شما گذاشتید گذشته و ما دچار تغییر و تحول بسیاری شدیم !
ان زمانی هم که تیکت ها به اشتباه بسته میشد مشکل سیستم سایت ما بوده
ما اصلا شماره موبایل نداریم که پاسخگو باشیم
ربات تیک وب پاسخگوی شماست میتونید امتحان کنید @tikwebir_bot

در پاسخ همین یکسالتون باید عرض کنم که توی یکسال توجه نکردید ببینید تیکتی بی پاسخ بوده یانه
دوما شماره موبایل بود یا ثابت نمی دونم، ولی خدا شاهده دو روز تمام زنگ زدم کسی جواب نداد، از شما نتیجه ای حاصل نشد و من از هاستینگ دیگری خرید کردم

مشتری نیازی به ربات تلگرام نداره، مشتری نیاز به احساس مسئولیت داره

من تجربه شخصی خودم رو اعلام کردم و چیزی که دیدم رو می نویسم کاری به تغییر و تحولات داخلی شما ندارم، هاستینگی که چندین روز تلاش بکنی و نتونی باهاشون ارتباط برقرار بکنی اون هاستینگ به نظر من به درد نمیخوره!

تیکت خراب بود، ولی ایمیلی که توی سایت گذاشته بودین هم مشکل داشت!! (تصویر پیوست شد)

در نهایت بابت غلت املائی های موجود در متن عذر خواهی می کنم
و بابت اینکه شخصی رو ناراحت کرده باشم هم از آن شخص عذر خواهی می کنم

فایل های ضمیمه

• tikweb2.jpg
    tikweb2.jpg
    96 KB · نمایش ها: 15

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
در پاسخ همین یکسالتون باید عرض کنم که توی یکسال توجه نکردید ببینید تیکتی بی پاسخ بوده یانه
دوما شماره موبایل بود یا ثابت نمی دونم، ولی خدا شاهده دو روز تمام زنگ زدم کسی جواب نداد، از شما نتیجه ای حاصل نشد و من از هاستینگ دیگری خرید کردم

مشتری نیازی به ربات تلگرام نداره، مشتری نیاز به احساس مسئولیت داره

من تجربه شخصی خودم رو اعلام کردم و چیزی که دیدم رو می نویسم کاری به تغییر و تحولات داخلی شما ندارم، هاستینگی که چندین روز تلاش بکنی و نتونی باهاشون ارتباط برقرار بکنی اون هاستینگ به نظر من به درد نمیخوره!

تیکت خراب بود، ولی ایمیلی که توی سایت گذاشته بودین هم مشکل داشت!! (تصویر پیوست شد)

در نهایت بابت غلت املائی های موجود در متن عذر خواهی می کنم
و بابت اینکه شخصی رو ناراحت کرده باشم هم از آن شخص عذر خواهی می کنم
شما کلا راه ارتباطیتون مشکل داشته
شماره تماس ما یک شماره ثابته که فقط بخش فروشه و اون هم فقط یک بازه زمانی خاص پاسخگو هست و باید دقت کنید
ایمیل هم اشتباه هست ایمیل ارتباط با مشتریان ما support at tikweb.ir هست
در ضمن معیار مشتری یکسال یا ده سال پیش یا حتی یک روز اینده یک سرویس دهنده نیست برای انتخابش
برای انتخاب حال فعلی یک هاستینگ مد نظر هست که شما الان چه تیکت ارسال کنید چه ایمیل و چه ربات تلگرام به سرعت پاسخ میگیرید
در هر حال متشکریمم از نظرتون اما برای قضاوت در مورد ما کمی عجله کردید و این مشکلات سیستمی برای هر سرویس دهنده ای پیش اومده و چیز طبیعی هست.

در ضمن یک سامانه ثبت شکایات هم داریم که در صورتی که مشتری به هر دلیل پاسخ نگرفت از این طریق مدیریت تیک وب مطلع میشه و موضوع قطعا بررسی میشه
https://tikweb.ir/report/

موفق باشید

yootoo

Registered User
لایک‌ها
181
شما کلا راه ارتباطیتون مشکل داشته
شماره تماس ما یک شماره ثابته که فقط بخش فروشه و اون هم فقط یک بازه زمانی خاص پاسخگو هست و باید دقت کنید
ایمیل هم اشتباه هست ایمیل ارتباط با مشتریان ما support at tikweb.ir هست
در ضمن معیار مشتری یکسال یا ده سال پیش یا حتی یک روز اینده یک سرویس دهنده نیست برای انتخابش
برای انتخاب حال فعلی یک هاستینگ مد نظر هست که شما الان چه تیکت ارسال کنید چه ایمیل و چه ربات تلگرام به سرعت پاسخ میگیرید
در هر حال متشکریمم از نظرتون اما برای قضاوت در مورد ما کمی عجله کردید و این مشکلات سیستمی برای هر سرویس دهنده ای پیش اومده و چیز طبیعی هست.

»»»» در ضمن شما هیچ کجای سایت خودتون ایمیل Support at tikweb.ir رو اعلام نکردیم بلکه ایمیل tikweb.info at gmail.com و info at tikweb.ir رو معرفی کردین

در ضمن یک سامانه ثبت شکایات هم داریم که در صورتی که مشتری به هر دلیل پاسخ نگرفت از این طریق مدیریت تیک وب مطلع میشه و موضوع قطعا بررسی میشه
https://tikweb.ir/report/

موفق باشید

تصویری که پیوست میکنم، مال سایت شما نیست؟ همین الان هم توی سایتتون ایمیل موجود هست
من دلایل محکمی ارائه میدم برای اثبات حرفم، ولی شما به تمسخر و یا توجیه خودتون چیز دیگر رو بیان می کنید

من از شما یک سوال ساده دارم، یک مشتری تازه کار که میاد و میخواد به جمع شما بپیونده، چطور باید راه های ارتباطی با شما رو پیدا کنه؟
خوب مسلم هست که از وب سایت سرویس دهنده » ایمیل، شماره تلفن، تیکت رو در دست داره
خدا شاهده با هر سه تا مورد خواستم با شما ارتباط برقرار کنم، و از آنجایی که قیمت های خوبی داشتید خودم چندین روز تلاش کردم که بتونم تماس موفقی با شما داشته باشم ولی فایده ای نداشته

بله معیار وضعیت کنونی هاستینگ هست...
مطمئن باشید من عجله نکردم، این مسئله رو مطمئن هستم، با هاستینگ های مختلفی از جمله هاست ایران، نت افراز، آبتین وب، وب داده، طلا هاست، نت آرام، میهن هاست و... کار کردم، و روال کاری رو ه خوبی بلد هستم

موفق باشید

فایل های ضمیمه

• tikweb3.jpg
    tikweb3.jpg
    116.9 KB · نمایش ها: 14

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
تصویری که پیوست میکنم، مال سایت شما نیست؟ همین الان هم توی سایتتون ایمیل موجود هست
من دلایل محکمی ارائه میدم برای اثبات حرفم، ولی شما به تمسخر و یا توجیه خودتون چیز دیگر رو بیان می کنید

من از شما یک سوال ساده دارم، یک مشتری تازه کار که میاد و میخواد به جمع شما بپیونده، چطور باید راه های ارتباطی با شما رو پیدا کنه؟
خوب مسلم هست که از وب سایت سرویس دهنده » ایمیل، شماره تلفن، تیکت رو در دست داره
خدا شاهده با هر سه تا مورد خواستم با شما ارتباط برقرار کنم، و از آنجایی که قیمت های خوبی داشتید خودم چندین روز تلاش کردم که بتونم تماس موفقی با شما داشته باشم ولی فایده ای نداشته

بله معیار وضعیت کنونی هاستینگ هست...
مطمئن باشید من عجله نکردم، این مسئله رو مطمئن هستم، با هاستینگ های مختلفی از جمله هاست ایران، نت افراز، آبتین وب، وب داده، طلا هاست، نت آرام، میهن هاست و... کار کردم، و روال کاری رو ه خوبی بلد هستم

موفق باشید
هیچ توجیهی نیست
یک بازه زمانی شاید یک هفته ای سیستم سایت و پشتیبانی مشکل داشت که ما این رو قبول داریم و اما سرویس ها همگی فعال بودن و مشکل فقط در پورتال ما بود که حل شد
در هر صورت در خدمتیم الان میتونید تست کنید
موفق باشید

yootoo

Registered User
لایک‌ها
181
هیچ توجیهی نیست
یک بازه زمانی شاید یک هفته ای سیستم سایت و پشتیبانی مشکل داشت که ما این رو قبول داریم و اما سرویس ها همگی فعال بودن و مشکل فقط در پورتال ما بود که حل شد
در هر صورت در خدمتیم الان میتونید تست کنید
موفق باشید
بله انشالله تست خواهیم کرد، امیدوارم تجربه گذشته رو نداشته باشم

yootoo

Registered User
لایک‌ها
181
امروز دو مرتبه تماس گرفتم برای خرید سرور مجازی متاسفانه جواب ندادنی
تلفن : ۰۲۱۶۶۵۳۲۸۰۴

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
امروز دو مرتبه تماس گرفتم برای خرید سرور مجازی متاسفانه جواب ندادنی
تلفن : ۰۲۱۶۶۵۳۲۸۰۴
احتمالا خط ها مشغول بوده
به بات زیر پیام بدید شمارتون رو ارسال کنید تا باهاتون تماس بگیریم خودمون
@tikwebir_bot

yootoo

Registered User
لایک‌ها
181
احتمالا خط ها مشغول بوده
به بات زیر پیام بدید شمارتون رو ارسال کنید تا باهاتون تماس بگیریم خودمون
@tikwebir_bot
از دیگر همکاراتون تهیه شد
انشالله یکی دو ماه آنیده مجددا مزاحم میشم برای سرور اختصاصی یا مجازی

yootoo

Registered User
لایک‌ها
181
جناب امروزدو بار تماس گرفتم پاسخی ندادین، ساعت 10:50
مسلما پشتیبانی تون هم بدین صورت خواهد بود، تازه میخواستم سرور مجازی یا اختصاصی خرید کنم، خوب شد این اشتباه رو نکردم، موفق و پیروز باشید... روز خوش

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
جناب امروزدو بار تماس گرفتم پاسخی ندادین، ساعت 10:50
مسلما پشتیبانی تون هم بدین صورت خواهد بود، تازه میخواستم سرور مجازی یا اختصاصی خرید کنم، خوب شد این اشتباه رو نکردم، موفق و پیروز باشید... روز خوش

شما تیکت زدید اصلا یا داخل تلگرام پیام دادید؟ خیر !
خط تلفن فقط بخش فروشه و بنده اطلاع ندارم ازش
معیار پشتیبانی ما تیکت و تلگرام هست
پس بیشتر از این سعی نکنید تخریب کنید
برید از همکاران سرویس بگیرید ما تضمینی برای پشتیبانی تلفنی نداریم درحال حاضر!

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
هاست و قیمت مناسبی دارند
ولی
متاسفانه تیک وب پشتیبانی فوق العاده فوق العاده ضعیفی داره که حتی پس از تاخیر فراوان در پاسخ دهی جواب های غیر حرفه ای برای یک شرکت کوتاه و ساده ای میدن! امیدوارم این ضعف رو برطرف کنند
چون این مشتری هست که مشتری میاره
دلیل موفقیت سایتهای مثل نت افزار و هاست دی ال -هاست ایران-پارس پک و... هم همین موضوع هست یعنی سرعت و کیفیت ،پشتیبانی عالی
من با یه شرکتی کار میکردم فاکتور هام رو نگاه کردم دیدم 320 تا فاکتور پرداخت براشون داشتم!!
و حداقل هم 30-40 نفر از طریق من با این شرکت اشنا شدن حالا اینکه از طریق اون 30-40 نفر چند نفر اشنا شدن بماند!
تنها دلیلش هم پشتیبانی عالی ای بود که داشتن وگرنه مشکل بابت هاست و سرور زیاد داشتم باهاشون!

Last edited:

saeed_kk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باید اسم تاپیک این بود بده یا بدترین
من پشتیبانی ازشون ندیدم. در ثانی هیچ علائم حیاتی ازشون دیده نمیشه. ثالثا نمیشه گفت شرکت و صرفا کلاهبرداریه
در یه کلام آشغال

yootoo

Registered User
لایک‌ها
181
باید اسم تاپیک این بود بده یا بدترین
من پشتیبانی ازشون ندیدم. در ثانی هیچ علائم حیاتی ازشون دیده نمیشه. ثالثا نمیشه گفت شرکت و صرفا کلاهبرداریه
در یه کلام آشغال
خخخخ
آخه مدیرش میگه پشتیبانیش خوب شده که...

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568
دو روزه سیستم پشتیبانیشون خیلی ضعیف شده!
امیدوارم هرچه زودتر رسیدگی کنند.

iraniphone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آقا من امروز بر حسب اینکه نماد اعتماد دارن ازشون یه سرور مجازی خریدم
و سرور وصل نمیشه کلا و فکر کنم مشخصات فیک دادن بهم !
چون سرور همون لحظه تو پنل اومد !!!!
تیکت زدم ، زنگ زدم ، ایمیل دادم ، گفت و گوی آنلاین همه رو تست کردم ولی هیچ کدوم رو جواب ندادن ....
دامین سایت رو whois زدم و شماره فیک اونجا زده بودن !
حالا نمیدونم چیکار کنم واقعا از این کلاهی که سرم رفته .....
حداقل بیان بگن پولت رو خوردیم من تکلیفم رو بدونم !!!
الان معلوم نیس چه خبره دیگه آیا سرور رو تحویل میدن یا نمیدن ؟؟
کسی تجربه مشابه داره از این سایت ؟؟

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568
آقا من امروز بر حسب اینکه نماد اعتماد دارن ازشون یه سرور مجازی خریدم
و سرور وصل نمیشه کلا و فکر کنم مشخصات فیک دادن بهم !
چون سرور همون لحظه تو پنل اومد !!!!
تیکت زدم ، زنگ زدم ، ایمیل دادم ، گفت و گوی آنلاین همه رو تست کردم ولی هیچ کدوم رو جواب ندادن ....
دامین سایت رو whois زدم و شماره فیک اونجا زده بودن !
حالا نمیدونم چیکار کنم واقعا از این کلاهی که سرم رفته .....
حداقل بیان بگن پولت رو خوردیم من تکلیفم رو بدونم !!!
الان معلوم نیس چه خبره دیگه آیا سرور رو تحویل میدن یا نمیدن ؟؟
کسی تجربه مشابه داره از این سایت ؟؟

نگران نباشید
اندکی صبر کنید و با تیکت پیگیر باشید.
تیک وب هرچیزی باشه حروم خور نیست مطمئن باشید.
بنده چند سالی هست باهاشون همکاری دارم.

بالا