برگزیده های پرشین تولز

ایا حاضری در شبکه اجتماعی به نام قاصد !! عضو بشی؟

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
این تصویر محیط کاربری . با سیستم عامل داس کار کنم لذت بخش تره تا این محیط

Untitled2.jpg
روز اول تاپیک چک کردم رتبه 8 میلیون بود الان 1.4 میلیون
همون روز اول هم گفتی هزار تا کاربر فعال هستن!
به قصد اسپم عضو شدم ولی در همون حد هم بدرد نمیخوره . میگرده چند تا آی دی نشون میده
یعنی تقریبا چت شانسی و اتفاقی مثل ربات های چت تلگرام که الکی یه نفر رو پیدا میکنن
همون اول کار این آیدی رو بهم نشون داد - پیرمرد 60 ساله دنبال *** میگرده :oops:o_O :p

Untitled.jpg

شهريار

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
صفحه اول سایت باید معرف خلاصه‌ی سایت باشه، که نیست!
چرا که صفحه‌ی اول عامل جذب‌کننده برای عضویت است.

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
جدای از محیط کاربری و تحت وب بودن و ...

من تا 100 سال دیگه روی پلتفرمی که مدیریت داده ها توسط ایرانی ها انجام میشه عضو نمیشم!

چون پیام های متنی و تصویری و ... که ارسال میکنم ممکنه مورد سوءاستفاده قرار بگیره!

*احتمالا الان کسایی میان و میگن واتس آپ و انستاگرام و... داده ها رو دو دستی تقدیم فلان کشور و سرویس اطلاعاتی و ... میدن! خوب بدن، فکر نکنم صحبت های شخصی من بدرد کسی در خارج از کشور بخوره! برای همین حتی یک لحظه هم به عضویت در همچین پلتفرمی فکر نمیکنم!

**حالا بماند که نه معلومه مدیریت این سرویس با کی هست؟ کدوم شرکت داره پشتیبانی فنی میکنه ازش؟ داده ها کجا ذخیره میشه؟ سرور ها امنیت کافی دارند یا نه؟ پیام ها رمز گذاری شده هست یا نه؟ با چ روش رمز میشن؟ ...

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
نه به هیچ وجه داخل سایت های دزد ایرانی عضو نمیشم
البته سایت خودتونم دست کمی نداشت ها، که حالا همچین با افتخار هم عکسشو روی پروفایل گذاشتین !
راستی درآمدم از این سایت نماینده الکساتون! که اونموقع گفته بودم، واریز کردین محک انشاالله؟
آمار و ارقام آنلاین سایتتون هم برا همون چندین سال پیشه دیگه درسته ؟
------------------
امیدوارم مدیران انجمن حواسشون به معاملات ایشون توی انجمن باشه..!

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
*احتمالا الان کسایی میان و میگن واتس آپ و انستاگرام و... داده ها رو دو دستی تقدیم فلان کشور و سرویس اطلاعاتی و ... میدن! خوب بدن، فکر نکنم صحبت های شخصی من بدرد کسی در خارج از کشور بخوره! برای همین حتی یک لحظه هم به عضویت در همچین پلتفرمی فکر نمیکنم!
در خارج از کشور این اطلاعات برای مهندسی اجتماعی استفاده میشه.

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
در خارج از کشور این اطلاعات برای مهندسی اجتماعی استفاده میشه.

من شخصا مشکلی با مهندسی اجتماعی ندارم!

ولی علاقه ای ندارم صحبت های خصوصی من دست « برادران دلواپس » باشه.

درضمن مهندسی اجتماعی یا هر پردازشی روی کلان داده ها، بصورت دستی انجام نمیشه! از تکنیک های داده کاوی استفاده میکنند و کسی نگاه نمیکنه حسن چی گفت، سارا ب کی عکس فرستاد و ...

چند صد میلیون داده رو میدن به الگوریتم ، ی خروجی میده که مثلا مدل گوشی روی انتخاب مدل ماشین تاثیر معناداری داره یا نه! یا ساعت خواب روی مصرف الکل تاثیر معنا داری داره یا نه و...
مثلا اگه مدل گوشی روی مدل ماشین تاثیر داشته باشه، اگهی مدل مشخصی از ماشین رو به کاربرانی نشون میده که از گوشی مدل فلان استفاده میکنه.

درضمن جهت اطلاع ، کارشناسی مهندسی نرمافزار دارم و ارشد مهندسی صنایع گرایش بهینه سازی سیستم که کار اصلیش همین کار ها هست.

Sent from my 11 Pro Max using Tapatalk

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
من شخصا مشکلی با مهندسی اجتماعی ندارم!

ولی علاقه ای ندارم صحبت های خصوصی من دست « برادران دلواپس » باشه.

درضمن مهندسی اجتماعی یا هر پردازشی روی کلان داده ها، بصورت دستی انجام نمیشه! از تکنیک های داده کاوی استفاده میکنند و کسی نگاه نمیکنه حسن چی گفت، سارا ب کی عکس فرستاد و ...

چند صد میلیون داده رو میدن به الگوریتم ، ی خروجی میده که مثلا مدل گوشی روی انتخاب مدل ماشین تاثیر معناداری داره یا نه! یا ساعت خواب روی مصرف الکل تاثیر معنا داری داره یا نه و...
مثلا اگه مدل گوشی روی مدل ماشین تاثیر داشته باشه، اگهی مدل مشخصی از ماشین رو به کاربرانی نشون میده که از گوشی مدل فلان استفاده میکنه.

درضمن جهت اطلاع ، کارشناسی مهندسی نرمافزار دارم و ارشد مهندسی صنایع گرایش بهینه سازی سیستم که کار اصلیش همین کار ها هست.

Sent from my 11 Pro Max using Tapatalk
منم نگفتم اونجا دنبال این میگردن که لباس چه رنگی پوشیدی صرفا کاربرد اون اطلاعات رو گفتم. در ضمن جهت اطلاع بنده هم از چنین شبکه های استفاده نمی کنم 😂

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
مگه هنوز این چیزا طرفدار داره؟

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
سایت داون هست متاسفانه

بالا