برگزیده های پرشین تولز

ایا کارت گرافیکی وجود داره روی اسلات ÷ی سی ای سوار بشه

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
دیروز یه سری به سایت اس÷ارکل زدم دیدم کارتاشو به سه قسمت تقسیم کرده بود agp pci express pci حالا خواستم بینم همچین کارتی وجود داره که روی اسلات ÷ی سی ای سوار بشه و اگه هست کارایی و قیمتش نسبت به ای جی ÷ی چه جوریه:wacko:

mahdeen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Rezazzzjjj :
دیروز یه سری به سایت اس÷ارکل زدم دیدم کارتاشو به سه قسمت تقسیم کرده بود agp pci express pci حالا خواستم بینم همچین کارتی وجود داره که روی اسلات ÷ی سی ای سوار بشه و اگه هست کارایی و قیمتش نسبت به ای جی ÷ی چه جوریه:wacko:

بله قبل از agp بود. من یک دونه دارم میخوای میفروشم :lol:
s3775 هست که دو مگابایت هم حافظه داره. مربوط به نسل اول pentium بود

یک دونه کارت گرافیک هم دارم که برای اسلات ISA هست 64 کیلو بایت حافظه داره. مربوط به عصر 386

دومی گرون تره ها !!! با x1800xt هم حاضرم عوض کنم.

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167

mahdeen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از من :
اتفاقا مدل های خیلی بالاتر و جدید هم pci دارن. اما توی بازار ایران وارد نمیشه

ممکنه یک لینک بدی غیر از این اسپارکل ؟؟؟ چطور ممکنه یک پردازنده تصویری 600 مگاهرتزی روی باس 66 مگاهرتزی کارکنه ؟؟؟؟

mahdeen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از من :
اتفاقا مدل های خیلی بالاتر و جدید هم pci دارن. اما توی بازار ایران وارد نمیشه

جناب آقای من من هنوز منتظر اثبات صحبت شما هستم... من خودم در هیچ جای دنیا پیدا نکردم هیچ موردی رو و آخرین کارت ATI هم که با باس pci عرضه شد radeon 7500 بود و بعد از اون به دلیل سرعت پایین این باس نسبت به AGP دیگه هیچ کارتی از ati با این باس تولید نشد . آخرین محصول nvidia با باس pci هم در سری geforce4 MX هست.
من نمیدونم شما از کدام منبع این حرفها رو میارید و به بچه ها تحویل میدید و باعث بوجود آمدن اطلاعات غلط در ذهن اون کسانی که نمیدونن میشید.

من حتما منتظر منبع خبر شما هستم و اینکه در بازار ایران هم وارد نمیشه جالب تر بود.

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
به نقل از mahdeen :
جناب آقای من من هنوز منتظر اثبات صحبت شما هستم... من خودم در هیچ جای دنیا پیدا نکردم هیچ موردی رو و آخرین کارت ATI هم که با باس pci عرضه شد radeon 7500 بود و بعد از اون به دلیل سرعت پایین این باس نسبت به AGP دیگه هیچ کارتی از ati با این باس تولید نشد . آخرین محصول nvidia با باس pci هم در سری geforce4 MX هست.
من نمیدونم شما از کدام منبع این حرفها رو میارید و به بچه ها تحویل میدید و باعث بوجود آمدن اطلاعات غلط در ذهن اون کسانی که نمیدونن میشید.

من حتما منتظر منبع خبر شما هستم و اینکه در بازار ایران هم وارد نمیشه جالب تر بود.
آقا جون چقدر شما مغروری به اطلاعات خودت
67.gif
من واقعا انتظار نداشتم

اینم کارت GeForce FX 5200 که بالاتر از اون geforce 4 که گفتی که گویا حتی 256 مگ هم داره از chaintech . من میخاستم اینو برای یکی از رفیقام بگیرم رفتم پیش یکی از این فروشگاها که نمایندگی داشت گفت شرکت از اینا نمی یاره

P-FX20_L.jpg

http://www.chaintech.com.tw/tw/eng/product_spec.asp?MPSNo=14&PISNo=201

mahdeen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حالا همه چیز رو ول کردی به آخرین محصول nvidia چسبیدی. ناراحت هم نشو. وقتی میگی مدل های جدید هم تولید میشن ولی در بازار ایران نمیان خیلی قضیه فرق میکنه. به هر حال هر GPU رو میشه براش بردی طراحی کرد که روی PCI سوار شه. اما اولا هیچ کدوم از برد ساز های شناخته شده این کارو نمیکنن. برای اینکه قابلیت PCI یک چیزه مشخص و محدودی هست.

من از شما خواستم که این مدل های جدیدی که میگی رو معرفی کنی که در بازار ایران هم نمیاد. 5200 جدیده ؟؟؟
در ضمن گفتن اون آقاهه که نشد منبع.

این چیپ های قدیمی رو بعضا برای pci هم برد ساختن اما ضعیف عمل میکنن و فقط برای سیستم های entry-level و سطح پایین عرضه میشن. خیلی از مادر برد های نسل p3 یا حتی p4 اسلات AGP ندارن و این محصولات فقط به عنوان راه چاره برای اون دسته از افراد تولید میشن.

اما نه اینکه مثلا geforce 6800 یا 7800 هم pci داشته باشه و تولید انبوه بشه ولی در بازار ایران نیاد. یا مثلا قدرت رقابت با AGP یا PCI-E رو داشته باشه.

پسر خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mahdeen :
حالا همه چیز رو ول کردی به آخرین محصول nvidia چسبیدی. ناراحت هم نشو. وقتی میگی مدل های جدید هم تولید میشن ولی در بازار ایران نمیان خیلی قضیه فرق میکنه. به هر حال هر GPU رو میشه براش بردی طراحی کرد که روی PCI سوار شه. اما اولا هیچ کدوم از برد ساز های شناخته شده این کارو نمیکنن. برای اینکه قابلیت PCI یک چیزه مشخص و محدودی هست.

من از شما خواستم که این مدل های جدیدی که میگی رو معرفی کنی که در بازار ایران هم نمیاد. 5200 جدیده ؟؟؟
در ضمن گفتن اون آقاهه که نشد منبع.

این چیپ های قدیمی رو بعضا برای pci هم برد ساختن اما ضعیف عمل میکنن و فقط برای سیستم های entry-level و سطح پایین عرضه میشن. خیلی از مادر برد های نسل p3 یا حتی p4 اسلات AGP ندارن و این محصولات فقط به عنوان راه چاره برای اون دسته از افراد تولید میشن.

اما نه اینکه مثلا geforce 6800 یا 7800 هم pci داشته باشه و تولید انبوه بشه ولی در بازار ایران نیاد. یا مثلا قدرت رقابت با AGP یا PCI-E رو داشته باشه.
خودت توی پست 2 چه کارتهایی را معرفی کردی
بله قبل از agp بود. من یک دونه دارم میخوای میفروشم
s3775 هست که دو مگابایت هم حافظه داره. مربوط به نسل اول pentium بود

یک دونه کارت گرافیک هم دارم که برای اسلات ISA هست 64 کیلو بایت حافظه داره. مربوط به عصر 386

دومی گرون تره ها !!! با x1800xt هم حاضرم عوض کنم.
رفتی توی خط .... میخاستی کارت خودت رو بفروشی دیگه

پسر خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اینایی رو که گفته PCI 2.1 یعنی چی ؟

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
اقا مین برد من giga 8idx باس ای جی ÷یش هم چار ایکس
دنبال یه راهی هستم یه گراافیک 6600 بندازم روش اگه بخوام مین رو عوض کنم باید رم و سی ÷ی یو رو هم عوض کنم
حالا ÷یشنهاد شما به من چیه؟:blush:

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
به نقل از Rezazzzjjj :
اقا مین برد من giga 8idx باس ای جی ÷یش هم چار ایکس
دنبال یه راهی هستم یه گراافیک 6600 بندازم روش اگه بخوام مین رو عوض کنم باید رم و سی ÷ی یو رو هم عوض کنم
حالا ÷یشنهاد شما به من چیه؟:blush:
اگه پول داری عوضش کنی بهتره . یه مین pci express بگیر . چون کارایی کارتت روی agp 4x پایین میاد و حتما cpu ات هم پایینه و روی کارایی افت میکنه ( بگو cpu چیه ؟ . اما اگه پول نداری 6600 agp لیدتک بگیر

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
به نقل از پسر خوب :
اینایی رو که گفته PCI 2.1 یعنی چی ؟
الان همه مین ها pci 2.1 دارن حتی قدیمتر هاش

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
اقا 2 سلرونه رمم هم اس دی 512 کینگ با باس 133 هستش
در ضمن ÷ی سی ای اکس÷رس برای سی ÷ی یو های 478 ÷ین هست و اگه هست لطفا یه مثال برام بزنین

mahdeen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از پسر خوب :
خودت توی پست 2 چه کارتهایی را معرفی کردی

رفتی توی خط .... میخاستی کارت خودت رو بفروشی دیگه

ای بابا شما دیگه چرا ؟؟؟ متوجه شوخی من نشدی ؟؟؟ اون کارت ها الان نقش عتیقه بازی مکنن و حتی 100 تا تک نومنی هم نمیارزن.

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

بالا