ایجاد تاپیک ویژه درخواست نرم افزار و کرک و سریال و غیره

شروع موضوع توسط darklord ‏2 مارس 2007 در انجمن گفتگو پیرامون مسایل مربوط به فروم

1. darklord

darklord Registered User

سلام

من یه سوال اساسی برام پیش اومده... توی مرامنامه گفته شده که:

11. طبق قوانین مالکیت مادی و معنوی نرم افزارهای دارای حق کپی رایت، معرفی، نشر و یا ارسال موضوعات مرتبط با Warez بمعنای عام آن (نرم افزارهای کرک شده) و به هرشکل در انجمنها ممنوع است.

خب این درست، ولی
    مگه موسیقی کپی رایت نداره؟
    مگه فیلم کپی رایت نداره؟
    مگه تصویر کپی رایت نداره؟
    مگه کتاب کپی رایت نداره؟
    مگه متن کپی رایت نداره؟
    مگه..... و خیلی چیزای دیگه، ما داریم تو ایران زندگی میکنیم و همین ویندوزی که بنده و شما داریم از IE ش برای گشت و گذار توی پی تی استفاده می کنیم (یا مثلا روش فایر فاکس نصب می کنیم و ...) یه نرم افزار چند صد هزار تومنیه و یا مگه توی بازار اصلا سی دی اورجینال مگه پیدا میشه؟ خب باید چی کار کرد؟ .... خیلی راحت از اینترنت دانلود کرد. مگه همه مون همین کار رو نمی کنیم؟ وقتی توی تالار پرشین تولز تاپیک مخصوص درخواست موسیقی و آلبوم موسیقی یا تصویر وکتاب و ... برای دانلود داریم چرا نباید یه تاپیک ویژه برای دانلود نرم افزار نداشته باشیم؟ که البته توش به هیچ عنوان کرک نرم افزارهای فارسی رو قرار نخواهیم داد! (که اینجا من بازم نمی فهمم آلبوم موسیقی خواننده های ایرانی یا فیلمای روی پرده سینمای ایران چرا اینقدر راحت توی همین تالار منتشر میشن ولی نرم افزار ها نه!)

خلاصه اینکه از مدیر های خوب یکی از بزرگترین تالار های فارسی زبان ایرانی در همین جا درخواست می کنم که یه تاپیک مخصوص این کار در نظر بگیرن.
    من الآن تاپیک زیر رو باز کردم:
    http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1024504

اگه مدیرای محترم با حرف بنده موافق هستند این تاپیک رو گیره بزنن که به عنوان یه مرجع قابل استفاده باشه؛ ساپورتش رو هم خودم به عهده می گیرم، نگران اون موردش نباشید.

راستی اینم بگم که این تاپیک رو قبلا دیده بودم: http://forum.persiantools.com/t14125.html احسان توی این تاپیک گفته که تاپیکی برای همین کار باز کرده که در آدرس زیر قابل دسترسیه: http://forum.persiantools.com/f66.html (فقط برای اعضا) که خب بهش مراجعه کردم و دیدم نیست. البته قضیه مال خیلی وقت پیشه.

لطفا یکی از مدیرا جواب بده دیگه....

2. خدمات پی پالبازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برند
  3. darklord

darklord Registered User

اینجا یکی نیست که به من جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پس این همه اخطار و اخراج و بن شدنا کار کیه؟ مدیرا چرا به این تاپیک جواب نمی دن....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4. Mehdi

Mehdi مدیر بازنشسته

قبلا همچین بخشی وجود داشت , یه بخش مخصوص همین کرک و سریال بود .
    ولی خوب از هاست شکایت کردن و گفتن این فروم وارز هست , و اگه ادامه پیدا میکرد فروم رو میبستن .

--
    در ضمن قبلا همچین تاپیکی ایجاد شده و این تاپیک تکراری هست

5. شايان

شايان مدیران قدیمی

اولین موضوع همین که مهدی عزیز فرمودند.

بعد از اون .... در مورد اون قانون ، اون رو ما نوشتیم و اجرا هم میشه ولی در بعضی موارد تخفیف داره ! مثلا کسی که یه فیلم خارجی رو میاد اینجا میفروشه ، خیلی احتمالش کمه که شرکت سازنده پیدا کنه و شکایت کنه که اینجا دارن فیلم منو کپی میکنن میفروشن ! ولی اگر شما کرک یه برنامه رو بذارید برای دانلود یا حتی صحبتش باشه ... احتمال اینکه شرکت سازنده پیدا کنه اینجارو و یه شکایت و بسته شدن فروم ، بسیار بسیار زیاده ! ( همونطور که بارها اتفاق افتاد تا اخر اون بخش کرک بسته شد ! )

پس فکر میکنم مقایسه خوبی نباشه بین اینها ..... و از همه مهم تر ! فروش و دادن لینک و هر مدل تاپیک در مورد کرک نرم افزارهای ایرانی هم که ۱۰۰٪ باهاش برخورد میشه ! ( اگر موردی دیدید که برخورد نشده حتما report بدید لطفا ).

6. darklord

darklord Registered User

خب خدا رو شکر که یکی جواب داد.

بسیار خب. من جوابم رو گرفتم.

عسل طبیعی و گرده گل ایرانی