برگزیده های پرشین تولز

ایجاد تگ h1 در سایت

meysam2126

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان.در قالب سایت من تگ h1 برای عنوان نوشته ها در نظر گرفته شده و صفحه اصلی سایت همچنین دسته بندی ها تیتر بندی نشده اند.یعنی صفحه اصلی سایت بنده بدون تیتر 1 هستش.من تیتر یک رو به هدر سایت اضافه کردم اما در این صورت وقتی وارد نوشته ها میشیم صفحه دارای 2 تا تیتر 1 میشه.چطور میتونم کاری کنم که در صفحه نوشته ها عنوان نوشته تیتر 1 باشه و در صفحه اصلی عنوان سایت تیتر 1 باشه و دسته بندی ها هم وقتی که واردش میشیم عنوان دسته بندی تیتر 1 باشه؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
سلام دوستان.در قالب سایت من تگ h1 برای عنوان نوشته ها در نظر گرفته شده و صفحه اصلی سایت همچنین دسته بندی ها تیتر بندی نشده اند.یعنی صفحه اصلی سایت بنده بدون تیتر 1 هستش.من تیتر یک رو به هدر سایت اضافه کردم اما در این صورت وقتی وارد نوشته ها میشیم صفحه دارای 2 تا تیتر 1 میشه.چطور میتونم کاری کنم که در صفحه نوشته ها عنوان نوشته تیتر 1 باشه و در صفحه اصلی عنوان سایت تیتر 1 باشه و دسته بندی ها هم وقتی که واردش میشیم عنوان دسته بندی تیتر 1 باشه؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
قالب وردپرسه ؟ کد رو کجای قالب بکار می برید . شما اگه کد رو تو قسمت index.php بزارید فقط صفحه اصلی استفاده میشه معمولا همین فایل برای دسته بندی هم استفاده میشه .اگه نبود فایل category.php رو بگردید
PHP:
<h1><?php echo wp_title(''); ?></h1>

بالا