برگزیده های پرشین تولز

ایجاد لایک در فیس بوک ، تویتر ، یوتیوب ، گوگل و اینستاگرام

shirani98

Registered User
لایک‌ها
182
سلام و عرض ادب و ابراز احترام خدمت تمامی کاربران انجمن
* گسترش بیزینس و افزایش در آمد : زمانی که یک پیج ، صفحه ، پروفایل ، سایت و ... شما مثلا دارای 60.000 لایک و یا +1 گوگل باشد مطمئن باشید که میتوانید از طریق آن تبلیغات جذب کنید و برای خود درآمدی داشته باشید، چون بازدید کننده و تبلیغ دهنده سایت شما به بازدید سایت شما و دیده شدن تبلیغ خودش اطمینان خواهد داشت که این امر هم موجب فروش و امتیازات دیگر خواهد شد *
خدمات :
==================================

افزایش ممبر کانال تلگرام ( ایرانی و واقعی ) (روش جوین اجباری) ( هر 1000 ممبر = 50000 تومان )

افزایش ممبر کانال تلگرام ( ایرانی و واقعی ) (روش پاپ آپ ) ( هر 1000 ممبر = 90000 تومان )

افزایش ممبر کانال تلگرام ( غیر فعال ) (ریزش کم و تقریبا ثابت) ( هر 1000 ممبر = 50000 تومان )

افزایش تعداد فالور برای پروفایل در اینستاگرام ( ایرانی ) ( هر 1000 فالو = 50000 تومان )

افزایش تعداد فالور برای پروفایل در اینستاگرام ( بین المللی ) ( هر 1000 فالو = 15000 تومان )

افزایش تعداد لایک برای عکس در اینستاگرام ( بین المللی ) ( هر 1000 لایک = 15000 تومان )

افزایش تعداد لایک برای عکس در اینستاگرام ( ایرانی و واقعی بدون نیاز به رمز ) ( هر 1000 لایک = 15000 تومان )

افزایش لایک پیج در فیس بوک ( جهانی و بین المللی ) ( هر 1000 لایک = 30000 تومان )

افزایش لایک پست یا عکس در فیس بوک ( جهانی و بین المللی ) ( هر 1000 لایک = 15000 تومان )

افزایش تعداد فالور برای پروفایل در تویتر ( بین المللی ) ( هر 1000 فالو = 15000 تومان )

برای اطلاع از سرویس ها VIP تلگرام و اینستاگرام پیام دهید!
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
با کیفیت ترین خدمات را از ما بخواهید...

نکته : این لایک ها توسط افراد واقعی و حقیقی میباشد و پستهای شما در قسمت خانه(Home ) فیس بوک این افراد نمایش داده خواهد شدو برخلاف بسیاری از افراد که لایکهای بی ارزش و با قیمت ارزان میفروشند ( که هیچ ارزشی ندارند ! ) نمیباشد.

یکی از افتخارات ما ؛ انتخاب برترین فروشنده لایک در انجمن های پرشین تولز توسط کاربران می باشد
برای مشاهده تاپیک اینجا کلیک کنید
درگاه پرداخت آنلاین هم موجود است

لایک های فیسبوکی ما از کجا می آیند؟

ما از روش های مختلفی برای افزایش لایک فیسبوک صفحه شما استفاده می کنیم. اما به طور کلی تبلیغات پیج شما را به صورت تبلیغ مستقیم و همچنین تبادل در معرض بینندگان مرتبط فیس بوک قرار می دهیم تا در صورت علاقمندی آن را لایک کنند

تفاوت لایک های واقعی و غیر واقعی در چیست ؟

لایک های غیر واقعی و به اصطلاح رباتیک لایک هایی می باشند که به صورت جعلی و یا با استفاده از ربات و پروفایل های غیر واقعی اقدام به افزایش عددی لایک صفحه فیسبوک می نمایند در صورتی که لایک های واقعی کاملا توسط انسان و با اختیار خود شخص (مالک اصلی پروفایل) گرفته می شوند.

آیا لایک کنندگان کاربران واقعی هستند؟

بدون شک. ما به هیچ عنوان از نرم افزار برای ایجاد کاربر و لایک غیر واقعی استفاده نمی کنیم. ما نظر کاربران واقعی را به پیج شما جلب می کنیم تا آن را لایک کنند و بدین وسیله لایک های صفحه شما را بالا برده و آن را افزایش می دهیم. فعالیت های ما در محدود قوانین تعیین شده توسط فیس بوک می باشد.

آیا می توان از واقعی بودن لایک ها مطمئن شد ؟

بله ،شما می توانید برای اطمینان از واقعی بودن لایک ها به صورت تصادفی با تعدادی از کاربرانی که صفحه شما را لایک کرده اند ارتباط برقرار نموده که در صورت دریافت پاسخ می توان به واقعی بودن لایک پی برد.

آیا بعد از ثبت سفارش و واریز وجه امکان لغو سفارش وجود دارد؟

به هیچ وجه امکان بازگشت و لغو سفارش پس از ثبت سفارش نیست

با این روش تبلیغات آیا خطری پیج ما را تهدید می کند؟

خیر. این روش تبلیغات یک روش شناخته شده در دنیا می باشد و از آنجاییکه تبلیغات در خارج پیج شما و در صفحات دیگر انجام می شود هیچ خطری برای پیج شما وجود نخواهد داشت.
نظرات برخی از مشتریان :
با تشکر از شما . تعداد 4000 فالو و 2000 لایک ( 500 تا در 4 عکس ) توسط ایشان با موفقیت انجام شده است
دوستان من از ایشون 1000 عدد فالور گرفتم که 2 3 روزه تحویلم داده شد.....بسیار عالی
بسیار خوب انجام شد 1000 فالوور واقعی گرفتم ممنون به امید همکاری های بیشتر
سلام من 1000 لایک ایرانی سفارش دادم و الان پروژه انجام شده .
کاملا هم راضی هستم .
دوستان من کار ایشون استفاده کردم و بسیار راضی هستم
و همچنین تمام کسایی که لایک کردن انسان بودن خودم به شخصه چک کردم
واقعا از شما که اینقدر فروشنده قابلی هستین ممنون هستم
بنده هم از کار ایشون کاملا راضی هستم تا این لحظه نصف سفارش بنده انجام شده
بزودی همکاری های گسترده تری با ایشون خواهم داشت :general601:
کارشون فوق‌العادست!
من از ایشون فالوئر توییتر خریدم و بسیییییار راضی هستم
و مشتری پرو پا قرصشون شدم
سلام ،
سفارش بنده تکمیل شده و کاملا هم از طریق تبلیغات بوده و صد در صد ایرانی و حقیقی
در خرید از ایشون شک نکنید
من یک خرید 1000 تایی برای خودم و یک 1000 تایی و یه 10.000 تایی اینستاگرام برای یکی از شرکت ها داشتم و ایشون خیلی سریع و با اطمینان انجام دادن
کاملا تضمین می شوند

Last edited:

m.hasansalimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
30 هزار تا لایک برای یک پیج مذهبی میخواستم
هزینه 420 هزار تومان میشه
مدت تحویل لایک چقدر هست

shirani98

Registered User
لایک‌ها
182
نوع پرداخت هزینه کارت به کارت هست
بله ابتدا همه ی پول را دریافت می کنیم
بله حتی بیشتر هم می شود جمع کرد

beautylife22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
چه تظمینی میکنید که like ها fake نباشه ؟

m.hasansalimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نوع پرداخت هزینه کارت به کارت هست
بله ابتدا همه ی پول را دریافت می کنیم
بله حتی بیشتر هم می شود جمع کرد

شما سایت دارید یا نه ؟
پس ابتدا 1 هزار تا برای تست از شما میخریم تا ...

m.hasansalimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما سایت دارید و تو سایت باید سفارش بدیم یا خیر ؟
1 هزار لایک برای یک پیج مذهبی

shirani98

Registered User
لایک‌ها
182

Web Master

Registered User
لایک‌ها
65
Instagram میخوام حدود 10 هزار تا ولی چطور اعتماد سازی بشه وقتی نیو یوزر هستید و فیدبک هم ندارید ؟

shirani98

Registered User
لایک‌ها
182
Instagram میخوام حدود 10 هزار تا ولی چطور اعتماد سازی بشه وقتی نیو یوزر هستید و فیدبک هم ندارید ؟
شما می توانید ابتدا مثل دوست خوبمون m.hasansalimi مقدار کم سفارش بدین
اگه از کیفیت کار راضی بودین با هم همکاری داشته باشیم

saeedh1371

Registered User
لایک‌ها
178
1000 تا لایک فیسبوک میخام.لایکا ایرانی هستن؟ زمان تحویل و شرایط رو پ خ کن

HULK2

Registered User
لایک‌ها
98
فالوئر فیس بوک میتونین؟