برگزیده های پرشین تولز

ایجاد چت روم برای فروم پرشین تولز

آیا دوست دارید قسمت چت روم هم در فروم داشته باشید ؟

• بله موافق هستم

Votes: 15 46.9%
  • خیر موافق نیستم

Votes: 17 53.1%

• Total voters
    32

Beh_Madonna

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من یک ایده ای دارم گفتم بگم شاید مورد قبول مدیران pt باشه
گفتم یک قسمت چت روم درست کنیم برای فروم ( این کار را تا حالا هیچ فرومی نکرده )
و کاربران pt با همین نام کاربری که دارن بتونن واردش بشوند مثلا من با همین اسم کاربری که دارم بتونم وارد چت روم بشوم
حتا بخاطر پربار شدن pt میشود بخش های مختلفی هم ایجاد کرد مثلا خود همین فروم که دارای بخشی برنامه نویسی یا گرافیک و ...
و در ان صورت هم بسیار شلوغ تر خواهد شد و هم خیلی از مشکلاتی که کاربران دارن را میتوانند در بخش مورد نظر بپرسن و اگر مدیران آن بخش آنلاین بودند نیز میوانند بصورت آنلاین پاسخ بدند
باتشکر

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
من هم شنیدم که بعضی از فرومها چت روم دارن. البته من خودم هنوز ندیدم، اما به نظرمیاد امکان جالبی باشه.
مدونا جان اگه یه نظرسنجی هم به تاپیک اضافه کنی بد نیست...

Tony.65

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر من هم ایده خیلی خوبی هستش.امیدوارم هر چه زودتر عملی بشه

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
چت روم برای فروم؟! اونوقت ارزش فروم از بین میره و ملت به جای پست زدن تو فروم و منتظر شدن برای جوابش میرن سوالاشونو تو چت روم می پرسن ! مثلا میبینن مدیر بخش php آنلاین هست، با اون میچتن و جوابشونو سریع میگیرن. اینجوری تقریبا فروم کاربرد خودشو از دست میده. مطالب فروم منبعی هستن برای استفاده ی دیگران و به نظر من اگه چت روم ایجاد بشه کاربران به تدریج از چت روم به جای فروم استفاده خواهند کرد.

Beh_Madonna

Registered User
لایک‌ها
1
من هم شنیدم که بعضی از فرومها چت روم دارن. البته من خودم هنوز ندیدم، اما به نظرمیاد امکان جالبی باشه.
مدونا جان اگه یه نظرسنجی هم به تاپیک اضافه کنی بد نیست...
موقع تاپیک زدن فعالش نکردم حالا اگر مدیر فعالش کنه و بقیه کاربر ها هم نظرشون را بدن ممنون میشم

چت روم برای فروم؟! اونوقت ارزش فروم از بین میره و ملت به جای پست زدن تو فروم و منتظر شدن برای جوابش میرن سوالاشونو تو چت روم می پرسن ! مثلا میبینن مدیر بخش php آنلاین هست، با اون میچتن و جوابشونو سریع میگیرن. اینجوری تقریبا فروم کاربرد خودشو از دست میده. مطالب فروم منبعی هستن برای استفاده ی دیگران و به نظر من اگه چت روم ایجاد بشه کاربران به تدریج از چت روم به جای فروم استفاده خواهند کرد.
خوب این هم درسته
خوب قسمتهای تخصصی را به چت روم ها اضافه نکنند
و فقط یک چت عمومی باشه بنظر من چیزی جدید و خوبی در میاد

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
موقع تاپیک زدن فعالش نکردم حالا اگر مدیر فعالش کنه و بقیه کاربر ها هم نظرشون را بدن ممنون میشم
الآن هم می تونی فعالش کنی. بالای صفحه روی گزینهء امکانات بیشتر کلیک کن و گزینهء Add a pole to this thread رو انتخاب کن. درست میشه.

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
حرف شما صحیح و متین ... ولی میشه این تالار فقط مخصوص به گفتگوی آزاد باشه!
الان خیلی از تاپیک های بخش گفتگوی آزاد تبدیل به محیط چت شده و با ایجاد یک تالار گفتمان فکر کنم این مشکل حل بشه!

AliMOSTAFA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به درد نمیخوره! پدر سرورم در میاره!!!

AliMOSTAFA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همین... همین...
همین... همین...

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
301.gif
خوب میتونه چت روم فقط توی ساعت های معینی فعال باشه مثل شبها تا صبح ها و میشه حتی ازون لوگ گرفت و به فروم تبدیل کرد بعضی از فروم ها اینکار رو میکنن البته نیاز به کد نویسی جاوا داره ...
303.gif

خرداد

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
82

کاملا تایید میشه

Beh_Madonna

Registered User
لایک‌ها
1
بعضی ها میگن فشار به سرور اما انقدرها هم فشار نمیاد
بلاخره کسانی که میان راش میندازن خودشون میدونن از چه سیستمی استفاده کنن که نسبتا کمتر فشار بیاره
و از همه مهم تر اینکه حتا میشه بصورت صورت آزمایشی یه چند روزی چت روم را فعال کرد و اگر نتیجه خوب داد این چت روم را ادامه دهیم
باور کنید از خیلی از مسائل و مشکلاتی که در قسمت گفتگوی آزاد است هم حل میشود

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
کلآ امکان بدی نیست
اما با عمومی بودنش مخالفم!
درصد صدماتی که بیماران غیر قابل درمانی که اینجا زیاد پرسه میزنن میتونن به این صورت انجام بدن زیاده!
اگر برای کاربران فعال هم فعال بشه!
از فعالیت اونها کم میشه!
و به جای اینکه بیشتر تو فروم باشن میرن تو چت روم چون به هر حال اونجا کسانی هستند که با هاشون بیشتر آشنان و علاقه مندی های مشترک بیشتر دارن!
پس کلآ برای اینجا نمیتونه گزینه خیلی مناسبی باشه!

eyvay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چت روم خداست
لازم نیست که همیشه فعال باشه
مثلن شب جمعه ها اکتیوش کنید

Beh_Madonna

Registered User
لایک‌ها
1
در کل بودن یک چت روم برای فروم بسیار مفید میباشد
و جمع بسیار دوستانه تری در فروم خواهیم داشت
اگر صلاح بدونید برای چند روز بصورت آزمایشی امتحانش کنید و اگر راضی کنند بود این سیستم را ادامه دهید

Beh_Madonna

Registered User
لایک‌ها
1
کسانی که پست زدنه و موافق بودنه بیشتر از اونهائی بوده که موافق نبودنه اما در نظرسنجی ها مخالفین بیشتر هستند که این کمی جای سوال داره چرا اگر مخالف هستین پست نمیزنید ...

pdj2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
irc ها دقیقا واسه همین ایجاد شدن برای اینکه اعضای فورم بتونن به صورت زنده با هم بحث و گفتگو کنن وارد شدن به اونا هم به صورت لینک هستش و الان اکثر فورم های بزرگ irc chat دارن ولی من هنوز irc فارسی ندیدم
هرکی دوست داره می تونه تو لینک امضا کلیک کنه تا محیطش رو ببینه اگه دوست دارین بدونین چیه یه تایپیک در موردش زدم تو بخش متفرقه
یا می تونین به این روم داخل امضام وارد شین بیشتر توضیح میدیم و در موردش حرف میزنیم
به نظر من irc بهترینه برین در موردش بخونین با یه دنیای دیگه اشنا میشین
موفق باشین

php-empire

Registered User
لایک‌ها
0
یاهو که هست همدیگرو Add کنین :D
چت روم تحت وب خیلی خرج داره . یه 50 تا user آنلاینش یه سرور رو میاره پایین :blink:
راستی irc هم هست . خدااااااااس
قابلی نداشت احسان جان :D

بالا