برگزیده های پرشین تولز

ایجاد یک سایت تجاری

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
معنی این حرکت شما چیه؟؟
میشه بیشتر توضیح بدین؟

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
هیچی فقط تبلیغ
یه روز یکی برام یه داستان می گفت:
یه دیونهای به آسمان نگاه می کرد،
هر کسی رد می شد صبر می کرد و به آسمان نگاه می کرد، بعد از مدتی دیونه خسته شد و رفت ولی مردم همچنان به آسمان نگاه می کردند
نکته: خیلی چیز ها لازم نیست معنی داشته باشه!!!
(این صرفا یک پند بود قصد جسارت به این رفیق تازه وارد رو نداشتم! )

makintach

Registered User
لایک‌ها
0
خوب میتونه حرف شما هم درست باشه، ولی میتونه هم نباشه.
من از این فوروم و دو فوروم دیگه زیاد استفاده کردم بدون اینکه مطلبی داخل اون بذارم یعنی بچه ها ی این فوروم به من کمک کردند و من تا حالا این کارو نکردم.
یکسری آموزش گیر آوردم و در فوروم خودم گذاشتم ولی حیفم اومد اینجا نزارم، تا اینکه بچه های اینجا هم استفاده کنند.
ولی چون باید اینجا علاوه بر کپی باید لینک دانلود هم می گذاشتم به همین خاطر هر کدام از آموزش ها زیاد وقتمو می گرفت، اومدم این روش رو استفاده کردم، حالا اگر شما اونو فقط تبلیغ محض میدونید من نمی تونم کاری برای اون بکنم.
بنظرم مهم اینه که مطلب خوبی هست و بچه های این سایت اون رو دارند می بینند و می تونند دانلود کنند.

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
خوب میتونه حرف شما هم درست باشه، ولی میتونه هم نباشه.
من از این فوروم و دو فوروم دیگه زیاد استفاده کردم بدون اینکه مطلبی داخل اون بذارم یعنی بچه ها ی این فوروم به من کمک کردند و من تا حالا این کارو نکردم.
یکسری آموزش گیر آوردم و در فوروم خودم گذاشتم ولی حیفم اومد اینجا نزارم، تا اینکه بچه های اینجا هم استفاده کنند.
ولی چون باید اینجا علاوه بر کپی باید لینک دانلود هم می گذاشتم به همین خاطر هر کدام از آموزش ها زیاد وقتمو می گرفت، اومدم این روش رو استفاده کردم، حالا اگر شما اونو فقط تبلیغ محض میدونید من نمی تونم کاری برای اون بکنم.
بنظرم مهم اینه که مطلب خوبی هست و بچه های این سایت اون رو دارند می بینند و می تونند دانلود کنند.
خوب بیان و ایجاد پرسش راه حل جالبی هست
ولی این دو خط بالا رو همون پست اول می نوشتید که بفهمند چی به چی هست

بالا