برگزیده های پرشین تولز

ایده جدید برای زدن سایت با موضوع خاص

mosi.kh

Registered User
لایک‌ها
71
سلام دوستان
بنده یه ایده برای زدن یه سایت خوب دارم
اما پول و سرمایه و دانشش رو ندارم
این نوع سایت توی ایران تقریبا وجود نداره
و اگه طرف روی سایت سرمایه گذاری کنه و یکم زرنگ باشه و با بعضی سایت ها مذاکره کنه میتونه خیلی زود جابیوفته
میخوام این ایده رو به کسی واگذار کنم که سرمایه و دانش راه اندازی سایت رو داشته باشه
بنظرتون چیکار کنم؟
کجا ایده رو مطرح کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

sr70i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
83
استیو جابزم مختصری راجع به برنامه نویسی و کامپیوتر میدونست و دانش فنی رو دوستش استو ووزنیاک گذاشته بود وسط
به نظرم اگه ایدت خوبه یکی پیدا کن باهاش کار کن (یه شخص مورد اعتماد) الان دسترسی به علم زیاد سخت نیست مگه اینکه یه چیز سفارشی بخوای
منم یه سری ایده دارم ولی فعلا برنامه نویس خوب پیدا نکردم که باهاش کار کنم خودمم اصلا برنامه نویسی تو اون سطح رو دوس ندارم یاد بگیرم ولی اگه میخوای یه سر به ایتارت آپ ویکندا بزن فقط برو ببین جو چجوریه... یه سری آدم هستن که بتونی بهشون اعتماد کنی و ایدتو بگی
http://startupweekend.ir
اگرم دوس داشتی یه اطلاعات اولیه از ایدت بده شاید بچه ها بتونن کمکت کنن با صرف هزینه کم خودت ایدتو راه بندازی
راجع به دزدیدن ایده هم زیاد نگران نباش الان مثل قارچ فروشگاه اینترنتی در اومده ولی هیچکودوم مثل دیجیکالا نیست
یا کلی مارکت فروش اپلیکیشن داریم هیچکدو اندازه کافه بازار پول در نمیارن
ایده شروع کاره و روش اجرا و حتی عملی بودن ایده و سرمایه و خیلی چیزای دیگه باعث میشه یه کسب و کار عالی داشته باشی

radair

Registered User
لایک‌ها
82
سلام
اگه ایده تاپ باشه من حاضرم سرمایه گذاری کنم

mosi.kh

Registered User
لایک‌ها
71
سلام
اگه ایده تاپ باشه من حاضرم سرمایه گذاری کنم
همونطور که گفتم چنین سایتی توی ایران در حال حاظر وجود نداره و اگه یکم دانش و سرمایش رو داشتم خود اقدام میکردم به راه اندازیش
اگه چنین سایتی جا بیوفته خیلی عالی میشه

elco

Registered User
لایک‌ها
211
درود

دوست عزیز ایده هیچوقت مهم نیست
مهم اینه ایده چطور پیاده بشه در چه شرایطی باشه و ده ها مورد دیگه

اینکه این سایت توی ایران نیست دلیل بر خوب بودن ایده نیست خیلی موضوعات هستن که در بستر اینترنت ایران نمیتونن موفق باشن و دلیل نبودنشون توانایی انجام اون نیست

mosi.kh

Registered User
لایک‌ها
71
درود

دوست عزیز ایده هیچوقت مهم نیست
مهم اینه ایده چطور پیاده بشه در چه شرایطی باشه و ده ها مورد دیگه

اینکه این سایت توی ایران نیست دلیل بر خوب بودن ایده نیست خیلی موضوعات هستن که در بستر اینترنت ایران نمیتونن موفق باشن و دلیل نبودنشون توانایی انجام اون نیست
این حرفتون که ایده اصلا مهم نیست رو اصلا قبول ندارم
شما میتونید با سرمایه کمتر با ایده خوب سایت خوبی داشته باشید ولی با سرمایه خیلی بیشتر و ایده تکراری نخواهد تونست سایت موفق راه اندازی کنید
مطمعن باشید ایده مهمه ولی خب بقول شما درچه شرایطی هم پیاده بشه مهمه

birmusical

Registered User
لایک‌ها
253
اون عزیزانی که نگران این موضوع هستن که ایدشون کش بره خدای نکرده؛ بهترین راه برای جلوگیری از اون برندینگ هست!
یعنی در اسرع وقت باید برندسازی کنن تا بین گوش ها و زبان ها جا بیوفتن. اونوقته که دیگه کسی با ایده ی شما هیچ کاری نمیتونه بکنه...
البته برند سازی هم بدون شک نیازمند سرمایه هست...

دوست عزیز، یکم از جزئیات رو برای بنده بفرستید:
1- خودتون کامل در موردش تحقیق کردید؟
2- نیازمند سرمایه گذاری تا چه حد هست؟ (چند صد هزار تومنی؟ چند میلیونی؟)
3- برنامه نویسی تا چه حد تخصصی هست؟ طراحی اسکریپت؟ طراحی سایت؟ طراحی اندروید؟ و...
4- اینکه میفرمایید با بعضی سایت ها مذاکره کنه یعنی چی؟ تبلیغات یا ...؟

و هر چیز دیگری که نیاز به مطرح کردن میدونید.. سپاس

بالا